3

@Kgorecki2500 no szczegolnie jak się jeździ w mundurze i radiowozem po alko albo po jakimś wężu to narażają swoje i moje i Twoje też , stracili w dzisiejszych czasach bardzo dużo szacunku i nie mówię o wszystkich ale wielu ludzi po prostu tego zawodu nie szanuje bo robią co chcą

1

@Kgorecki2500 w stanach na pewno , w Polsce to płaczą jak w istrybutor strzelają. Praca z wyboru i co drugiemu odbija kolba od posiadania broni przy dvpie , nie zamierzam współczuć a na pewno nie naszej Polskiej.

1

@Emhyr ale nadal wygodne , 2 zdecydowanie

0

Robercik sztywniutki , Ania tańczyć nie nauczyła

0

Alba Polski hahaha

0

Go go Power Rangers

7

48 h kary odbebnione ( za niewinnosc oczywiscie), śniadanko żonka zrobiła , kawka wypita , można żyć. Witam wszystkich serdecznie i miłego dzionka bamby.

1

@Kgorecki2500 8 była na plecach ale 10 zawsze z tyłu głowy była , z pokorą oddawałem kolezce co bardziej na nią zasługiwał

0

1

@Witekk10 no i namówiłem Prezia , oby spełniły się te wypożyczenia tak jak ta słynna oranżada. I bez tłuczenia oczywiście.

2

@Witekk10 skrzynka wódki jak najbardziej

43

Laporta proszę Cię , na moją odpowiedzialność weź dwie, a jak się stłucze jedna? Proszę Cie weź dwie , nie zmarnuje się. Dobrze , poproszę skrzynkę wódki i dwa razy portugalskie João.

2

Deszcz / burza w nocy ? TOP

0

@Colin94 przez drzwi , to bym wziął

0

@Colin94 w rzeźni wszystko było proste...świnia , prąd

0

@tbas a co to znaczy czy jest prawe czy lewe oko?

1

Dzień dobry , chciałem kupić drzwi , czy są drzwi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Ramaj77czytalem od początku do teraz komentarze i w między czasie rozmawiałem o tym z żoną na spacerze....znam ją 12 lat i powiem Ci kolego że nawet jak by do niczego nie doszło , stracił bym całe zaufanie które się budowało latami , a bardzo ciężko jest to odbudować i żyć z taką osobą. Przepraszam Cię za szczerość ale myślę że skoro takie fotki szły w wiadomościach to musiał ja widzieć też tak na żywo.... współczuję sytuacji ale tak jak wyżej pisali koledzy , koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego... 3 maj się Mordka

1

@macio_944 30 min nie odstrasza żeby zbić pione z gavim , krzyknę głośniej to podleci zobaczyć ocb a ja mu wtedy zeby podpisał i fota na koniec :D

0

@Kgorecki2500 od rana do nocy , aby płacili

4

Żonka zrobiła niespodziankę i kupiła lot do Barcelony ,co prawda dopiero grudzien ale na tydz i pytanko do osób co były , warto podbijać pod ciutat esportiva? Fotke sie cyknie? Koszulke ktoś podpisze? 3 miechy jeszcze ale sie jaram bo pierwszy raz barcelonka bedzie grana

0

@Popitek12 za robotę się weź i oddaj rodzicom to co na Ciebie wydali a nie na wesele chcesz wydoić

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie tego się boje , żeby nie weszło w życie za bardzo i dzień bez picia był dniem straconym

0

@Nazio_87 chodzi o koniec dnia ale jak jest grana jakaś jazda autem albo inne obowiązki to nie ma problemu z odstawieniem, chociaż nie powiem że czasami lubię nawet i przed snem to jedno pyknac żeby się szybciej zasnęło

0

Piwko codziennie po pracy to już alkus czy prawdziwy mężczyzna który na to zasługuję? Wiadomo piwo nie alko stara zasada ale można się przejechać na tym czy nie ? Jakie opinie ekspertów od wszystkiego , ps zdrówko

0

@VegetaPolska brałbyś?

3

@norbi77 cyrk na kółkach , młodzi ludzie w tej milicji a tacy już bez własnego rozumu , szkoda ich trochę ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

0

@MarioVeB! Przecież największym udziałowcem żabki jest Rydzyk , nie zdziwił bym się że ten zakaz jest trochę pod niego żeby lepiej i łatwiej się zarabiało w niedzielę bo konkurencji brak , jeszcze koledzy po sumie z ambony pokrzyczą że nie wolno a licznik i tak się kręci , główki pracują w pisie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?