Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pochwalam, wręcz ganie to co robi C.Ronaldo, ale myślę, ze jednoczesnie mam sporo racji :)
0
Nie płaczę mówie jak jest. Przyjmij prawdę na klate i nie odpowiadaj mi :)
1
W tym sezonie to raczej FC Barce11ona. Karne może i prawidłowe, ale gdyby Real dostawał tyle karnych, co Barca w tym sezonie. Niezależnie, czy słuszne, czy nie to na stronie byłby lament, że Penaldo.
0
10 karnych sędzia w ciągu 3 meczów nie może odgwizdać
2
Neymarazo
0
Komentator jest znośny, ale ''ekspert'' samym głosem drażni ucho.
0
Mam wrażenie, że obrońca Rayo już w sierpniu wiedział co chce zrobić Sandro w tej akcji. Przeczytany jak książka w jednej z ostatnich akcji.
0
Mam wrażenie, że obrońca Rayo już w sierpniu wiedział co chce zrobić Sandro w tej akcji.
0
15 min i 1-0 Rayo, odważne Rayo
0
Rakitić dostał piłkę marzenie Sergi Roberto!
0
Rayo jak zwykle odważnie :)
0
1. Bonano
2. Czyhrynski
3. Hleb
1
Dlaczego Luis Enrique posadził na ławce Mascherano, Bartre? Bo przeczytał w prasie, że ma słabą ławkę i chciał to zmienić. Innego wytłumaczenia postawienia na Piqué i Mathieu jakoś nie widze.
0
To co piszesz wyżej pokazuje paradoksalnie coś innego :D
0
''Im częściej to słyszę, tym lepiej się czuję'' - To potrzebujesz coś usłyszeć, aby się lepiej poczuć? To charakteryzuje osoby posiadające sporę kompleksy względem innych, znam wiele takich osób, które stosują taką taktykę :)
16
Jakby to powiedział Tomek Hajto ''Idz do narożnika i tam czekaj'' :D
1
Piszemy razem :D
0
Nie rozumiem Twojej frustracji? Krychowiak w każdym meczu reprezentacji się wyróżnia, jest Polakiem, który z Sevilla wygrał LE strzelając w finale bramke, z Irlandia zagrał kapitalny mecz, który udokumentował golem. Więc weź coś na uspokojenie może? :)
4
Co jak co, ale Navas w takiej formie wygra Trofeo Zamora (2) stracone we wszystkich rozgrywkach i praktycznie w każdym meczu genialna interwencja.
0
Nie wytrzymasz, brzmi groźnie. Włącz sobie film szybciej Ci zleci i nie będziesz musiał robić brzydkich rzeczy :D
2
Co nie zmienia faktu, że pobił tak, czy siak. I tak wyżej stawiam Raula, niż C.Ronaldo.
0
https://www.facebook.com/JavierNathanielHD/videos/vb.203220273057694/973881155991598/?type=2&theater
0
Jese dobra zmiane dokumentuje golem
0
Za bardzo jadą po tym Danilo ''eksperci'' z Eleven według mnie.
1
Prędzej straci Barca, niż Real, chociaż oba scenariusze to utopia...
12
Bayern 0-0 po golu Lewandowskiego :D
1
Karol Strasburger?
1
Ta Realu nawet lepsza :)
0
Ławka w meczu z Rayo będzie wyglądała jeszcze gorzej, więc nie wiem, czemu Ci tak do śmiechu :)
0
Barcelonę czeka stosunkowo łatwe zadanie, więc odniosę się do Realu. Pojawiła się ciekawa statystyka. Otóż, w 6/9 meczy w tym sezonie Real grał w 10 bez C.Ronaldo, który ma dziś zagrać, tylko ze względu na to, że prezentuje kibicom na Santiago Bernabéu złotego buta. Ma strzelić jedną z bramek w dzisiejszym meczu i mieć spokój ze strzelaniem w la liga do stycznia.