Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro widziałeś kiedyś sprzęt tej marki reklamowany na telezakupy mango? Wyłącz się sam lepiej
0
Ma ktoś może sprzęty marki Miele lub Smeg ? Podobno rolls royce w sprzętach , żona sobie wymarzyła ale cena +-2 kloce droższe ? Opłaca się czy pic na wodę ?
0
@Kamiloza91 tak o ile na bezpieczniku masz tylko jedno czerwo bo za wiecej pkt nie ma
0
@Kamiloza91 24 h od ostatniego meczu na kuponie rozliczonego
0
0
@Destroyer_of_Worlds wytłumacz
0
@Katalończyk 99 zdziwił byś się Mordka
1
A weź mnie Andrzej ułaskaw dzisiaj bo ja za kilka lat planuje sobie a może na bank a może na żabkę skoczyć w sumie kto to wie ale Ty już będziesz wiedział ze ja nie winny jak coś. Andrzej dobry ziomal , na zaś zabezpieczy swoich ludzi. Kto nie ma kolegi Andrzeja niech żałuje.
0
Dzisiaj Madryt tzn Riyadh będzie czerwony. Simeone simeone jesteśmy z Tobą , jesteśmy z Tobą !
1
@Tom0VeB kiedyś jedna wylała mi specjalnie piwko i zapytała czy może mi je odstawić a potem chciała nr , jakis klub bilardowy to był a ja z trzema kumplami na gierce
4
@Klimach fan + 20/30 stopni bee bo kilka grubasków sie poci za bardzo i klim nie mają w autach i biurach :D
2
Jednak barca bo Robercik Lewandowski xd
1
@Maker0 raczej dogrywka jak już leci meczyk od 19
0
@MarioVeB! Myśle podobnie ale poczekajmy na odpowiedz kolegi który jest pytany i co on sam o tym myśli i jak to widzi
0
@BulaKG racja to jaki masz znak zodiaku @MesQueUnClub96 ?
0
To teraz słuchajcie. Ile masz lat @MesQueUnClub96 ?
0
Złotówka albo 2 robią Ci różnice ze za drogo? Rób jak uważasz ale w biedrze tez tanio nie jest czasami ( heineken 3 w butli za 4:50 jc )
0
@tristan87 dziękuje
0
@tristan87 palił to zaraz będę szluga a potem co będzie to napewno żaden @tristan87 nie będzie decydował , pozdrawiam
2
@MesQueUnClub_87 właśnie dla mnie tez , super ze dzień wolny i można spędzić z rodzina ale żeby jakoś to przezywać religijnie to nie czuje tego zupełnie
2
@Bocheno1 już szefunia mogliście zaprosić na odczepnego to by siadło jak ta lala
2
@Bocheno1 3 króla wam zbraklo Mordka od tego chlania
0
@MesQueUnClub96 chyba Ty
2
Świętujecie 3 Króli? Wiadomo ze @FcPortoFan1999 swietuje wszystkie święta katolickie ale tak ogólnie jak wy do tego podchodzicie?
0
@Cule2013 no to znajdz sobie forum fanów piłki nożnej bo tu takim podejściem to raczej kompanów nie znajdziesz. Jeszcze wyjeżdzasz ze wolisz real sobie obejrzeć bo jakiś małolat dobija na pusta xD od enrique z wisla Kraków u mnie się zaczęło i trwa do teraz a wiadomo ze raz jest lepiej a raz gorzej ale nie jestem kibicem tylko jak jest legancko. Kibice sukcesu to u białych kolego tak ze witam a zarazem żegnam.
0
@FcPortoFan1999 swoje nawygrywal a głupoty tez potrafił wypisywać wiec kara musi być xD
1
@FcPortoFan1999 jc to wole Porto od madrytu
1
@adi7adi8 miły i sympatyczny kolega przecież , mimo ze z madrytu. Nawet kilka razy mi zafundował urlopik od la bamby w trosce o moje zdrowie
0
A tak nawiasem to czemu @VegetaPolska nie ma w 15 userow?
0
@K4tsuuu juz myślałem ze nikt nie jada :D u mnie prosty wybór , ketchup albo musztarda i raz na jakiś czas , musi ochota przyjść ale dobra sprawa taka parówa xD