Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartekvisca za dużo nie wolno bo sąsiad z wschodu wkroczy do akcji i zrobi taniej i gorzej
0
Elegancko dzisiaj zalepione kilka dziur w elewacji i wymienione pęknięte 2 płytki , fakturka na 1500 wystawiona ale co się nie chce ludziom po pieniążki schylać to beka , na wolnym dniu oczywiście ale kariera w tik takach lepsza przecie tylko potem to jeden wielki zonk i nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem w tym kraju.
0
@Kgorecki2500 na prawdę 2,5zl za godz roboty ? Aż tak bardzo się nie szanujesz że dajesz się tak dymac na tym glovo czy tam pyszne ? Nawet na wodę niegazowaną nie zarobisz bo kaucje Ci policzą i zbraknie 50 gr.
1
No to to było ładniutkie , jazda z nimi
0
Moim zdaniem gramy lepiej , w 2 walimy ich na 2:2 i w karnych się prześlizgujemy na spokojnie.
0
@Cochise ok a nie mogłeś najpierw pójść do żaby a potem wrócić i jebnac basen żeby im nie przeszkadzać ? Myślę że mogłeś ale nie chciałeś i ważniejsze było przeszkodzenie im w tej drodze
0
@Cochise świetny kulturysta z ciebie , pewnie się teraz boisz wyjść z domu do rana bo pomyślą że to ty puszczałeś , zazdro odwagi
0
@Popitek12 jedno pęto przekrojone na pół dobrze natłuszczonej kiełby następnie po przyrumienieniu naszego mięska dodajemy 2 solidne żółte cebule ale kroimy na piórka może być troszkę grubiej i smarzymy aż kiełbaska będzie od skórki chrupiąca a od spodu czerwoniutka ale wiadomo pilnujemy żeby cebula się nie przypaliła. Potem na talerz , obok żeby była sarepska i ketchup pikantny bądź łagodny jak kto woli ewentualnie jeszcze ja osobiście lubię ogorasa kiszonego sobie rzucić obok ale lubicie pomidorki z cebulką to też wejdzie lux. Smacznego
0
@Azazel_Pazuzu valverde najlepszy piłkarz na świecie przez ostatni miesiąc xd i te wspomnienie uro grizmana w 85 min i smuteczek bo już nie gra na boisku , urwa kto ich tam selekcjonuje do tych meczy
1
@MirusAmisz wiadomo na pustą i tylko dołożył nogę więc te 5:2 było by sprawiedliwe
3
@AlexDark00 zadowolony jesteś z wygranej klubu dla którego kibicujesz czy madryciok?
0
@AlexDark00 no to słabo widzisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ansu Fati to sam by te 7 strzelił
2
@Faro co z tym Flickiem w końcu ? Zwalniać czy zostawić zobaczymy co to będzie dalej?
5
@AlexDark00 Lewy dobry mecz czy słabo standardowo?
0
@AlexDark00 mnie nie boli a cb?
0
@AlexDark00 widzę że cię boli skoro nazywasz mnie madryciakiem , buziak Robercik
14
@AlexDark00 i @Faro w tym momencie mają bardzo wysoko podniesione ciśnienie ale nadal wierzą w zwycięstwo Newcastle, trochę mi ich szkoda ale cóż zacytuję teraz piosenkę ,,jebac leszczy z lamusami się nie pieścić , visca el Barca
3
Ciekawe co by było jak by sobie te podcinanie gardła w cieszynce wziął na stałe po golu , fajnie by było , tak po królewsku.
1
@Frimpong To jest to
0
No to teraz wszyscy razem puta madrid i klasycznie nie oglądamy a już broń Boże nie włączamy pod żadnym pozorem jak przegrywają bo jakieś czarne moce wrzuca im zaraz jakiegoś farfocla albo karnego z kapelusza.
3
@pawelpi04 podbijam i poszła skromna wpłata, mam nadzieję że się uda zebrać całą kwotę , dużo siły dla was !
0
Jazda z nimi , jeszcze 3 po przerwie i niech się biją w madrycie o miao drugiej drużyny w Hiszpanii.
1
Getafe zasłużone 3 pkt
1
Znowu się tam pluje a sędzia nic
0
@partymaker Szok bo koledzy u góry twierdzą że pep tylko kupuje wszystkich I za nieograniczoną kasę bo inaczej nie potrafi w trenowanie
0
@Antimadridista_WR 2025/26 -137 mln , 2024/25 - 200 mln , 2023/24 - 85 mln , rzeczywiście jakby udało im się go zakontraktować to by mu dali 50 mln na transfery bo Ty tak powiadasz , jakoś mi się to nie łączy. Pep zły trener bo kupuje zawodnikow bo mana to fundusze klubu , to zle i nie dobre , tak nie wolno wgl trzeba ja każdy sprawiedliwie po 10 mln i starczy tak ? xD
0
@misterio i co to jest 350 w 4 lata jak się za 100 sprzedało zawodników? Teraz niejedna drużyna tyle w jedno okienko wydaje
0
@misterio spoko ale barca wtedy jeszcze potrafiła w miarę sprzedawać a no i ibra wymieniony za eto na jeden sezon z dopłatą albo czyhrynski to interesy życia i nic nie dające produkty w sukcesach tamtej drużyny ale pewnie będziesz się kłócić że wydał , no tak wydał bo klub mu pozwolił ale niech pokaże kunszt trenerski jak klub mówi wydaj mniej i graj tym co masz pepko rozumiesz?