Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kosiniak kamień by to wyjął z zamkniętymi oczyma
1
@escarabajo hakimi bez wakacji jeszcze i już w towarzyskim mówi samo za siebie i racja ostatnio Maroko bardzo przyjemna i z dobrymi wynikami gra w gałe
1
@escarabajo też czuję bramki w tym meczu
0
@Death_voice ok , powodzenia raz jeszcze i pogadamy za jakiś czas. Pozdro
1
@Death_voice to już widzisz sprawczośc Sławka i Jarka , jeden zaprosił drugiego a ten drugi mówi że to on powinnien do mnie przyjechać i rozmawiać jak coś chce bo chyba mu się coś pomyliło i to by było na tyle. Będzie jak z kukizem i Palikotem i połowę przekupią a połowa pójdzie sobie gdzie chce i takie będzie wywracanie stolika. Sławek jeszcze tego pożałuje że poparł kandydata pisu , ale to już nie zmieni. Powodzenia w wywracaniu stolików i obym się mylił i żeby PiS nie zjadł konfederacji , tego sobie i wam życzę.
1
@Death_voice a mówili to wyborcom że jednak to normalne że będą musieli wejść w koalicję z jedną z tych partii czy nie? Kiedy wywrócą ten stolik ja się pytam? Bo na prawdę czekam i jestem tego ciekaw jak to będzie wyglądać
0
@July_6_BcN no i co w końcu z tym stolikiem i duopolem? Przecież to jest jedyne i prawdziwe hasło tej o to partii , które trafia do ludzi? Będą w końcu wywracać czy nie bo ja już nie wiem?
0
@July_6_BcN taki był plan? Konfederacja szła po koalicję czy raczej nie?
0
Nie mogę się doczekać aż politycy i partia niezależna 3 w naszym kraju , zwana Konfederacją zacznie wywracać scenę polityczną w Polskim sejmie i zakończy w końcu ten duopol PoPis. Zróbcie to a macie mój głos, chyba że tez jednak kłamiecie i będzie sztama z PiS albo PO to wtedy będę zawiedziony i to mocno. A za dwa lata oczywiście byle nie zamknąć pełni władzy , pamiętajmy kochani nie możemy zamknąć systemu bo będzie wschód albo zachód jak kto woli . Wywracamy stoliki # piwoktomiwtympomoze
0
@Pedri16Future tak ale jude z Madrytu może wskazać wszystko odwrotnie i też powie że tylko wskazał kto wygrał a kto przegrał.
1
@Pedri16Future Ta bo pedri 16 tak twierdzi xD pan Jerzy przegrany , Romanowski wygrany. Weźcie wy wszyscy znawcy długi rozbieg i główka w ścianę najbliższa bo czytać tego już się nie da. Wygral ten co chciałeś to się ciesz i niech spełni wszystko co obiecał.
7
Cisza cisza , radom jazdaaaa !
1
@Encore Flick umie w odbudowe formy u graczy więc możesz mieć racje i oby oby smigał
0
@Czajka90 nie mam nie widać?
0
@July_6_BcN a jak jaj jednak nie będzie to co wtedy?
0
@Kgorecki2500 Ajajaj ale go piecze xd wcale mi go nie szkoda
0
@wyrek ty wyrek zobaczymy jak za 2 lata będziesz na kaczkę mówił
0
@clyde pięknie przegrasz , chociaż nie chowaj się do szafy bo wstyd dla Sławka albo dla Grześka, buziaczki
0
@Kgorecki2500 ale boli , aj aj aj
0
@Encore dla nie których za trudne , za mało plucia i ładu. Ale jednak da się to robić i być w tym normalnym .
0
@Kgorecki2500 90 % wyborców PiS nawet nie wie co to snus i podejrzewam że mogli się chwilkę zastanowić jak to zauważyli co on zrobił bo jednak zachowanie podobne do walenia ale czego innego. Z resztą na debacie i przed całą Polską walić nie wiadomo co w nosa? Widać że główka pracuje jak należy.
1
@Toretto ja powoli tracę nadzieję i się godzę z tym kto nas będzie reprezentował , najbardziej to miałem bekę jak u Sławka opluł cały PiS i wylizał cztery jego litery nie wspominając już nawet o propozycji stanowiska i w szoku jestem cały czas że ludzie tego nie to że nie widzą tylko widzą i tłumaczą że byle kto aby nie na Rafała bo lubi Prince Polo i imigrantów , wwa go nie lubi i w sumie tęczowy jest ale flagi nie chciał to nie wiadomo xd a no i Tusk z nim za rękę sprzeda Polskę , hit normalnie xD
3
Jeszcze w nochala przed całą Polską strzelił a wszyscy wstali i zaczęli bić brawo krzycząc : ..bać lecha i byle nie na rafala. Pięknie będzie nas reprezentował na arenie międzynarodowej i w lesie po godzinach. Jajca
0
@Kgorecki2500 Prawie tak samo jak Sławek wylądował w 2 turze , powodzenia za 5 lat , może się uda.
0
@Kgorecki2500 no czytając tutejszych polityków miesiąc do tyłu to liczyli na wygraną Sławka i był zdecydowanym faworytem w wyborach a tu klaps , prawie szczęść Boże go dopadł xD
0
@Deathwing112 @Kgorecki2500 przecież miał się bić w 2 turze chyba nie? xD
1
Sławek, Sławku a co to się stanęło ?
0
Sławek dzisiaj na plus odnośnie tego piwa że jednak spoko i każdy sobie lubi walnąć i w sumie to by było na tyle z plusów.
1
Ręka realu w polu karnym to oczywiście przy ciele i nie ma mowy o zagraniu specjalnym , ręka barcy przy aucie to oczywiście korzyść jak ich mało i -3 pkt + rzut karny dla realu . Komedia z tego sędziowania. Kolega Marciniaka pewnie. Tfuj
1
Ciśnienie delikatnie podwyższone po pierwszej połowie , kurde szkoda tej dogrywki z interem bo widać że naprawdę w tym sezonie potrafimy grać w galę.