4

Cyrk kurwa , na prawdę lubiłem i doceniałem bardzo xaviego jako cule ale ze aż tak się dał podejść i po tylu słowach zdecydował się zostać to jestem w szoku. Jeśli gra się nie poprawi i nie będzie wyników to wielu kibiców go zlinczuje wręcz już nie mówiąc o tym że będzie musiał szukać klubów o 2, 3 klasy słabsze do trenowania. Szatnia jest za nim , prezes i zarząd widocznie też , małe zarobki chyba jeszcze bo w sumie za co podwyżka , jak to mówią jest ryzyko jest zabawa. Oby oczy nie krwawiły od gry w następnym sezonie ale ostatnio z tą nadzieją z tym klubem to ciężko wychodzi. Osobiście liczyłem na kogoś nowego bez dna ale znowu lipa , dobrej nocki

0

Xavi biegający i na boju tak , na ławie i w sweterku nie ! Niech już idzie do tego ajaksu i se trochę trawki zapali na uspokojenie bo go to przerosło ewidentnie , tam na lizaku se potrenuje i będzie git jak se zajmie 2-4 miejsce w lidze + jakieś puchary i wszyscy zadowoleni. A nam dawać tego flicka niemieckiego i zobaczymy czy mu wyszło raz czy uda się ponownie.

2

Raz pod wozem , raz pod wozem. Visca

0

@pres haha a tfu na takich kibiców , zaraz na notatniku skończysz bo polecisz za mbappe. Byłeś wgl w Barcelonie i w Paryżu ze dla Ciebie Paryż jest bezpieczniejszy i ładniejszy?

0

Dzisiaj btts x 2 na grubości czy w uj rzutów rożnych i obijanie słupków ?

0

@mvnBasten na insta filmik jakis mi wyleciał i stąd te przemyślenia

1

@MichalZZZ dobre :D od 43 do konca poleciałem z bananem na gebie

0

@Antimadridista_WR z buta raczej nie ale wejscie pomiedzy nich i chec pomocy dla goscia , ewentualnie typiare na glebe a typ niech decyduje czy idzie do domu czy dzwoni na policje. Zalezy tez za co go leje i w jaki sposob przeciez

0

@Mateonvious no tak , chciałem tylko zobaczyć wasze zdanie na pomoc obcej wam osobie w życiu codziennym , czy wgl by była akcja reakcja czy raczej tel na policję i stoję z boku albo idę dalej w swoją stronę

0

@Hosh jasne rozumiem , własne bezpieczeństwo najważniejsze ale co jeśli krzyk nie pomaga a czekanie na jego reakcje może doprowadzić do najgorszego? Miał byś potem czyste sumienie że tylko krzyczałem żeby nie bił jej za mocno?

2

@Mateonvious tak ale ludzie są tak nauczeni że wystarczy że jeden się wyrwie do pomocy i pójdą za nim , zauważa problem bo ktoś się wtrąci , gorzej jak każdy ominie bo będzie się bał

0

@HighestInTheRoom nie no ogólnie chodzi mi o jaką kolwiek reakcje i chęć pomocy osobie poszkodowanej a nie być w roli widza , kamerzysty bądź też osoby obojętnej na sytuację gdzie ktoś ewidentnie potrzebuje pomocy i być może akurat tego kogoś co jest na miejscu i nic nie robi

1

@TR3YWAY No dobrze to chociaż powstrzymywał byś go jakoś od tego ? Czy też nie bo sprawę założy i potem do paki?

6

Idziesz sobie ulicą i widzisz jak typ leje partnerkę w środku dnia , reagujesz czy stoisz z boku albo co najgorsze idziesz sobie dalej i myślisz co zjesz na obiad? Ja osobiście chyba bym wleciał w takiego butem albo jakieś krzesło z knajpy i po plecach a wy jaka reakcja i pomoc a może brak? Ta dzisiejsza znieczulica i obojętność na krzywdę obcych ludzi jest przerażająca

0

@JohnnySilverhand dobrze jacku gmochu

0

@mariogbch dla mnie lipa , może brak podań do niego albo brak wychodzenia na wolne pole przez niego ale liczyłem że rekin go zmieni a nie brazola

0

@Deviler ta główka w stronę autu?

5

W lato psg 330 mln za raphinie sypnie

1

Jest urvva, dawno ich nie pyknęliśmy aż się chciało wygranej i to jeszcze na wyjeździe . Lewy pozazdrościł norwegowi chyba występu albo buty pożyczył albo Anka na tańce poszła o 21 , uj wie ale gra do zapomnienia

0

2 albo 3 do jaja powinno być lekko na przerwę , muszą się ogarnąć bo te nasze kontry to śmiech na sali

2

Haaland nawet sie nie spocił , może prysznic odpuscic po meczu tylko skety zmienic i do chałupy na jakąś norweska rybke. Zero w tym meczu

2

Po pijaku nie gramy na buku nawet jak da @okiemtypera_lucaxx95 cos do dobrego , pamiętajcie wariaty

0

@mleczkoo dobranoc

0

@FcPortoFan1999 no to bedzie i tak z kim pić ???? @Popitek12 nie zasłużył i nie będzie z nami walił bo głupio gada chyba że zmądrzeje ale różnie bywa ????

1

Kurna taki nie dopitek jestem i nie wiem czy pić czy nie pić więcej? Jeszcze moc mam na pięterko ale szwagry już płyną szeroko i głęboko i co sam ma walić?

1

@MesQueUnClub_87 dzień jak co dzień , ja od 8 do 20 w robocie tak że też jak zwykły piątek

0

@MesQueUnClub_87 wielki Piątek aż tak opijałeś?

0

@Bocheno1 Ty lepiej nie pij bo jutro na warsztat do roboty trzeba lecieć

2

@blakkudium no to zdrówko

0

Pijecie piwko w wielką sobotę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?