2

Kurna coś kupony nie wchodzą , @okiemtypera_lucaxx95 weź coś podrzuć bo jeszcze mam sporo do przegrania

0

@Martwy już wszystko ok , dzięki za pomoc

0

@Martwy piwo się skończyło i za daleko do lodówki iść :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle spasiba nie ich językiem ale w Polsce jesteśmy to raczej po polsku trza i mogłem ich bardziej pocisnac trochę ale dobra tam i z tym ok też przesadziłem ale ojciec spoko jest , nie taki zwyrol jak ty tak że dam sobie radę.

3

@Rust_Cohle czekaj przeczytam co napisałem i dam znać czy wszystko ok

1

Słabo z grą Barcy i słabo ze mną ostatnio , wchodzę na bambe i widzę że nie tylko mi tak słabo i odrazu lepiej. Dziękuję wam bardzo bruh. Spasiba jak ktoś z Ukrainy żeby nie było potem że @Lukikiki nie lubi ( a nie lubi przeważnie ). Dobra tyle jc wszystko ok u mnie.

1

@MesQueUnClub96 chyba @VegetaPolska się za dużo naczytałeś młody i Ci palma odbiła na forum

0

@MesQueUnClub96 game over

0

@Mixtape szkoda kapuchy na leniuchów

4

Przychodzili do mnie z kwiatami , na kawkę , na rozmowę jak i po pomoc. Biuro moje było zawsze otwarte i dostępne , nigdy nie odmawiałam. Bo ja jestem zajebista , ta sprawa jest oczywista. Ela i Witek

1

Kurde na tvp 2 Dzień Świra, na puls 2 Pierwszy Milion TVN 7 Blade 2 a na tv puls Pulp fiction. Dawno nie było tak ładnie grane ,szkoda że w tym samym czasie i trzeba coś wybrać.

2

@Luciano99 Twoja historia się nie liczy bo gruba ryba z Ciebie , masz hajs i pracowników którzy za Tobą w ogień skoczą, nawet i skoczą na @jowita jak będziesz chciał mieć wolny wieczór. Chociaż na kurczaka to i mnie by złapała , szacun.

1

@DonCarletto kobiety to on pewnie jeszcze na żywo nie poznał a że w necie kozak to w świecie wiadomo kim jest ale na takiego rośnie, racja siwy

1

Są tu jacyś narcyzi w naszym kręgu ? Czemu macie taką niechlubną opinie i kobiety uważają was za poje...w i psychicznych? Naprawdę ważniejsze własne wybujane ego i ładne włoski niż partnerki? @VegetaPolska prosze Ty nie odp bo każdy już wszystko wie co i jak

0

@Arys weź kolego nie wyjeżdżaj mi tu z kanapkami od starej bo ja głodny nadal ale czekam dalej , co będzie , nie po to tyle stałem żeby teraz sobie odpuścić

0

@JordiAlbion a tam i tak poczekam sobie grzecznie , musze go spróbować , chociaż ten pasztet w domku też już kusi

0

@Klaudix @kaamil1910 poczekam do 24 a jak sie nie uda to idę do domu , mam pasztet podlaski i kajzerki to też bedzie git

0

@kaamil1910 piszą i mówią że warto to warto

0

kurde od 20 w kolejce po drwala i dalej nie skosztowałem a na tablicy cyferek zbrakło to imiona wypisują , cyrki ale czekam dalej bo podobno warto i pyszniutki jest

3

@Deviler wybór prosty raczej , audi zdecydowanie

0

Co tam champions league , orędzie dudu i Mati na scenie na rambli xD moim zdaniem PiS przekona wszystkich i będzie tylko jedna prawilna partia i będzie cacy i legancko. Wtedy to by się dopiero u nas żyło jak w raju , ahh te marzenia.

2

@sonek gorzka ruda , z mordy nie czuć że pite tak że proponuje spożywać na zakładzie u @Luciano99 w godz pracy oczywiście

0

@Szreko dobra uliczna metoda walki , wyeliminować jak najwięcej byle jakim sposobem

0

@Pedri16Future masz rację ale też wiem że twarde nastawienie i odwaga odrazu odrzuca te bojówki tych strażaków 16+. Ilość nie znaczy jakość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trzy patole się przypieprzaja to walisz na ryj czy uciekasz w krzaczory i dzwonisz po psy ? Rozum czy odwaga?

2

Karol w Familiadzie mistrz jak zawsze. Dobry jest w tym , aż się chce oglądać i słuchać tych jego głupot xD

0

@PatrychoO w sumie nie wiem bo nie interere mnie to

1

Jc to dajcie znać jak ta baba 50 letnia dała sobie radę i czy przeżyła a resztę to macie na dobranockę , fajne dobranocki kiedyś takich nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?