1

@fotohobby nie ma wymiarów koszulki ? Nie ma cm żeby zrobić wymiary syna? I co ma siłka 3x w tyg do tego? Urwa ojciec zaspałeś czy jak ?

0

@Krzysztof1987 prosta sprawa ale radzi sobie bardzo dobrze , może nawet lepiej niż ja i to jest zwykły wymóg prawny a jestem tak myślę że pierwsza osoba najbliższa która mu przyszła do głowy i nie chciał bym odmawiać albo pokazywać że się boję mu pomagać bo może coś kiedyś być nie tak ale w cale nie musi , chciałbym pomóc i myślę że nie będzie z tego konsekwencji tylko że żona trochę jest innego zdania niż ja

0

Co myślicie o byciu poręczycielem w biznesie u bliskiej i zaufanej osoby? Chodzi o rodzonego brata za którego bym w ogień skoczył a żona oczywiście boi się konsekwencji w razie w albo co będzie jeśli coś pójdzie nie tak…miał ktoś może podobny problem albo luźna opinia?

0

@Roobo ciesz się ciesz , cash i buk lubią ciszę więc masz pewne czerwone przez okres aż przegrasz wygraną i włożysz x2 ale dzisiaj jeszcze będziesz zadowolony , gratki

2

@karlu105 jest taki Pan @Kapitan hawk ktory to wszystko weryfikuje wiec nie tak prędko , kolega sprawdzi i jak wszystko będzie ok to wtedy będzie ok a tak to na spokojnie i czekamy

0

Kochani kochani teraz jeszcze raz głośno żeby el Jarek usłyszał Barca Barca Barcaaaaaaa!!!!

4

@Linnox bo on ma wywalone w to jajca po same kule , jeden sezon mu wystarczy

1

@Deviler brak prądu czy awaria terminali lub jakieś problemy w banku i możesz sobie bardzo wygodnie nie skorzystać ze swoich 5 kart i prosić o zakupy na zeszyt czy to w sklepie , na stacji albo w aptece. Masz rację te 500 ziko przy sobie awaryjne jest takie nie wygodne że aż boli jak pomyślę że trzeba wyciągnąć je z portfela i jeszcze poczekać na resztę i ją schować znowu do portfela. Ała

1

@LjakRoberciik bardzo nie przyjemne bo masz odruchy wymiotne i przewód wielkości 1/2 cala w przełyku i żołądku ale do przeżycia , ja mam raz na dwa lata to już po kilku razach jestem trochę chojrak ale podobno ludzie różnie reagują na pierwszym razie

0

I teraz wszyscy kibice prześcieradeł do najlepszego na świecie prezia pereza : dałeś nam za dużo dobrego , obrażonego viniego i mekambe starego a dla Toniego dobrego żeś dał wolnego nie potrzebnego i teraz lipa panie kolego. Trzymam kciuki za galakti nr 2 i żeby tam szatnia nie wytrzymała napięcia bo narazie ładnie zaczynaja sezon.

6

Galacticos volt 2

2

@Arcybiskup nie dość że klub schodzi na psy to jeszcze kibice tacy jak Ty dotrzymują tępa i doprowadzają mnie do porzygu , on ma grać a nie wyglądać a Ty się zastanawiasz który będzie najprzystojniejszy

18

@Rust_Cohle słabe w uj , weź go sobie przerób w koszulkę lfc i dowies do plakatu obok darwina w sypialni i będziesz miał piękny klimat

3

@MesQueUnClub_87 Gundo 90 min fizycznie też całego sezonu nie wytrzyma , z resztą i pedri i gavi i de jong wracają po kontuzjach tak że minuty ich też są wielką nie wiadomą , a fermin po olimpiadzie też musi odpocząć. Wydaje się dużo ich na pomocy ale jak się rozłoży siły to może cały sezon wszyscy dograją bez zbędnych przeciążeń i głupich kontuzji.

2

@MesQueUnClub_87 gundo z gavim na zmiane z pedrim i z de Jongiem

5

Jako chyba jedyny tu w towarzystwie cieszę się z jakiego kolwiek transferu do klubu a jeszcze tym bardziej typowej 10 i to mistrza Europy. Śmieliście się z Paulinho i po zamykał nam wszystkim japy i nikt się niczego nie nauczyl , wraca do nas nasz wychowanek, w najlepszym wieku dla piłkarza , można powiedzieć że w nawet dobrej formie po zdobyciu złota a tu same obelgi na start dla Daniego. Kaleka , szpital murowany , pedri i fermin a po co dani , będzie wszędzie grał i nigdzie a zapominacie że mało z Lipskiem reaulu z lm nie wywalili , słupki i poprzeczki ich ratowali i żółtko dla brzydkiego. Kurvv…- a dajmy szansę dla chłopaka , niech zweryfikuje go boisko i trener a nie jeden z drugim z la bamby, specjalisci od wszystkiego i od niczego.

1

@Croocers na fortunie na forum juz piszą ze po wypłacie mają na koncie - kwota wygrana xD

0

@VegetaPolska myślałem że z nim grałeś może w swoją gre

0

@okiemtypera_lucaxx95 kilka razy pograłem z Tobą i coś tam wpadło a za bardzo aż tak nie śledzę każdego typu/kom co wrzucasz , skoro @MesQueUnClub96 i @VegetaPolska tak Ci dogryzają tutaj to wal śmiało , jest tu kilka biblioteczek na nich a nawet gość się znajdzie co ich namierzy szybciutko , dawaj coś na noc mordo

1

Hej Mercedes, czy strzelę gola w 1/8 w Berlinie z karnego i nie będę płakał? Aj coś nie wyszło , jeszcze raz hej mecesedes czy ja jestem tym królem disco ? Jak zrobisz barana w ścianę to królem ściany jak najbardziej a teraz podziękuj kibicom za tą męczarnię dla oczu

0

@Pressinho Wiadomo że taki mental to ostatni musi zjeb..c , urwa sam na sam Słowenia nie strzeliła , toż to lewy by strzelił nawet

0

Poproszę drugiego karnego dla Portugalii i niech Cristiano podchodzi na pewniaka xd kurna ale siuuu by było jak by nie wyszło razy dwa , jajca by były na la bambie i u @Popitek12 balanga do rana z kolegami z Portugalii, przepraszam za składnię ale dalej kisne z goata nie których kibiców piłkarskich

0

@ArterkHD widać właśnie jak ładnie płacze wśród kolegów co starają się wygrać mecz za niego

0

Wiedziałem że nie wytrzyma ciśnienia , nie ten mental co ma Leo

0

Ale ładnie przestrzeli

0

Stówa że pudło

0

Dobre meczycho , czujka jest na 2 bramę dla gruzi po kontrze

0

Urwa te wszystkie sytuacje sam na sam z bramkarzem to sam bym strzelil nawet i po 5 browarach a taki havertz czy inny hojlund kopie sie po czole , i to jeszcze im za to płacą.

1

@JohnA wchodzi więc ten sam schemat , pierwsza połowa 1+ bądź 1,5 i rozne 4 bądź 5 i jakieś ciekawe zakłady na 90 min , wtedy patrzę na kursy żeby coś pomnożyło w miarę ale kręcę się wokół bramek , różnych , spalonych i ewentualnie fauli jak mecz o stawkę ewidentną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?