Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było 5-2 dla pasów w meczu z Lechem, także obaj nie macie racji panowie :D
0
Moim zdaniem wymagający rywale w la liga to.
- Real (u siebie i na wyjeździe)
- Atletico (u siebie i na wyjeździe)
- Ath. Billbao (na wyjeździe)
- Sevilla (na wyjeździe)
- Villarreal (na wyjeździe)
- Celta (na wyjeździe)
- Sociedad (na wyjeździe)
- Valencia (na wyjeździe)
Z Malaga zawsze Barca ma problemy, ale to wymagający rywal nie jest zwłaszcza na własnym stadionie Barca powinna iść ''zmieść'' z boiska. Tymczasem w 3 ostatnich konfrontacjach z Malaga Barca strzeliła tylko 1 bramkę. Mimo iż ta do tytanów la liga się nie zalicza.
0
Masz na myśli Seville, Atletico, Billbao i? :)
0
Gdyby, miałaby, byłoby, będzie uwielbiam takie dywagacje kibiców, oparte na gdybaniu, które jest nic nie warte.
2
Zarówno Rijkaard, jak i Lucho dali Barcelonie coś wyjątkowego. Holender LM 2005/2006. Dał Barcelonie to na co zasługiwała i na co czekała wiele lat. Lucho powtórzył wydaje się niemożliwy sezon Pepa, a jednak zapisał się już w historii Barcy zarówno jako piłkarz, jak i trener. Nie można kwestionować ''trenerki'' takich osób. Problemy Barcy wynikają głownie z tego, że został nałożony na klub ban transferowy i do tego dochodzą kontuzje. Więc tak jak w poprzednim sezonie trzeba wstrzymać z oceną Lucho, bo paradoksalnie wyniki go bronią. Wyniki z poprzedniego sezonu.
0
Bardzo dobre wyniki dla nas w tej kolejce, no zwłaszcza Sevilla-Barca 2-1.
2
Okiem kibica Barcy na pewno :D
2
Real zremisował 1-1. Można ten mecz oceniać różnie na kolana nie powaliły oba zespoły, ale Real tym meczem odrobił stratę do Barcelony. K.Navas pokazał czym jest bramkarz dla zespołu, już drugi obroniony karny w tym sezonie. Zaś C.Ronaldo dopasował się poziomem do koszulek Barcelony z tego sezonu. Real musi ten 1 pkt szanować mimo, iż był bliski zgarnięcia całej puli remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem, dobrym dla Królewskich.
2
Zachwyty nad grą Bayernu jesienią są zasadne, ale też mnie delikatnie śmieszą. Nie wolno zbyt wcześnie oceniać. W sezonie 2014/15 też byli nie do ogrania, a upokorzyła ich Barca. W sezonie 2013/14. Gdy mieli obronić LM upokorzył ich Real w 1/2 LM. Bayernowi może zaszkodzić, zbyt łatwo zdobyte mistrzostwo Niemiec.
10
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/12138337_688882604546111_3913899778208117817_o.jpg
2
Powiało grozą...
3
Jeśli Arsenal wygra 4-0 to i tak będzie swoista zbita z Arsenalu z wiadomych powodów.
1
Już tłumacze, otóż patrzysz na sprawę okiem kibica Barcelony, który widzi tylko sytuacje swojej drużyny, a to że Celta prowadzi grę i ma większą kulturę gry i bardziej poukładaną defensywę idzie na bok, bo Barca zmarnowała 3 setki. Gratuluje trzeźwa ocena sytuacji jest zawsze mile widziana. Szkoda, że nie rozumiesz paradoksu, który polega na tym, że Barca bierze się za grę po stracie bramki, czy 2-óch wtedy, gdy czas Cię goni trudniej jest o 3pkt. Oczywiście sytuacje mogły się przełożyć na 5 bramek, ale zawsze można było zagrać lepiej w defensywie, by tych bramek nie odrabiać.
1
''nawet gdy dostawaliśmy 4 gole - Bilbao, Celta mieliśmy tyle sytuacji że mogliśmy spokojnie z 5 bramek''
Większej bzdury dawno nie czytałem, bo moim zdaniem Celta zasłużyła na 3pkt popełniając takie błędy w obronie, jak w meczach z Celta, czy Ath. Bilbao nie da się zgarnąć 3 pkt. Meczu samą ofensywną grą nie wygrasz, nawet jesli byłaby ona skuteczna, bo to nie jest gra komputerowa. Tak to możesz wygrywać w FIFE, którą radze Ci odstawić na czas nieokreślony.
2
Tak się przyglądam tej dyskusji i mam nieodparte wrażenie, że Ty za to jesteś Jan Miodek i błędów nie popełniasz. Odnoszę wrażenie, że chcesz tu wszystkich ustawiać, ale pomyliły Ci się role. Z reszta i tak masz swoje racje, wiec z kim i o czym mam tu deliberować...
2
Dla mnie okres Mou w Realu nie był tak różowy, ale po kolei
Z Mou w Realu to było tak było tak
1. Sezon średni (puchar króla)
2. Sezon, świetny,( mistrz Hiszpanii i najlepszy sezon Portugalczyka)
3. Sezon HISTERYCZNY histerii Mou nie było końca, bo zajechał zespoł (Real w efekcie nic nie wygrał)
Sezon 2013/14. Carlo pozamiatał syf po Portugalskim błaźnie, wygrał z Realem Decime po błaźnie, który pokazuje jak wielki jest z Chelsea, 3-1 w dupkę dziś i tragiczna sytuacja, ale tak to już jest z The special fail of 3 season. Carlo ośmieszył go tak samo jak PSG w 1/8 LM w poprzednim sezonie.
1
Po prostu niszczą mnie komentarze, jak ten poniżej
''Pisałem rano, że przegrają''
''Wiedziałem, że z Sevilla dostaniemy baty''
Każdy wiedział, to skąd to rozczarowanie? A tak serio to lepiej uczcić takie opinie minutą ciszy.
0
O te które dziś zraniły tak mocno Barcelone ;)
2
Gdy emocje już opadły, jak po wielkiej bitwie kusz, wypowiem sie szerzej. Według mnie jeśli Barca zakończy pierwszą cześć sezonu przed Realem kibice Barcy powinni być zachwyceni. Bo są to mecze miedzy innymi z Bilbao, Atletico, Sevilla, czy Realem same wyjazdy. Logicznym jest, więc, że 1 połowa sezonu dla Barcy jest strasznie ciężka. Dziś kibice Barcy czują się jak kibice Realu dokładnie tydzień temu po bezbramkowym remisie z Malaga. Niesmak, niedosyt i problem ze skutecznością pod bramką rywala. Recepty na urazy nie ma i każdy musi sobie jakoś radzić. Problem w tym, że Barcelonie brakuje szafa obrony, błysku w środku pola i wspomnianej wcześniej skuteczności. Nieocenieni są w tych aspektach. Zdrowy Messi, Pique w formie Busquets gaszący w zarodku ataki rywali. Niestety dla Barcy żaden z tych elementów obecnie nie funkcjonuje w zespole Enrique z tych, czy innych powodów.
0
Akurat z Tottenhamem Man.City przegrał 4-1, a dziś grał z Newcastle, taka poprawka :)
0
Luis idealnie pasuje do Barcelony. Suarez zwykle nie zawodzi w ważnych meczach. Ot mecz z Man.City, PSG, oba wyjazdowe, ale pojazd na niego dla zasady jest konieczny.
0
Marc pokazał jak ''rządzi'' w pucharach z Romą, czy Ath. Bilbao. Sorry, ale jego adwokaci jakoś mnie nie przekonują, gdyby nie dawał podstawy do krytyki, nie byłby tak mocno krytykowany, coś jak z Ikerem w Realu.
0
No niestety nie wyszła Ci ta ironia.
0
Moim zdaniem paradoks tego co się dzieje w Barcelonie polega na tym, że trzeba czekać na powrót obśmiewanego w poprzednim sezonie Vermalena. Według mnie najbardziej uwierają Barce kontuzje Messiego, Vermalena i Rafinii.
1
Przecież jest wyżej wynik 1-2 czego taki płacz na stronie?
7
Nie ma to jak się pocieszać meczem, który się jeszcze nie odbył, desperacja.
2
2-1 koniec, coż wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, do meczu można się odnieść w ten sposob, ze byl on analogiczny do meczu Real-Malaga, tylko, że Real zagrał lepiej w obronie i równie nieskutecznie w ataku.
1
Nie oglądałeś pierwszej połowy to weź zamilcz, bo się ośmieszasz podobnymi komentarzami.
0
Bo z Realem Kameni takiego nie zagrał tydzień temu.
0
Co ten Rico...