Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QQL5 setka 40 % na odwagę i bądź sobą
0
@maroon otóż to , dlatego nie odmawiam sobie piwka lub skręta albo wymyślam diet bez mięsa bo da mi to rok lub dwa życia więcej , wszystko jest dla ludzi a życie ma się jedno i warto je wykorzystać do maksimum
2
@hayek raz na jakiś czas to i można węża pogłaskać , czemu nie
4
@gumaz jak najbardziej , trza korzystać z tego że ma się zdrowe ręce
5
Nie pijmy alkoholu , nie jedzmy mięsa , nie spożywajmy cukru ani używek , żadnej chemii, nie palmy papierosów ani cygar i żyjmy po sto lat. Odmawiacie sobie czy żyjecie pełnią życia? Ps. Ojciec zawsze mówił - śmierć i sranie gdzie zastanie.
2
@damian16161212 szczerze? Gorzała za mną chodzi od rana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos słabe , wiedział o problemie / ach syna i czuł ulgę bo już nie musi mu starać się pomóc , pilnować , wspierać czy jak ? Obcemu bym się starał pomoc jak bym wiedział że co dwa dni szykuje sznurek a własnemu dziecku nie pomóc? Nie czaje wgl o co może mu chodzic w tych słowach...współczuję takiego ojca
1
@kamilos1214 przygotuj się odrazu na 5-10 min męczarni. Przewód szerokości kciuka w przełyku i żołądku , nieprzyjemne to mało powiedziane. Ostatnio jak robiłem to pielęgniarka mało nie zeszła i cały czas mina jak by to jej robili, pochwaliła na koniec ze dzielny i tak dalej a że ona w sumie nie wie co tu robi bo ja odrzuca za każdym razem a ludzie różnie to znoszą i nie znoszą. W sumie beka z niej jak tam codziennie siedzi i patrzy na to i walczy sama ze sobą.
4
@VegetaPolska do Ciebie na pewno się tak nie przytula i nie ma swojej głowy na Tobie , nie czekaj do lipca tylko daj se spokój. Już widze post w lipcu...kurw.. jak żyć , nie zaprosiła mnie jednak. xD
2
@MesQueUnClub96 pamiętam że następnego dnia sadziłem las za 3 dyszki dniówki i stare baby cały dzień o tym gadały a ja zastanawiałem się na co ta zawrotną kwotę wydam wieczorkiem
1
@michaelson8 piwko ewentualnie 8 w miłym towarzystwie na La bambie , polecam
2
@maroon tak ale im szybciej się tego nauczy i zrozumie to będzie mu się łatwiej jeździło.
4
@Nazio87 z czasem się nauczysz że ważniejsze jest wszystko dookoła na zewnątrz samochodu i drogi , tak samo jak myślenie za innych kierowców lub pieszych. Nie ma czegoś takiego jak skupienie na drodze bo ta droga jest i nigdzie Ci nie ucieknie a baba zastanawiająca się czy wejdzie czy nie wejdzie to już kwestia wyobraźni Twojej i jej , tak zwana praktyka. Wszystko przed Tobą.
1
@Robert_Kubica @Medium @ToWinaSedziego @tadzik447 dzięki , już wiem że poniżej kafla nie puszczać. Miłego dzionka
0
@Medium tak i mam jeszcze Fifę 19 i 22
0
Panowie ile mogę wziąć za 4 letnia PS4 pro 1 TB , 2 pady ( w jednym jeden analog do wymiany) , używana sporadycznie , myślę że jak nówka sztuka bo na prawdę sporadycznie. Po olx ciężko wyczuć cenowo , jak myślicie?
1
@escarabajo dokładnie i ja osobiście w tej pięknej i radosnej grze w tych barwach się zakochałem a potem to już poszło tak jak zagrali. Moim zdaniem Ronni to zaczął wszystko a jak będzie dalej to zobaczymy.
2
Panowie , kto waszym zdaniem miał większy wpływ na zmianę gry i trofea w XXI w , Lionel Andrés Messi Cuccittini czy Ronaldinho Gaúcho? Sam zacząłem strefę kibica od transferu brzydkiego ale za to pięknie grającego Brazylijczyka i chyba to o nim zawsze będę pamiętał jako wodza pięknej gry Barcy. Messi inny rozdział ale też człowiek nie zastąpiony w klubie na przynajmniej 5 lat w przód. U mnie chyba 1. Ronni , 2 Messi a wy jak myślicie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KmN z racji tego że siedzę teraz na 2 na kibelku to nie mam innego wyjścia jak doradzić 2. Pozdrawiam i miłego pedałowania.
2
@Kubusek^^ mój Braciak jak wygrał 80k to wysłali mu nawet moeta z gratulacjami i chyba też z betu. Tak że tak , wysyłają jak mają adres.
5
@Luciano99 Ty lepiej sprawdź na skupie czy tony miedzi i aluminium się zgadzają bo Twoi Panowie @Bocheno1 @Deviler @Kessie to milion wersji podawali i chyba nawet tam grabarz byl opłacony i miejsce w lesie przygotowane przy głównej ulicy tak że zastanowił bym się z tymi prezentami na Twoim miejscu. Dobrze że wróciłeś bo majątek rodziny wisiał na starym i już słabym kablu od prodiża.
3
@VegetaPolska https://www.jknightart.com/store-2/p/bunny-bulma
2
@Adran360 @Mario96w Pany GT też miło się oglądało , nie gadajcie. Pomniejszony Goku wali na gębę różnych smoków a na koniec okazuje się nieśmiertelny i ratuje wrzechswiat. Mi się elegancko oglądało tą serię.
1
@MesQueUnClub_87 właśnie tez żyłem w tych czasach i było po prostu fair. Nie no ogólnie słabo to wygląda jak wychodzi 3 na jednego i jeszcze nagrywają jacy oni nie są zajebis... Pizd.. i tyle w temacie.
1
@DonCarletto spoko a dajmy na to sytuacja że idzie kolo , wali Cię barem specjalnie a Ty jesteś w towarzystwie koleżanki , na pytanie co robi mówi Ci gon się koleszko a Twoi rodzice są tacy i tacy , milczysz ale on wali Cię pierwszy i czeka. Rozmawiasz z nim dalej?
1
Mieliście w swoim gimba świecie lub na studiach solo z kulturą bez pomocy kumpli , kolana członka kółeczka lub kamery też osoby trzeciej? W sensie klasyczne 1 vs 1 , wygrywa lepszy i potem do domu ścieme mamusce i gra gitara. Dziwię się że małolaty szczycą się tym na necie a potem płacz mam że taki dobry był. Kiedyś to wyglądało inaczej chyba , a jak wy uważacie?
0
@Cotutajsiedzieje wieczór z ziomalami , wóda+ jakaś trawka jak lubisz i może jakiś flircik w klubi a nawet sex jak się uda. Boli i bedzie boleć ale musisz żyć dalej a im szybciej zrozumiesz czemu się to skończyło tym lepiej będzie dla Ciebie. To ona ma żałować i tęsknić a nie Ty.
0
@TaKeSe a jak obstawisz że drużyna x wygra a przegra to jest zakład wygrany?