Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska tego nie pomalujesz
0
@urbipl a tak z ciekawości , czemu każdy na małysza się kiwa?
0
@Peciak ok , pomysł podebrany z USA ale tamte służby mnie nie interesują tylko nasze. Po prostu jestem zażenowany jak widzę jakie osoby w naszym kraju są wyznaczone do naszej ochrony. Nie kompetentne , nie znające prawa , szczerze mówiąc ja to bym nawet im pałki nie dał bo bym się bał że sobie krzywdę zrobią. Policja to jest raczej odpowiedzialny zawód a biorą na potęgę , po kolei , jak leci aby ilość się zgadzała a potem w takich sytuacjach nie ma z kim rozmawiać bo on nie potrafi normalnie porozmawiać bo jest za głupi jak się trafi jakiś inteligentniejszy i znający prawo gość. Moim zdaniem upokorzenie totalne.
0
@Peciak właśnie robi to samo za każdym razem a każdy jeden po kolei mundurowy plecie bzdury i łamie prawo a sam go nie zna. Twoim zdaniem policja , wojsko , żandarmeria wojskowa nie znająca podstawowych praw legitymowania to nudy? Wykorzystywanie władzy poprzez mundur i stanowisko jako takie a samemu nie stosując się do niego? Mam mundur i pistolet to mogę wszystko a Ty nic nie możesz tylko musisz wykonywać polecenia, tego chcesz? Obywatel uczy mundurowego prawa i co ma robić po kolei albo co wgl ma robić bo czasami i tak bywa ale nie słabe to wszystko bo służba państwowa nas chroni i dumnie reprezentuje. Nabrali baranów , mundur za duży , nawet prawa nie znają. Daj spokój.
0
@Rl9k1nG Wwa 5 lat i jedna akcja w tramwaju z przycpanym gościem ale szybko załatwiona bez gazu. Raczej bez przyczyny , pojedynczych osób nikt nie zaczepia, tak że bym się nie zamartwiał na Twoim miejscu czy gaz mi potrzebny czy nie wychodząc z domu.
1
Niedawno odkryłem na you tube audyt obywatelski. Co gość leci z policją i ogólnie służbami umundurowanymi to szacun. Sam od 18 roku życia latałem dla OSP i na szczęście pożarna ma cały czas szacunek od ludzi ale te wszystkie służby państwowe a przede wszystkim milicja to za grosz. Sami prawa nie znają a wymagają i karzą. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać.
1
Campeones Campeones !! Ale lewy dzisiaj zatańczy z Anką. Aż strach pomyśleć uhuhuh
0
Woow ale bubel.
1
@NeKenI zapomnial bym o ojcu , @Rust_Cohle pijesz czy syn ma sam ogarniać ? Solo solo czy rodzinnie?
1
Napił bym się z Tobą wódki dziś @MesQueUnClub96 .
2
@Luciano99niestety kółko wzajemnej adoracji Lucjan , daj mu Sete i niech idzie spać. W pon do roboty musi iść.
1
Widzę wy tu bardziej artyści i śpiewacy jak kibice i fani rypania w gale. Fajnie fajnie ale na TVP też pewnie jakieś forum jest to tam będzie z kim i o czym pogadać. (Przepraszam ale żona męczy mnie tym gównem i muszę się na kimś wyżyć ) Campeones Campeones ????
1
@Recha_0684 nie mam pojęcia jak można to oglądać z własnej woli , naprawdę już wolę Real getafe bo jak słucham jak żona ogląda co tam się dzieje to się dziwię że ktos ma na to parcie. Ani to fajne ani w ucho nic nie wpada. Żenua moim zdaniem
0
Pospiewajcie sobie razem solo solo i będzie git. Po italiano solo solo to assolo assolo. 3 2 1 i wszyscy razem. Fc Eurowizja
0
Getafe trzyma za gębę półfinalistów ligi mistrzów a Real Sociedad niedługo bierze co swoje trzecie. Zdrowia zycze kibicom na koncercie Blanki czy tam stolca jeden klocek.
1
Vini prowo druga żółta 85 ' a ossasuna na 2:1 89' i klasyczne klepać leszczy z lamusami się nie pieścić , VeB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato a wiesz co by było gdyby Babcia miała wąsy? Można sobie gdybać i gdybać
1
No dobra Panowie nasi znowu dali ciała ale jest -11 w Madrycie a nie u nas , chociaż spoko że boli ich te lanie od Girony x2 bo mogli by doskoczyć xD no i cr7 się skończył u arabów a to też szpilka w białą część. Dajcie spokój że za 200 ml euro mu się nie chce. Mi by się chciało ale aż miło patrzeć jak kończy karierę przez swoje wybujałe ego ( w prime w diabłach albo w realu kozak mimo że nigdy go nie lubiłem ale docenić umiejętności potrafię ) Visca el Barca mordki i uczcie się tańczyć batache to będzie wam łatwiej w życiu niż vegecie. Zdrówka Kpw
0
@kylian7 oplac smialo a jak już będziecie razem szczęśliwi to za jakiś czas Twoja kobieta marzeń znajdzie kolejnego banana co jej opłaci wakacje za 5 k albo 10. Jak jej się raz uda to będzie latać aż miło co jakiś czas na wakacje. Pomyśl sam czy dobry materiał na kobietę marzeń.
2
@VegetaPolska i @supraomnes1 która Panna może chcieć gościa co klepie w mate za każdym razem i się poddaje uważając że nie ma fajnych kobitek a wgl miłość to tylko rocznik 90 do 2010 bo później Facebooki i inne only. Dajcie spokój żeby faceci płakali na forum o rypaniu w gale że nie ma mądrych i normalnych lasek co rypia lepiej na ps od was i nie latają za pierwszym lepszym don Juanem z breloczkiem bemy lub merci. Powiem wam w tajemnicy że są takie ale one nie czekają na was a na kogoś kto życia się nie boi i sam je bierze w łapy i je bo trzeba jednak pokazać kto nosi spodnie . Dalej czekajcie na te księżniczki co to takie nie są i na dodatek z bobasem gratis. Kur.a 2023 a gość jeden z drugim nie potrafi sobie dupeczki ogarnąć. Sorry Panowie ale mnie to śmieszy i ciekaw jestem co będzie za 5-10 lat bo ładnie to wszystko się toczy. Z braku laku to i kolega będzie spoko opcja.
1
@Kapitan hawk @Yanek nie potrafi jednak i zwracam honor @barcelonaLM jednak @MesQueUnClub96 bedzie potrzebny , Mes96 Pan do Ciebie, podpisz z łaski swojej
2
@Kapitan hawk wchodz wchodz kuurdee xD
1
@barcelonaLM co?
2
Dzień dobry , czy jest syn?
0
@WiernyKatalonii ja pierwsze oznaki miałem na zaroscie , w niektorych miejscach po prostu nie rósł a po zabiegu na przepuchline ( po 2 dawkach znieczulenia) poszło 10 razy szybciej i najpierw byly plamki na głowie srednicy 2,3 cm a po tygodniu wypadały juz podczas spania czy prysznicu. Jak juz wygladałem jak ronaldo nazario level top to poszło na łyso bez zastanowienia. I tak rosły , to są nowe słabe włosy ktore i tak wypadły.
2
@Survier rozumiem i mialem tez takie pocieszenia jednak najgorsza jest to ze zmieniasz sie mimo Twojej woli , choruje 2 rok i nadal siebie nie poznaje rano w lustrze a o poprzednim wygladzie to juz zapomniałem , wiadomo włosy to nie rzecz najwazniejsza w zyciu ale jak patrzysz na ziomka w lustro i siebie nie poznajesz to mozna sie podłamac ale ogolnie da sie z tym zyc w miare normalnie. No i ogólnie kazdy mysli ze to po chemii wiec sporo komentarzy współczujacych nowotworu i leczenia
2
@WiernyKatalonii ta , na całym ciele ani jednego włoska. Najbardziej wkurw.. brak brwi i rzęs ale trzeba przestawic w głowie klocki i jechac dalej, lepsze to niz jakis nowotwór albo kalectwo
0
@YeastMoss dzięki za wypowiedzenie się z punktu widzenia pracownika medycznego i oczywiście szanuję pracę i zdanie , myślę że praca napewno wpływa na takie poglądy ale siła rzeczy jeżeli spotyka się choroby nie uleczalne albo zgony z takich korzyści w życiu to są do tego argumenty żeby tak uważać. Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i po prostu powinno się nauczyć korzystania z głową ale ile ludzi tyle zdań więc i tak nic to nie da.
1
@YeastMoss ok , rozumiem i wiem że są tego typu przypadki ale nie chodzi mi o to. Nie chodzi mi o choroby z alkoholem, cukrem , używkami itp a normalnym życiem i odmawianiem sobie prostych przyjemności w imię tego że da mi to kilka dni / miesięcy / lat życia więcej. Mój dziadek ś.p palił faje do 85 roku życia i raka ani widu ani słuchu. Każdy z nas żre chemię na potęgę w najprostszych produktach spożywczych i nawet o tym nie wie a śmieszy mnie to że ktoś uważa się za lepszego bo ja to piwa nie pijam , wódka ? co ty ja nie alkoholik. Papieros kurw... samobójcą nie jestem. Ciekaw jestem ile przeżyje ten Bolek czy Lolek na sałacie i wodzie z cytryną nie znając smaku chmielu , marihuany , tytoniu a nawet i liści koki.