Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kurna coś kupony nie wchodzą , @okiemtypera_lucaxx95 weź coś podrzuć bo jeszcze mam sporo do przegrania
0
@Martwy już wszystko ok , dzięki za pomoc
0
@Martwy piwo się skończyło i za daleko do lodówki iść :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle spasiba nie ich językiem ale w Polsce jesteśmy to raczej po polsku trza i mogłem ich bardziej pocisnac trochę ale dobra tam i z tym ok też przesadziłem ale ojciec spoko jest , nie taki zwyrol jak ty tak że dam sobie radę.
3
@Rust_Cohle czekaj przeczytam co napisałem i dam znać czy wszystko ok
1
Słabo z grą Barcy i słabo ze mną ostatnio , wchodzę na bambe i widzę że nie tylko mi tak słabo i odrazu lepiej. Dziękuję wam bardzo bruh. Spasiba jak ktoś z Ukrainy żeby nie było potem że @Lukikiki nie lubi ( a nie lubi przeważnie ). Dobra tyle jc wszystko ok u mnie.
1
@MesQueUnClub96 chyba @VegetaPolska się za dużo naczytałeś młody i Ci palma odbiła na forum
0
@MesQueUnClub96 game over
0
@Mixtape szkoda kapuchy na leniuchów
4
Przychodzili do mnie z kwiatami , na kawkę , na rozmowę jak i po pomoc. Biuro moje było zawsze otwarte i dostępne , nigdy nie odmawiałam. Bo ja jestem zajebista , ta sprawa jest oczywista. Ela i Witek
1
Kurde na tvp 2 Dzień Świra, na puls 2 Pierwszy Milion TVN 7 Blade 2 a na tv puls Pulp fiction. Dawno nie było tak ładnie grane ,szkoda że w tym samym czasie i trzeba coś wybrać.
2
@Luciano99 Twoja historia się nie liczy bo gruba ryba z Ciebie , masz hajs i pracowników którzy za Tobą w ogień skoczą, nawet i skoczą na @jowita jak będziesz chciał mieć wolny wieczór. Chociaż na kurczaka to i mnie by złapała , szacun.
1
@DonCarletto kobiety to on pewnie jeszcze na żywo nie poznał a że w necie kozak to w świecie wiadomo kim jest ale na takiego rośnie, racja siwy
1
Są tu jacyś narcyzi w naszym kręgu ? Czemu macie taką niechlubną opinie i kobiety uważają was za poje...w i psychicznych? Naprawdę ważniejsze własne wybujane ego i ładne włoski niż partnerki? @VegetaPolska prosze Ty nie odp bo każdy już wszystko wie co i jak
0
@Arys weź kolego nie wyjeżdżaj mi tu z kanapkami od starej bo ja głodny nadal ale czekam dalej , co będzie , nie po to tyle stałem żeby teraz sobie odpuścić
0
@JordiAlbion a tam i tak poczekam sobie grzecznie , musze go spróbować , chociaż ten pasztet w domku też już kusi
0
@Klaudix @kaamil1910 poczekam do 24 a jak sie nie uda to idę do domu , mam pasztet podlaski i kajzerki to też bedzie git
0
@kaamil1910 piszą i mówią że warto to warto
0
kurde od 20 w kolejce po drwala i dalej nie skosztowałem a na tablicy cyferek zbrakło to imiona wypisują , cyrki ale czekam dalej bo podobno warto i pyszniutki jest
3
@Deviler wybór prosty raczej , audi zdecydowanie
0
Co tam champions league , orędzie dudu i Mati na scenie na rambli xD moim zdaniem PiS przekona wszystkich i będzie tylko jedna prawilna partia i będzie cacy i legancko. Wtedy to by się dopiero u nas żyło jak w raju , ahh te marzenia.
2
@sonek gorzka ruda , z mordy nie czuć że pite tak że proponuje spożywać na zakładzie u @Luciano99 w godz pracy oczywiście
0
@Szreko dobra uliczna metoda walki , wyeliminować jak najwięcej byle jakim sposobem
0
@Pedri16Future masz rację ale też wiem że twarde nastawienie i odwaga odrazu odrzuca te bojówki tych strażaków 16+. Ilość nie znaczy jakość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzy patole się przypieprzaja to walisz na ryj czy uciekasz w krzaczory i dzwonisz po psy ? Rozum czy odwaga?
2
Karol w Familiadzie mistrz jak zawsze. Dobry jest w tym , aż się chce oglądać i słuchać tych jego głupot xD
0
@PatrychoO w sumie nie wiem bo nie interere mnie to
1
Jc to dajcie znać jak ta baba 50 letnia dała sobie radę i czy przeżyła a resztę to macie na dobranockę , fajne dobranocki kiedyś takich nie było.