1

Jebac sędziego , urwa Szymek co ty odjebales w tym momencie , ja pierdole

0

Dobra jazda z nimi Panowie

0

@PatrychoO nie rozumiem ? Piłkarze jak strzela gola to szarpie za barwy które są na koszulce , ja kupując koszulkę mojego klubu robię to samo i nie traktuje jej jak sztukę van Gogha tylko atrybut umilający mi wieczór lub dzień po meczu i nie chowam jej do szafy a noszę na sobie , dzięki za życzenia miłego wieczoru bo jak będę się szarpał to znaczy że będzie po co , 5 Patryk

0

@PatrychoO ja swoją wrzucę do prania pewnie

0

@PatrychoO spoko to grzecznie po meczu schowaj koszuleczke do szafy skoro tak lubisz

0

@PatrychoO ok ale w barwach na sobie nie oglądasz ? Ja uwielbiam jak gracze poszarpać trochę za barwy na sobie a nie żeby wisiała jak obraz na ścianie

1

@PatrychoO u mnie na sobie , kupiłeś żeby wisiała na wieszaku podczas meczu?

0

Zgnoić ich z 4 , 5 jajo i potem z uśmiechem na twarzy obserwować walkę wielkiego królewskiego realu z sędziowaniem w Hiszpanii i pewno i na świecie całym bo w Australii pewnie tez przeciwko nim jak coś , Visca el Barca i dawać te meczycho w końcu bo nie wytrzymie , pozdro Pany

1

Nie zapomniałem, czym jest adrenalina
Mocy przybywa, nie ma co ukrywać
Czysty szacunek więź człowiekiem trzyma
To dzięki temu istnieje rap rodzina
Choćby odeszła od ciebie dziewczyna
To jeszcze nie mogiła, z czasem się zapomina
Miłość jak dzwon – po prostu się urywa
Wytrzyma przyjaźń bo zwyczajnie jest prawdziwa. Visca el Barca Mordka. 5 !

0

@bartekvisca przeważnie po jakiejś dłuższej trasie czy nie wziął za bardzo z poziomu a tak to standardowo raz na jakiś czas nie zaszkodzi sprawdzić ile wynosi poziom , jak dbasz tak masz

0

@Kgorecki2500 za stówę byś wszedł to byś miał 600 a takie granie żeby 60 zł wygrać nie wiadomo na co i po co to daj pan spokój

1

Jebać ich , my ich bez pomocy sedziów pojedziemy na miękko , kurwa wiecznie farta muszą mieć. Kurva szkoda tego kotletico troche

4

@Luciano99 Prezesie w jaki sposób wyrobiłeś sobie u mnie takie mniemanie że nawet nie zobaczę/ przeczytam posta a leci zielone odrazu ? Potrafisz owijać sobie ludzi wokół palca , zdrowie Twoje w gardło moje. Złota zasłużona bo jeszcze nie gratulowałem a @Danny Gaucho widac że loty obniżył , słabe te nowe filmy w których grywa , nie to co kiedyś.

1

@Ptasior wygrana city , live , chelsea , 2 + bramki atalanta-juve , marsylia- lille i bastia - nice / skromnie za 500 i masz prawie 7 k

1

Jazda z nimi ! W 2 połowie tyle samo im władować. Vamos

2

@MysticCat arteon bardzo mi się podoba i jak dla mnie marzenie żeby taki mieć

0

Volskvagen arteon tak czy nie ? @Popitek12

0

@DonCarletto pytałem czy byś zamoczył jak by Ci ziomka dziewczyna chciała dać a nie że jak dała to będzie dawać , toż to oczywiste chociaż nie koniecznie w każdym przypadku ale jednak w większości pewnie tak.

1

Pearl Harbor jak dla mnie wybitny film. Drugo planowa akcja jest odbieranie kobiety przyjaciela przez przyjaciela , kobiety przyjaciela się nie rusza czy miłość ważniejsza ? Co myślicie? U mnie zawsze była zasada że dziewczyna ziomka nie do ruszenia nawet jak by sama chciała

1

@pikass14 jak by nie mówiła wgl to takie 6/10 , dorodny pustak o tak można powiedzieć

1

@macio_944 już i tak pokonałem tą nie miłą liczbę więc niech usuwają śmiało , w sumie nawet trochę pomogłeś ale jednak tak nie bardzo chciałeś , dobra nie kłóćmy się już

2

@macio_944 no i na co ta złośliwość i donosicielstwo w 1 dzien nowego roku? Będziesz donosił cały rok , wydaje mnie się tak

6

Miałem liczbę kom 666 i pisze ten post żeby w pierwszy dzień roku nie mieć liczby szatana w ilości kom, teraz będzie 667 i będę już spokojniejszy. Przesuwajcie dalej i nie zwracajcie uwagi. Uff

0

@July_6_BcN zatrudni sobie ładną kucharkę , będzie miał za co jak prezio wypłaci całą kaske z kontraktu a i jeszcze starczy na jakąś sprzątaczkę żeby żona się nie przemęczała za bardzo

0

@Safrani wielkie wyrazy współczucia ale jednak można było temu zapobiec ….

3

@Kgorecki2500 Meczowka gaviego domowa , perfumy Gucci , bluza z kapturkiem i kubek termiczny . Koszuleczka barcy jednak 1 miejsce.

3

6 Gaviego meczowej dostałem pod choinę , jutro na śniadanie ja chyba nałożę :D

3

Panowie i Panie , zdrówka zdrówka i jeszcze raz dolarów a no i jak najmniej usuniętych kom i banikow od naszych kochanych szeryfów. @wpwelement @Moderacja a wam spokoju na te 3 dni żeby był czas na pieroga i makowca. Merry Christmas Everyone

1

@DiSBlaDE pewnie zaraz zniknie tak jak mówisz , dzieki ale nie mam czasu za bardzo na takie zabawy

2

@DiSBlaDE właśnie otworzyłem sobie piwko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?