Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JimMorrisonFCB żart w odniesieniu do słynnego filmiku weź dwie , ogólnie to wódki nawet czystej nie powinno się zapijać czymkolwiek , jak masz pić za kare że takie nie dobre to nie pij wcale
2
@tadzik447 i dwie oranżady na zapoje
2
@Khajio piwo to nie alkohol przecież
2
@barcelonaLM zazdro
1
@BorzyKrzys jakieś ale do heńka masz?
0
@pt9 nie piłem , dobre to?
1
@kiper09 ogłosiłem fajrant oficjalnie
6
Drugi zimny Heineken w czwartunio o 14:14 przy 27 stopniach na dworze wchodzi jak woda , szykuje się pracowity dzień
0
@jeyx77x ogólnie jak nie ma godz szczytowych to jeździ się całkiem spoko , wolę Wwa niż jakieś małe miasteczko i 500 rond co sto metrów
2
@AFA90 bzdura , od pon do pt 5% x 10 + sobota i niedziela 40% ile wlezie jakoś tak chyba , @Luciano99 we no pomóż bo gruba matma wjeżdża , mature by się z tego oblało a na pewno po by się oblało
1
@Memtzen07 nie szczepiony i żyje , do sklepu od 10 mogę wchodzić , podróżować też mogę , wszystko w sumie mogę i cieszę się że podjąłem taka decyzję
0
W sumie u nas jak by tak rząd siadł i pomyślał że lepiej dać Leo kasę z 800 + to może by go skusili grą dla legi , Lecha czy rakowa , wybrał by se gość i też by miał syto stół zastawiony w takiej Polszy. Chociaż człowiek mógłby taka antonnele se spotkać na ulicy czy na bazarku.
0
@macio_944 niby 70 mln a nikt już nie pamięta , pewnie sam Sasin już nie wie co tam się wydarzyło za bardzo i gdzie to je
1
@NeKenI podobno to wcale nie najlepsze Mordka a wiejska lubi bajki opowiadać podobno , takiego fajnego psiaka bym tym nie karmił
1
@NeKenI a to w Wwa tylko dobre mają?
2
@NeKenI daj mu przysmak jakiś
2
@NeKenI prawidłowa reakcja , dobry pies
6
Chyba idę za tym PiSem jak dają 800 +. Swoich nie mam ale cudze wychowam i dokarmie a co mi tam. Dla mnie to nawet i 1000+ może być , toż to na dzieciaczki idzie a nie na jakieś tam inne lody.
5
Idziesz se na miacho z żonka a tu Ci Coldplay koncert robi znienacka i wielkie poruszenie w całej Barcelonie. Jeszcze Cię na scenę wywołują skandując Twoje imię i wielce oburzeni że chcesz se kebaba w spokoju dojeść. Jak żyć.
2
@bartas97 za wolno coś jechał ten pociąg :(
2
@NeKenI git już wiem na kogo można tu liczyć , 5
5
Otwarte jeszcze? Jakiś czteropak za kilka zielonych da radę ?
1
Oj Cristiano Cristiano , chyba balowales przed meczem ze Sławkiem i to jesteśmy w stanie Ci zrozumieć. Jesteś najlepszy i mistrzem Arbii i wgl mistrzem wszystkich, GOAT Mistrzu. Najlepszy ever forever ♥️
1
@Deviler do żabki po 4 paczek i dance z nimi , się pytasz dzika czy sra w lesie
1
Specjalnie robią kibiców bayernu pod choja żeby się cieszyli a wygrają 5:4 , wróżbita Maciek mi mówił. Dzisiaj Niemce będą żółte , mówię wam.
0
Dobra wytrawni hazardziści , domy na BVB
0
@tbas krótki filmik po tej przepychance , normalnie kamera skierowana na twarz dosyć blisko i kilka łez mu poleciało , mimika twarzy też dosyć sporo mówiła, ogólnie to mimo iż go nie lubię naprawdę to było mi go szkoda.
0
@TaKeSe @Tasde jasne zasłużył pajacerka i wymachiwaniem rąk ale czy to wszystko nie przekroczyło jakiejś granicy? Pique stary wyjadacz śmiał się z tego , Neymar robił rainbow Flicka na zawodniku i mu tak nie jechali a faulowany był myślę że x2 niż vini. Głowa ewidentnie mu nie dojeżdża i to wykorzystują ale moim zdaniem to już jest trochę przesadne i tylko tyle. Mimo nie chęci białej strony madrytu to trochę mi go szkoda w jakiej się znalazł sytuacji.
0
@Murazor ok ale uważasz że pół la ligi albo nawet i 19 stadionów musi mu małpować ? napisałem że sam uważam że pajacował nie potrzebnie ale kurvva są granice a chłopak ewidentnie sobie z tym nie radzi i myślę że będzie coraz gorzej. Nie bronie viniego zachowania ale nie lubię jak jest pare osób przeciw jednej. Masz mi coś do powiedzenia to mi to powiedz prosto w twarz w osobności 1 vs 1 a nie z w obecności 5 000 kolegów.
4
Widziałem gdzieś na insta filmik z reakcją viniego po tych okrzykach i chłopak się popłakał jak dziecko...cisnąłem mu że pajacuje i wgl przesadza po tych faulach wszystkich ale powiem wam że tak myślę że trochę szkoda chłopaka , wiadomo kasy jak lodu i gra w realu niby marzenie a on 22 lata i walczy z całym światem , przegrywa i jeszcze nie wie że wygrać sie nie da a w głowie słabo to wygląda. Czasami zdrowie psychiczne jest ważniejsze niż fizyczne.