0

Nie pochwalam, wręcz ganie to co robi C.Ronaldo, ale myślę, ze jednoczesnie mam sporo racji :)

0

Nie płaczę mówie jak jest. Przyjmij prawdę na klate i nie odpowiadaj mi :)

1

W tym sezonie to raczej FC Barce11ona. Karne może i prawidłowe, ale gdyby Real dostawał tyle karnych, co Barca w tym sezonie. Niezależnie, czy słuszne, czy nie to na stronie byłby lament, że Penaldo.

0

10 karnych sędzia w ciągu 3 meczów nie może odgwizdać

2

Neymarazo

0

Komentator jest znośny, ale ''ekspert'' samym głosem drażni ucho.

0

Mam wrażenie, że obrońca Rayo już w sierpniu wiedział co chce zrobić Sandro w tej akcji. Przeczytany jak książka w jednej z ostatnich akcji.

0

Mam wrażenie, że obrońca Rayo już w sierpniu wiedział co chce zrobić Sandro w tej akcji.

0

15 min i 1-0 Rayo, odważne Rayo

0

Rakitić dostał piłkę marzenie Sergi Roberto!

0

Rayo jak zwykle odważnie :)

0

1. Bonano
2. Czyhrynski
3. Hleb

1

Dlaczego Luis Enrique posadził na ławce Mascherano, Bartre? Bo przeczytał w prasie, że ma słabą ławkę i chciał to zmienić. Innego wytłumaczenia postawienia na Piqué i Mathieu jakoś nie widze.

0

To co piszesz wyżej pokazuje paradoksalnie coś innego :D

0

''Im częściej to słyszę, tym lepiej się czuję'' - To potrzebujesz coś usłyszeć, aby się lepiej poczuć? To charakteryzuje osoby posiadające sporę kompleksy względem innych, znam wiele takich osób, które stosują taką taktykę :)

16

Jakby to powiedział Tomek Hajto ''Idz do narożnika i tam czekaj'' :D

1

Piszemy razem :D

0

Nie rozumiem Twojej frustracji? Krychowiak w każdym meczu reprezentacji się wyróżnia, jest Polakiem, który z Sevilla wygrał LE strzelając w finale bramke, z Irlandia zagrał kapitalny mecz, który udokumentował golem. Więc weź coś na uspokojenie może? :)

4

Co jak co, ale Navas w takiej formie wygra Trofeo Zamora (2) stracone we wszystkich rozgrywkach i praktycznie w każdym meczu genialna interwencja.

0

Nie wytrzymasz, brzmi groźnie. Włącz sobie film szybciej Ci zleci i nie będziesz musiał robić brzydkich rzeczy :D

2

Co nie zmienia faktu, że pobił tak, czy siak. I tak wyżej stawiam Raula, niż C.Ronaldo.

0

Jese dobra zmiane dokumentuje golem

0

Za bardzo jadą po tym Danilo ''eksperci'' z Eleven według mnie.

1

Prędzej straci Barca, niż Real, chociaż oba scenariusze to utopia...

12

Bayern 0-0 po golu Lewandowskiego :D

1

Karol Strasburger?

1

Ta Realu nawet lepsza :)

0

Ławka w meczu z Rayo będzie wyglądała jeszcze gorzej, więc nie wiem, czemu Ci tak do śmiechu :)

0

Barcelonę czeka stosunkowo łatwe zadanie, więc odniosę się do Realu. Pojawiła się ciekawa statystyka. Otóż, w 6/9 meczy w tym sezonie Real grał w 10 bez C.Ronaldo, który ma dziś zagrać, tylko ze względu na to, że prezentuje kibicom na Santiago Bernabéu złotego buta. Ma strzelić jedną z bramek w dzisiejszym meczu i mieć spokój ze strzelaniem w la liga do stycznia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?