2

@AlexDark00 zadowolony

1

@Bolton spoko ja mam swoje zdanie na ten temat a Ty swoje , zakończmy dyskusje i zapraszam przed tv zobaczyć czy var dzisiaj nam nie przeszkodzi w zdobyciu 3 pkt. 5

0

@fart tak ale miał z tyłu głowy co to będzie jak na 150% się pomylił albo decyzja z dopy a to też ma znaczenie na karierę sędziowska. Myślę że wiesz ocb

0

@Bolton wiadomo że Real ze spalonego albo nam brak karnego w decydujących meczach to był standard ale sędziowie byli pewniejsi i czuli bardziej tą presję odpowiedzialności a teraz to sprawdza czasami takie banalne sytuacje a coś poważnego potrafią nie zauważyć nawet.

1

Mam wrażenie że przed wprowadzeniem varu było mniej błędów i sędziowie byli pewniejsi siebie a teraz się zastanawia i drapie po głowie albo 2 metrowy spalony puszcza bo w sumie to on nie wie i nikt mu nie powiedział do słuchawki. Masakra

1

@nelson25 tjmmnw

1

@LinekMichal chodziło mi że technika do Pedriego czy Olmo podjazdu nie ma i w sumie domyślam się że o tym on sam wie ale dalej będę przy swoim zdaniu i trzymam kciuki za niego. Zobaczymy za pół roku albo za rok kto miał rację.

0

Pokazywał nie raz swoją siłę i mimo że technika czasami nie dojeżdżała to walka była na 150 %. Zaanagażowania nigdy mu nie można było zarzucić. Ja w niego wierzę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

1

Potwierdź , że jesteś człowiekiem.

2

Świetnie że mogłem śledzić tą galę razem z wami na stronie fcbarca.com prawda @Moderacja ?

1

Error error HTTP 404 ! Nie ma takiej strony jak fcbarca.com. Damy więcej reklam a i tak strony nie będzie jak się będzie coś działo w świecie sportu. Pozdrowienia moderacja

3

Komentarz usunięty

1

Piękna piosenka

2

@Luciano99 Szanuję , sam śpiewam po %

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99 wypij te następne piwko i Ci przejdzie wszystko jak ręką odjął, nie ma za co

0

@Lukikiki dobra bo klawiatura cala tlusta juz , dajta zjesc spokojnie

0

@Kgorecki2500 zamiast konserwy było zakupic rybke to bys teraz miał a tak pozostaje sie oblizac tylko

6

Mmm jeszcze ciepła. Zdrowy tłuszczyk na kolacyjkę po wypłacie. https://zapodaj.net/plik-J7am9O8MkS

5

@kulek22 nie wierze , w necie to kazdy jeden bogacz

5

@Kessie jak nie na jedzenie tylko na piciu to oczywiscie ze dam

4

@MessiForeverTheBest pół etetu na cieciówie

13

wyczekiwana wypłata doszła w koncu na konto , skromne 8 k NETTO nie mylic z brutto biedaki cebulaki.

1

@JanZagloba Palilem 14 lat i od od 1 lutego tego roku ani jednego nie zapalilem. Cały ten czas podczas palenia ani razu nie próbowałem nawet rzucić bo lubilem i wiedzialem ze mi sie nie uda mimo iż co raz rodzina podgadywala mniej lub wiecej ze to nie zdrowe , modne itp. Wykorzystałem chorobe bo przez bol gardła i mocny kaszel nie bylem w stanie zapalic i doszedłem do wniosku w głowie ze juz chyba sie napalilem w swoim zyciu i czas najwyzszy rzucic. I sie udało bez tabletek , ksiazek czy czymkolwiek co pomaga, tak po prostu uznalem ze to koniec. Najgorsze sa pierwsze dni a potem to juz leci.

0

@Cygan BRC ale lepsza jak z Litwa czy w Helsinkach. Szału nie ma ale coś tam grają

0

Polscy piłkarze potrzebowali Janusza na ławie żeby zaczęli po prostu grać w piłkę. Zbyt proste żeby było prawdziwe. Urban rzucił piłę i powiedział cieszcie się gra , no i grają jak na razie.

0

@4drian0 dzięki za info

0

@konrad1661 są tańsze bo dwa lata leżały na magazynie ale zrobione są z tej samej gumy co te z 2024 , ja w tym roku kupywalem tańsze z 24 a nie z 25. Bierz tańsze , będzie się jeździło tak samo.

2

@ranger3120 muay thai bo można samymi nogami jakiegoś leszcza położyć

2

@MesQueUnClub_87 Bracia , Chłopiec w pasiastej piżamie, pianista

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?