Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
więcej reklam dać im muszę bo się uduszę
0
@A4ron mi 2 + bramki zamknęło na 1,5 k więc jakoś to wszystko musi się wyrównać żeby nikt stratny nie był @Tuc
2
@Bruti Weź ja dopiero 2 kreski zasikane zobaczylem a Ty mi tu o jakiś stanach dziwnych mówisz :D daj na spokojnie po kolei , bez nerwów :D
0
@DonCarletto dzisiejszej nocy humoru mi nie zepsujesz siwy orbit :P ale dzięki za pierwszą część wiadomości ;)
1
@nabial No to koleżko Twojej familii też zdrówka jak najwięcej ;) drugie to już z górki pewnie nie to co pierwsze :D
1
@JimMorrisonFCB klasyk :D postaram się nie faworyzować Jedynaka xD
0
Oby :) to jest najważniejsze, dzięki Mordka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
2 godz temu dowiedziałem się że prawdopodobnie zostanę ojcem. Cały czas mam w głowie myśli jak to wszystko się potoczy i wgl zacznie się nowy rozdział w moim życiu. To są pierwsze tyg także wszystkie scenariusze jeszcze są możliwe ale bardzo mnie to nakręca do myślenia i działania żeby wszystko było zmienione i przygotowane na tip top. Z moją żoną znamy się 15 lat i już powoli myśleliśmy że może nie możemy mieć dzieci a tu zonk. Czy chłopak czy dziewczyna odrazu koszuleczka Barcelony wjeżdża z 10 na plecach. Sorki za post ale mam zakaz od żony komukolwiek mówienia jeszcze a musiałem to z siebie wyrzucić. W sumie to nie potrafię określić swojej radosci , nie mogę się już doczekać jak to będzie ale wiem że będzie pięknie . Pozdro wariaty i wariatki. Dobrej nocki
2
@Luciano99 mam tylko 3,79 i tyle mogę dać jak chcesz a jak nie to ciśnij kiche.
1
@LOPEZ16 pewnie legitymujesz jakieś ładne foki bez przyczyny legitymowania panie dzielnicowy
3
@sebasarna nalej do wanny zimnej i wskocz z kibla na bombe
0
@Kgorecki2500 jak się łatwo domyślić , oczywiście że plny tak samo jak i ruble i korony szwedzkie też
4
@Luciano99 stara zasada , € i $ lubią ciszę
4
@Kessie Potwierdzam u mnie taka sama sytuacja. Pozdrowionka
0
@JohnKennedy a jutro zaczyna też sevilla w bilbao i z dodim w 1 składzie ;)
1
@Popitek12 Czym najlepiej popijać 60 % bimbrownie?
1
@July_6_BcN lubię misie ale nie od Dodiego
0
@Kessie bo to trzeba grać na live na kursie 17 a nie jak lamusy po 2,5 , głowa na szyji służy nie tylko do patrzenia i żeby tam do środka nie napadało. Nic nie kumacie.
0
W gorących widzę że dzisiaj parówa jest , mówię że lampa w sensie jak uj jest.
1
@macio_944 taktyk
1
@adamek20151 nie koniecznie bo jest gość co wielbi sie w atencji i na dodatek ma na to przyzwolenie naszych kierownikow ale my o nim nie zapomnimy i szybko go mozna zweryfikowac nawet pod innym nickiem.
31
@JohnKennedy Dodi prosze weź już przestań udawać tego Dzona bo nudno sie robi
0
@barcelonaLM jeden pies
19
@JohnKennedy Dodi przestań udawać Dzona
0
@Filipem ok dw ocb pzdr
3
kurde ale się naskakałem tych pajacyków , aż nogi bolą trochę ale jak ktoś by wpadł w net w ten strumyk by je wymoczyć to już nawet nie bolą. Polecam i jlb ocb tjmmnw i chwdp
0
1
@BorzyKrzys jak perła to tylko Chmielowa
0
@BulaKG roczniki 2005 wprowadzają swoje plany biznesowe i spełniają się zawodowo , brawo i rodzice pewnie dumni jak pawie że wychowali bez stresowo . Ciekawe ile tam na zebrali za ten prawilny taniec.