Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepiej wtedy, jak Lewandowski będzie szedł sam na sam ze Szkockim bramkarzem :D
2
W.Kowalczyk i T.Hajto wyjaśniają nam na przykładzie ludzkim, jak straszą cechą jest hipokryzja i pycha.
1
Tomek lubie się wywyższać Hajto urodzony w Kaiserslautern ponad 40 lat temu :D
1
Hajto podważa klasę Szukały, Pazdana, czy Glika, a sam był zgwałcony przez Koreańczyków, czy Portugalczyków podczas finałów MŚ 2002. Hipokryzja w czystej postaci ''ekspert''
0
Piszczek jest strasznie niepewny, ale nie ma się co dziwić po tak poważnej kontuzji cieżko zawodnikowi ot tak wrócić na swój poziom.
3
Modrić w pełni formy jest jednym z najlepszych pomocników świata. I czy kibicujesz Barcy, czy Realowi nie ma znaczenia. Szkoda mi Luki, bo to genialny zawodnik.
0
Ja stawiam dziś na remis 1-1. Szkocja gra mocno fizyczny futbol, a Polacy sobie z takim graniem nie radzą. Co nie zmienia faktu, że serce jest za Polakami, bo szkoda, by było zaprzepaścić tak dobre eliminacje, tak naprawdę na ostatniej prostej do Francji :)
0
Odniosę się do naszej kadry. Przeraża mnie jedna rzecz. Nasi młodzi piłkarze aspirujący do gry w kadrze tacy jak Kamiński, Linety, czy Żyro chcą iść drogą Lewandowskiego, Milika i Glika, a jak się ich weźmie do wywiadu po porażce. To pojawiają się tłumaczenia. ''Ciężko się gra co 3 dni'' Czegoś tutaj nie rozumiem, bo moim zdaniem piłkarz, który nie jest w stanie grać co 3 dni i narzeka na grę co 3-4 dni. Liga, LE, liga LE. Według mnie chyba minął się z powołaniem, bo takim młodym piłkarzom, którzy mają jakieś piłkarskie ambicje. Granie co trzy dni powinno sprawiać radość, a nie być przeszkodą nie do przeskoczenia. Myśle, nieskromnie, że mam dużo racji.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
6
Albo jesteś pijany, albo niepoważny. Zakładasz, że nie byłem na meczu Bacy, lub Realu nigdy? Mylisz się, nie każdego stać na taki wyjazd, ale ja miałem ten zaszczyt być na meczu na żywo, więc obalam Twoją żelazną argumentacje. W finale LM gwizdali pod Real. Bo Ramos strzelił w 93' kiedy sędzia doliczył 5 min? Świetnie masz przykład bramki Iniesty z Chelsea w 93 min na 1-1, że gra się do końca. Czekam na kolejne żelazne ''argumenty'', które chętnie obalę.
0
Grupa Realu : PSG, Sachtar, Malmo Real
Grupa Barcelony : Roma Barca, Bate, Bayer
Gwizdali pod Real zwłaszcza jak rozbili Bayern 5-0 w dwumeczu 1/2 LM 2013/14, true story.
0
Mundial w RPA : Gospodarz dał w łapę
Mundial w Rosji : Gospodarz dał w łapę
Mundial w Katarze : Gospodarz dał w łapę
0
Mój skład na Szkocję : Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Busquets, Iniesta, Xavi, Messi, Neymar i Suarez.
5
Santiago - 2010r Inter-Bayern
Camp No - 1999 Man.Utd-Bayern
1
Jeśli myślisz, że Iniesta będący bez formy przed kontuzja będzie w formie świeżo po kontuzji to gratuluje. Jak najszybciej radze zdjąć różowe okulary przez jakie patrzysz na ''Bogactwo'' Barcelony w linii pomocy. Bo dla mnie jest tak przysłowiowa bida z nędzą.
2
Jakie wnioski wyciągasz z tego cytatu? Może zamiast wklejać cytaty odnoś się też do nich? :)
1
Nie widzisz problemu, bo patrzysz krótko terminowo. Na mecz z Rayo, a tak wygląda sytuacja Barcy w pomocy do stycznia.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-0/s480x480/12038257_703164086480211_3964208295682881450_n.jpg?oh=5c8e9a0173df8a62358ed9949daa291e&oe=568641B6
1
Czy myślicie, że K.Navas może wygrać w tym roku trofeo Zamora? Zapewne obiektywnej oceny tu nie uświadczę, ale 2 obronione karne na tym etapie sezonu muszą robić wrażenie, tak samo jak postawa Navasa w tym sezonie w bramce Realu.
1
Powiedz wprost, że Bale nie zasługuje na tą nagrodę, bo gra w Realu Madryt po co się z tym kryjesz? :D
6
Komentarz usunięty
2
¡Zdrowia!
0
Po prostu gdybanie po fakcie mnie rozsadza od środka, bo ono jest nic nie warte. Dlatego ten komentarz powyżej.
11
-Gdyby Barca grała w pełnym składzie to miałaby juz 6 pkt przewagi nad Realem
- Gdyby Real nie stracił bramki z Atletico, by wygrał
- A gdyby nie kontuzja Messiego Barca zapewne ograłaby Seville
- Gdyby nie błąd sędziego Real wygrałby zremisowany mecz z Malaga
- A gdyby sędzia uznał bramke Granadzie to Real nie wygrałby z Granadą
- Chociaż tak naprawdę gdyby James nie był kontuzjowany to Real ograłby Granade, Malage i Atletico.
- Gdyby nie błędy ter Stegena, Barca miałaby komplet pkt w grupie LM.
- A gdyby nie K.Navas Real wczoraj przegrałby z Atletico mecz derbowy
- Gdyby jednak nie kontuzja Vermalena Pique nie zagrałby takiej kichy w meczu z Celta
- Gdyby nie taki początek sezonu Barcy to nie byłoby artykułu ''Najgorszy początek sezonu ligowego od czasów Rijkaarda''
A gdybyście nie byli kibicami Barcy nie było tej bezsensowej dyskusji.
3
Tak czytam te Twoje komentarze i nie ukrywam, ze pusty śmiech człowieka ogarnia. Bo moim zdaniem Neymar jak i jego cała rodzina jest łasy na kase. A na pewno nie jest typem piłkarza, który odda życie za koszulkę Barcy. Może czas zadziała na jego korzyść i to zmieni. Ja jednak uważam, że wcześniej, czyli za 2-3 sezony odejdzie z Barcy. W poszukiwaniu ''nowych wyzwań'' (większych pieniędzy).
3
To śmieszne BBC ma więcej bramek w tym sezonie od znakomitego MNS. To jedna sprawa, druga jest taka, że patrzysz na sprawę okiem kibica Barcy i jesteś cholernie nieobiektywny. Enrique swego czasu też pytał, czy ma zmienić Messiego ten powiedział NIE i Luis siedział zgaszony. Neymar także kilka razy strzelał fochy po tym jak go Lucho zmieniał. Także trzeźwa ocena sytuacji jest zawsze mile widziana.
1
Pobije Cie :
-Co piłkarz robi na ulicy?
-Stoi w korkach!
0
''8.2.1. Komentarz w serwisie FCBarca.com może być: - wyrażeniem opinii dotyczącej artykułu, jego tematyki, lub też wypowiedzią w sposób bezpośredni związaną ze wspomnianą tematyką; - rozszerzeniem tematyki artykułu (np. uzupełnieniem informacji znajdujących się w nim); - interakcją z innym Użytkownikiem zaangażowanym w dyskusję na temat artykułu.''
0
Grozi banik za takie ''żarty'' Panie Pogba.
0
Zerwania z ponad 100 letnia tradycja nie da się wynagrodzić kasą.
''Stroje FC.Barcelony mają pionowe pasy''