Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Miałem nosa kurde https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13610829#comment-13610829
2
@Adran360 racja ale buła z pasztetem i z ketchupem najlepsza
0
@mkord do pasztetu ? Nie chcę jutrzejszego dnia spędzić w toalecie kolego ale dzięki za pomysł
3
Buła z pasztetem i z ketchupem o tej godz lepsza jak kebab , mniam mniam
0
@Kamiloza91 pitbull lux serial , polecam
2
@Rust_Cohle no i już coś czuję że było dymanko w 87 gdzieś za rogiem na szybkiego , brawo rust
1
@MesQueUnClub96 a czyj? Ojca? We no pokaż że masz jaja i bron się jakoś , wierzę w Ciebie
2
@barcelonaLM hahahaha xD
0
@MesQueUnClub96 czy @MesQueUnClub_87 ? Ja wybieram 87 bo coś tam wie, czasem zażartuje i chyba trochę przeżył od 1987 a ten pierwszy to podrabianiec jakiś i gówno wie a no i ojca się nie słucha wgl , a wy jak myślicie?
1
@MesQueUnClub96 bo był bardziej kluczowy , lekcje odrób na pon i spać już idź
0
@Bocheno1 dobra i w tym o to momencie zmieniłem zdanie o Tobie , rispekta
0
@Bocheno1 znaczy sandał taki ? @Luciano99 kogo ty zatrudniasz na poważnych stanowiskach ? Szefa się nie boi a żony się boi
1
@Bocheno1 daj spokój , nie idź
1
@Bocheno1 pantofel
3
Jutro madryt będzie czerwony , morata i griezmann tego dopilnują. Z małych liter bo nie szanuje żadnego z nich , elo
0
João Cancelo to jest gość.
0
Kurde ale ta celta nam nie leży , co roku męczenie buły
0
Lewy , felixo i rybka po 1 trafieniu i ter Stegen na 0 z tyłu i wieczór gitowa, jazda z nimi
1
@Mezocyklon87 trzeba umieć robić i się nie narobić a jeszcze w uj zarobić , pomniki będą stawiane za parę lat
5
Dalej sranie po krzakach o jakieś niby szkło w herbacie albo że niby straż graniczna nie wykonuje rzetelnie swoich obowiązków czy spokój już ? Jarek z Donaldem niezła bekę mają z Polaków i pewnie piją wasze zdrowie teraz i to nie za swoje lekko zarobione pieniądze hehe
3
nie interesuj sie Pan , bo ja sie Panem nie interesuje
1
@LjakRoberciik gitara avek
0
@MesQueUnClub96 no i stary ma pretekst na zamknięcie cie na tydz w piwnicy , luisito i darwinek to funfle wiec pakuj podreczniki od geografii i historii i adios muchachos
2
@Luciano99 lepiej jak rudy z idola to chyba coś z tego bedzie
4
@Edoss trzymaj sie , pół roku temu musiałem uspać swojego kota który był ze mna 6 lat. Straszny ból ale takie jest życie stary. Wiem ze juz takiego drugiego nie bedzie i boli nadal ale to nic nie zmieni...zwierzak lepszym przyjacielem jak człowiek.
0
@ikar34 Mam i ona ma swoje zdanie dlatego są te kłotnie , dla mnie to nic nie wazne sprawy a dla niej takie ze jutro swiat sie konczy. Ja wkurw i oczywiscie wypad z domu bo atmosfera w powietrzu słaba i jutro zrozumie i pewnie przeprosi ale zastanawia mnie jedno..dlaczego odrazu nie mozna przyznac racji tylko sie zapierac ze ona ma racje ? to jest pytanko
0
@MatBac1991 nie no 12 lat bym sie tak nie męczył i ja potrafie sie przyznac jak kłotnia jest z mojej winny ale jej to cieżko przychodzi poprostu...troche sie przyzwyczaiłem i na pewno troche przyzwoliłem odpuszczając ale za kazdym razem słabo sie czuje po takich mało ważnych kłotniach
0
Żonaci Bambowicze , jak często sie kłócicie ze swoimi? Wiele razy odpuszczam bo mi sie nie chce ale wnerwia mnie strasznie że musi być po jej stronie mimo iż nie ma racji ...cieżko zrozumieć kobiete a swoja znam 12 lat.
3
@Koorsik https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODYzMjU1NzEyNzAwMDoSuExmKQ-NUw3nMX0%3D
0
@Kgorecki2500 znajdziesz ale takie gorsze elementy się usuwa a nie zamiata pod dywan i udaje że jest ok , zresztą jak tez liczne kradzieże które wspomniałeś bo sprawców brak a nie będą przecież chodzić i szukać bo i tak się nie znajdzie. Mają sprawiać żebyśmy się czuli bezpiecznie a jak ludzie ich zobaczą to się boją czy się nie doczepi i nie wypisze mandacik za coś złego...popytaj wśród znajomych albo rodziny chyba że za dużo tam policji to wiadomo jakie będą odpowiedzi.