Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AdiKingu96 będzie można miło spędzić czerwone światło w koreczku na mieście.
0
@Lukikiki @Luciano99 nie było tematu , za bardzo odleciałem a w sumie to nie moja broszka. Bawta się tam dalej na tym skupie i nie zawracajcie sobie gitary. Elo Melo za kare jestem w stanie czteropak harnasia postawić Tobie a czy dasz tam im po jednym to już Twoja sprawa.
1
@Lukikiki @Luciano99 przepraszam że zaczepiam ale dałbyś opowieść o poderwaniu Jowitki. Wiem że biznes i kasa ogólnie się kręci temat ale jakoś musiałeś tam podleciec oczywiście bez urazy. Szanuję i widzę że Pan domu i żywiciel to @Luciano99 ale pytanko jak to się zaczęło i czy pilnujesz trochę @Bocheno1 i @Kessie żeby tam nie robili podchodów do 1 Twej milosci ?
2
@MesQueUnClub_87 moim zdaniem byłeś sobą i nikogo nie udawales i bardzo dobrze. Ja mam żonę która znam od studniówki , przeszlo 12 lat i zna mnie lepiej niż nie jeden kumpel. Na pytanie ile wypiłeś ( mówię jedno piwko ) to się śmieje mi w twarz i mówi 3 co najmniej. Zawsze byłem sobą przy kobietach i zawsze to był + że nikogo nie udaje.
1
@DonCarletto porad tak i każdy wie że nic sobie z tego nie robi ale na historiach z życia użytkowników może coś wywnioskuje , coś się nauczy. Ciężko stwierdzić ale każdy z nas miał jakieś ciężkie momenty w życiu i trzeba było sobie dawać radę. On też musi ale też musi chcieć coś zmienić. To nie jest nic złego w proszeniu o pomoc skoro jej potrzebuje a wydaje mi się że te wszystkie posty były pisane pt. Panowie co robić bo nie wiem. Chodzi mi o to że skoro się już tak odpalił to żeby wziął się w garść i wywnioskował co jest dla niego dobre a co zle.
0
@MesQueUnClub_87 Mordka konkretnie pierwsze motylki i te sprawy. Niech się @VegetaPolska uczy na naszych błędach.
3
Dobra Panowie , wypiłem parę piwek i mam takie przemyślenia. Pomożemy wspólnie @VegetaPolska ? Jak wspominacie swoje pierwsze miłości? Ja osobiście miałem dziewczynę ze swojej miejscowości która musiała się przeprowadzić 600 km z powodu ojca roboty. Była gadka damy radę , poradzimy sobie , zaraz studia itp itd. Na temat że się wybieram do mojej dziewczyny rodzice zareagowali śmiechem a jak powiedziałem że i tak pojadę co by nie było to mnie nawet na PKP podrzucili i hajs na życie dali (16 lat miałem ) , spoko ogólnie to się nie spodziewałem ale teraz z czasem wiem że oni też wiedzieli że to długo nie potrwa. Skończyło się tak że ta dziewczyna która kochałem ojebal.. jakiemuś kolesiowi lache w kiblu na imprezie , tłumacząc się że tesknila. Miałem szczęście że mialem i mam prawdziwych przyjaciół którzy potrafili mnie z niej wyleczyć. Chociaż nie powiem czasami sobie myślę o niej i wspominam ale wiem że to już było i nie wróci. A wy macie jakieś ciekawe historie z życia wzięte?
0
@Cotutajsiedzieje CR 7
0
@thorin wiadomo przyjaciółki jeszcze mu będą dziękować za tą akcję , teraz to już będzie miał z górki.
4
@VegetaPolska daj znać jak sytuacja , martwimy się o Ciebie no i jesteśmy ciekawi jak się rozwinie relacja z Twoją wybranka życia i jej przyjaciółkami. Nie możesz tak traktować swoich fanów. Dawaj znaka co tam jak tam a może akurat jakoś pomożemy , doradzimy.
1
@Nazio87 ten go ten a tamten mu ten tego i na koniec on mu też tego a jeszcze jeden mu i tamtemu za bardzo tego aż jednego już nie ma a drugi dalej głupi
0
@J4no jest szkodliwy bo po tylu radach sam powinien zrozumieć że to jego zachowanie jest problemem. Żali się nam od pół roku , każdy mu tłumaczy i mówi jak wygląda życie a on dalej po swojemu...no sorry ale według mnie to będzie dla niego najlepsza lekcja życia . Mam nadzieję że czegoś się nauczy a co do drugiego użytkownika i wypisywanie do obcych lasek na insta , spoko miał takie prawo i sobie napisał a czy Twoim zdaniem miał się pytać Vegety o pozwolenie czy jak? Sam opisuje swoje życie na forum i musi się z tym liczyć że ktoś to może wykorzystać. Czy to jest ok czy nie to każdy ma swoje zdanie ale ja uważam że jeśli tak się tu '' zwierzył '' wszystkim to musiał się liczyć z konsekwencji. Tyle , pozdro i vegeciak trzym się tam.
1
@J4no @Tabaluga37 @ToWinaSedziego Panowie ale ten użytkownik jest sam sobie winien , dwadzieścia parę lat a życie 16 - latka. Ogólnie mam bekę z tego i w sumie szkoda mi go trochę ale jak się sam nie nauczy na swoich błędach to nigdy się nie nauczy. Tyle ludzi tutaj dobrze mu radzili i życzyli a on dalej po swojemu. Naważyl tego piwa i teraz niech to pije. Nie rozumiem po co go jeszcze bronicie jak sam wrzuca screeny i opisuje to wszystko a teraz taki pokrzywdzony.
1
@PatrychoO chętnie posłucham
0
@Danny Gaucho tak zwane KO
0
Wie ktoś ocb z muranskim juniorem?
0
@LM10VeBarca zarządzanie obiektami
0
Tak odnośnie Depaya i jego Lwa to Andrzej ma racje i Atletico powinno wsadzić głowę z drugiej strony.
1
@okiemtypera_lucaxx95 wiem ocb bo pracowałem w takim systemie nie raz , sam osobiscie bałem sie tych 16 h dziennie ale jak zobaczylem ze w 3 dni zrobie ponad tydz pracujący i będę mógł leżeć 4 i nic nie robic to było spoko a z czasem szukałem 2 roboty bo już miałem za duzo wolnego czasu.
1
@okiemtypera_lucaxx95 od 2 lat pracuje po 16 h dziennie 3 dni w tyg a 4 dni mam wolne , zdarza sie tydz ze 2 dni tylko pracujące a 5 dni wolnego...odpoczynek albo druga robota dorywczo i jest ok. Myślę ze teraz takie 8 h w robocie to by mi zleciało jak do obiadu
0
Zdania są podzielone...niestety nie mam już ani Babci ani Dziadka ale z okazji zbliżających się dni tych Najukochańszych osób dla nas jako wnuków to takie małe pytanko , potraficie ich jakoś uświadamiać w tej naszej , nie tak pięknej rzeczywistości ? ( jak im się wydaje oczywiście )
1
@Xpert77 również, daje radę w mieście jak i na trasie , 120 km przy takiej małej budzie wystarczy w zupełności
1
@VegetaPolska daj sobie spokój z tą małolatą i wgl z dziewczynami na jakiś czas...do kobiet to wgl ci jeszcze bardzo daleko. Pół roku / rok przerwy od pisania , flirtu czy jak Ty to nazywasz bo czytając Twoje wpisy to nawet się nie spotykasz z nią. Daj na luz a z czasem nabierzesz dystansu i dorośniesz do relacji damsko męskiej. Szkoda mi Cię naprawdę i mam nadzieję że zrozumiesz z czasem co robisz źle a kobiety są naprawdę bardzo skomplikowane , bardziej niż ta Twoja miłość internetowa 18-nasto letnia, znasz takie powiedzenie jak miej wyjebane a będzie Ci dane?
0
Drugi film odgrzewany In time. Mama top to po pierwsze a po drugie zegar z czasem na łapie...ryzykowne ale odpowiedzialne. Ciekawe jak by chulalo w tych naszych kolorowych czasach. Piękna selekcja by była. 5 !
2
@Rust_Cohle z dysku bo lipa w tv
3
Włączyłem sobie Hooligans. Nauka walki i przetrwania myślę że top. Napierdalanka z zasadami to jest coś. Gimby płaczą i się nie uczą. Pozdro
0
Pany macie jakiegoś streama celta -real?
0
@Pogba jak jest zimno a nie ma wiatru to jest ciepło
0
@Pawel13sz a moze jeszcze w tym? https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDgxMjkxMTEwMDrMrIs0BZXLugKBIwU%3D&source=SB