Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blantozaur nie ma promocji i wykupić można w eleven albo c + , nie dziękuj
0
@tadzik447 jak z klasy to luzik , nie szukam problemów. No właśnie, jak chyba że
0
@tadzik447 jak znajomość się rozeszła to znaczy że nie kolega przecież. Kolega nie pracuje sobie tylko służy, dobre w sumie.
0
@tadzik447 to zapytaj kolegi i się dowiemy
0
@tadzik447 legancki zawód ale dzięki , w sumie ciekawe kiedy w głowie bierze się mysl że idę na księdza , dobre pytanie
0
@tadzik447 ten to wgl mistrz manipulacji, ciekawe kiedy i kto go przebije bo dobry agent. Całe życie nic nie robi a ludzie mu swoją kasę oddają. Patrzmy i się uczmy jak to się robi xD
0
Paliwo ładnie codziennie parę groszy do góry , danielek jeszcze musi trochę zarobić bo mało ma i rodzinę musi wykarmić jak pewien obrońca z brazyli. Jaki wyrok byście dawali za takie jawne walenie ludzi w uja?
1
@Midast kiedyś w mojej małej gminie utopił się nastolatek z biednej rodziny...matka w żałobie jak załatwiała pogrzeb i miejsce na cmentarzu u księdza to chciała wszystko zapłacić ale w ratach bo nie miała , oczywiście się nie zgodził. Pożyczki udzieliła jej firma pogrzebowa. Powiedz mi jak np w takim wypadku mam bronić tego księdza i jego podejścia? Obcy ludzie robili zbiórki i jej współczuli a ksiądz bez pieniędzy nie miał sumienia i uczuć. Szkoda gadać. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora ale tak co drugiego to pewnie by było trzeba.
0
@Erik0 20 dyszki nie majątek a wygrana też nie wiadomo jaka , ja bym to zostawił raczej w ręce losu a newcastle jest tu delikatnym faworytem , powodzenia
9
@Luciano99 ciekawe co na to @Kessie , @MesQueUnClub96 i @Deviler szefie. Czekamy na ich filmy złożone na piśmie o wzrost wynagrodzenia za wykonaną pracę. To żeś się chopie wkopoł, teraz będzie płać albo płacz Panie kierowniku bo browar coraz droższy a pić trza. Współczuję i zdrowia dla firmy i ojca życzę.
2
@Mixtape champions , tylko sprawdź czy będzie oglądane akurat ale klimat spoko
1
@jacobFCB hasz zajarasz z puchy albo z żaru faja i przez długopis a do maryski musisz mieć lufę albo bletki. Jak dobry temat to i to i to klepie.
3
@Bykunn bamba zmieni i jej opinie i wartosci i dyskusje. Nie mam wyje.... ale na tyle długo zyje ze wiem ze i tak nic sie nie zmieni...tyle i sie nie podniecam jak wiekszosc tutaj. Kurv..a ile mozna tym przezywac? Jak to mówią pożyjemy , zobaczymy a tu po 10 h juz konkrety chca...haha
7
naprawdę w szoku jestem ze jesteście tak ciekawi i zainteresowani ludźmi co zaraz przytula sporo kasy a na was i mnie tez w sumie dalej będą pluć a w pogodzie bedzię deszcz... haha la bamba zyje polityka i wyborami dzien po. Dobra ide spac bo tu bedziecie wrzucac co raz twity ze tusk obiecal a nie zrobił jeszcze...jajca Pany. Było startować w wyborach jak tak kochacie polityke kibice i sportowcy. Polityk to najgorszy z mozliwych zawodów , cały naród walisz w konia a potem udajesz głupa. Tyczy sie wszystkich oczywiscie , dobra tyle bo mi sie nie chce juz. Powtórzcie wybory najlepiej i dyskutujcie o tym haha beka w uj. Elo
3
bezpiecznie juz czy dalej sami politycy na bambie? Po spożyyciu % strach z wami gadać chyba ze ktoś od @Luciano99 z robo to przeboleje jakoś tą głupotę ale przynajmniej bedzie w miłym towarzystwie , które i tak nic nie rozumie , ale % łączą a nie dzielą a nie tak jak ta zła polityka tfuu.
1
@Kgorecki2500 interesuj się czym chcesz , nikt Ci nie broni przecież ale w wyborach demokratycznych społeczeństwo zweryfikowało Twoje poglądy na ile są procent. Ja rozumiem jakoś skupić się przed wyborami albo trochę się zainteresować ale już po podniecać się mandat +- 1 więcej to już lekki przesyt. Przeżywasz a oni i tak tam wódkę razem będą pić i się podziela procentowo nasza kasa i tak.
0
@Ojciec5tkidzieci nic to nie zmieni a jak zechcą to sobie kogoś kupią. Proste jak jeba...a wy tu się podniecacie gdzie trafi jeden więcej mandat. Gratulacje i wyrazy współczucia jednocześnie.
5
@Kgorecki2500 daj już spokój z tą konfa , wybory już zweryfikowały wszystko a wy dalej za nich w ogień byście skoczyli. Jeden mandat taki ważny a co Ci on zmieni w Twoim życiu? Podpowiadam że nic, idź spać i daj na luz bo to już nawet śmieszne przestaje być.
1
@Pedri16Future przecież u nich Korwin król i najważniejszy debil to jak
10
Konfa 6 %. Haha chyba tylko z bamby głosowali że tak słabiutko co mordeczki. A wygrywać chcieli i Sławka na premiera już dawali , ale beka aż nie zasne chyba.
0
Wychodzą bohaterowie dnia , wierzymy Panowie. Do boju Panowie klepacze ! Marsz marsz Dąbrowski
0
Będzie odliczanie jak na Sylwka , zapnijcie pasy lepiej
1
@Comentateiro weź ja jeszcze przed , przekonaj mnie
0
@Nazio_87 coś im się nie zgadza to alarm
0
@Nazio_87 czym mnie zaskoczysz?
0
Głos oddany , pizzka zjedzona , piwko wypite i pite dalej + czekanko na meczycho naszych kopaczy , klepaczy polskiej tiki taki. Ps . Mogli by jeszcze większe te karty dawać bo małe jakieś takie.
1
@Faro zdecydowanie na wspólnej
4
@VegetaPolska każdy wie vegeta
0
Ślub od pierwszego wejrzenia czy Rolnicy Podlasie?
1
@MesQueUnClub96 we no posprzątaj