Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden praca , odprowadzanie podatków , ZUS ? Obce pojęcia ?
1
@PIWOSZ89 lipa bo ja kilera to zawsze z piwkiem , lepiej wchodzi
1
Mordeczki którzy się urodzili powyżej 2000 roku , kibice tego samego klubu co ja , potraficie wymienić koło w samochodzie ? Wymienić baterie w zlewie albo kontakt w ścianie ? Zalepić gładzią dziurę w ścianę ? Będę miał jakąś emeryturę czy odkładać powoli?
2
@PIWOSZ89 z piwem czy bez?
1
@bartas97 ja jak miałem 20 lat pożegnałem przyjaciela i pierwszy raz w życiu doznałem takiego bólu od środka , było zle że mną ale jakos poradziłem z tym sobie , nie życzył bym nawet wrogowi czegoś takiego. Teraz już jestem bardziej doświadczony życiem i wiem jak sobie radzić z takimi sprawami ale 10 lat w tył to tak naprawdę wszystko było mi obojętne i różnie to mogło się skończyć .
0
@Toretto no to w uj ciężki tydz , mój ziomek też 29 lat…o to mi właśnie chodzi co piszesz , ja zauważyłem że jest czasami taka fala że się zacznie coś sypać i leci konkretnie a potem cisza , spokój na jakiś czas i zaraz powtórka . Ciężkie czasy i chwilę.
7
Kolejnego kumpla trzeba pochować urwa…mam 3 dychy na karku ale za dużo młodych ludzi już pożegnałem. A jak jest u was ? Tylko ja częściej bywam na pogrzebach ziomków niż starszych ludzi umierających śmiercią naturalna? Młodzi niby nie śmiertelni a jednak… mi się udało jakos i teraz bardzo to doceniam ale szkoda Mordki i wielu innych ziomali. Raz w dresie a raz w garniaku jak mawiał sokół, uwarzajcie na siebie bo nie znamy dnia ani godz .
1
0
@SpainFanRM89 a weź napisz to samo na notatniku i powiedz nam co Ci koledzy odpowiedzieli
2
kulturalnie , tak dla rozgonienia chmurek a pogoda nie sprzyja ostatnio
9
Visca el Barca i visca el Catalunya ! Kurde aż przypominają sie legendy żegnający sie przy pełnych trybunach, z łzami w oczach. Kiedyś to było. Piękna gra i piekne czasy , teraz to już nie to samo.
2
Pedri ole podanie do roberta a on oleee i golazzooo
2
@Arys zadzwonil do Ciebie wiec musisz być teraz twardy i mu w tym ujowym dniu pomoc , musisz dać radę mimo iż ciężko będzie
16
@Arys weź se kierowcę lepiej trzeźwego i trzeźwo myślącego żeby kolejnych ofiar nie było tego nieszczęścia
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@revolution33 dobrze ze się przyznałeś ze kilka lat już na farcie lecicie , za siebie się wstydź albo leć na kafejkę pogadać
0
Kiedyś jeszcze oglądałem ale już od kilku spotkań dałem sobie spokój , no bo po co? I tak przepychają jak się da i tak , jeszcze gdyby piłkarsko byli lepsi ale ogląda się to i człowiek się wkurw…. o to jak to jest możliwe ze znowu im się udaje. Tęsknie za Gattuso, Puyolem , Nesto , Cafu albo Lucio bo by ich szybciutko wyjaśnili. Szkoda oczu na takie mecze , kiedyś musi się skończyć ten fart , nie ma bata.
5
@AllBundy może po prostu kwiaty i kolacja?
1
@Luciano99 to nie lataj tam więcej po harnasia na promocji jak Ci to tak przeszkadza ? Stary chodzi ? Chodzi i smarka jeszcze na lewo i prawo. Ojciec zawsze ma racje , pamiętaj o tym
1
@macio_944 zdecydowanie Biedra > Lidl
2
@Mario96w ja to samo , kilka razy i to nie wieczorem ale w godz popołudniowych trafiałem na puste koszyki zgniłych pomidorów czy ogórków. Tak sobie leżały i ładnie gniły a Pan kierownik spacerował sobie po sklepie i pilnował porządku albo zaganiał do kasy samoobsługowej bo tak lepiej i szybciej.
2
@TheNekro94 warzywa i owoce w lidlu to wgl istnieją ? Jakos nigdy trafić nie mogę na świeże i ładne
1
@TheNekro94 moim zdaniem tak , jeżeli nie kupujesz najtańszego produktu tylko średniej ceny albo już typowo drogiego to oczywiscie ze tak , 3/4 producentów w lidlu nie kojarzę
1
Nie no ja raczej team Biedra mimo iż syf i nasrac tylko czasami na środku ale w Lidlu to wgl się nie mogę odnaleźć. Ten ład i porządek w tym sklepie nie klei się z asortymentem i wgl jakoś tak sztucznie tam i Ci kierownicy z słuchawka na uchu , nie mówiąc już jak na kasie trajkocze z kumpela sobie jak Cię obsługuje. Moim zdaniem produkty lepsze w biedrze a ze maja za mało pracownikow na dany sklep to wyglada to jak wyglada.
1
@FCB_dimiC to teraz będę pił za Twoje zdrowie skoro tak
1
@FCB_dimiC boli Cię to?
1
@FCB_dimiC skąd to wiesz? Moim zdaniem nie masz pojęcia o czym mówię , dzięki i cześć i czołem
1
Kto w gastro nie robił to nie wie co to znaczy być w czarnej i głębokiej doopie. Ciężka praca i fajne doświadczenie życiowe , jak najbardziej polecam.
2
Dej no 2 zielone Morda