Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabio Cannavaro wygrał z reprezentacja Włoch mistrzostwo świata i dostał złotą piłkę w czasach kiedy Ronaldinho wymiatał i wygrał LM z Barca. Doinformuj się, a potem się udzielaj. Musisz podgonić, bo zostajesz w blokach.
3
Może dlatego, że obaj sięgają co sezon piłkarskiego marsa? Nie pomyślałeś o tym w swojej genialnej analizie?
0
Dla mnie to Raul jest najlepszym piłkarzem w historii Realu. Ronaldo to ambitny zawodnik, ale ta ambicja jest skumulowana na złote piłki, złote buty itd. Raul to największa ''7'' w historii Realu i stawiam go wyżej od C.Ronaldo z prostej przyczyny wygrał więcej z Realem, niż Ronaldo, a dwa jest większym wzorem do naśladowania. Raul dla kibiców Realu to ktoś taki, jak dla kibica Barcy Puyol. Nie wiem, czy się ze mną zgodzisz? Ale określenie ''Raul Madrid'' w stosunku do Raula nie jest przypadkowe.
0
Jeśli zdrowie mu dopiszę to za 2-3 lata będzie on najlepszym stoperem świata. Młody, szybki, zwrotny, elegancki gra czysto, ma papiery na wielkie granie. Dziś jest chyba co najwyżej solidnym obrońcą? Nie zgodze. Dla mnie jest bardzo dobrym stoperem z wielką przyszłością, a Francja ma na papierze świetną reprezentacje na euro 2016.
1
Świetny dokument, polecam!
->
0
Munir moim zdaniem nie wyszedł jeszcze z poziomu juniora, a jeśli nie pokażesz determinacji i ambicji w takim klubie jak Barcelona, to jesteś spalony i służysz właśnie tak jak Munir jako typowa zapchaj dziura, która nigdy nie zaistnieje w pierwszej drużynie na dobre.
0
->
Najlepszy piłkarz w historii Realu.
1
310 spotkań - 324 bramki.
2 złote piłki w barwach Realu.
3 złote buty w barwach Realu.
wygrana LM.
Są podstawy do takiego głosowania, bo tą są osiągnięcia z piłkarskiego kosmosu, czy lubisz Ronaldo nie ma tu nic do rzeczy. Oczywiście, że Zidane nie jest tym najlepszym w historii, bo bardziej od Zidane zasługuje na to wyróżnienie Raul.
1
Na stronie Lecha nie ma takich statystyk z prostego względu :D
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Wiesz tutaj można przywołać 2-6 z Bernabéu i obalić Twoją teze w całości. Jeśli chodzi o mecze z Man.City, PSG (wyjazdowe) to tam decydujący był Suarez. Co w pewnym stopniu z perspektywy czasu się umniejsza. Według mnie kompletnie bezpodstawnie.
0
Komentarz usunięty
2
Nudzi mnie już ta śpiewka i źle o Tobie świadczy, że mimo, iż ze śmiechem to jednak dajesz się sprowokować i wciągnąć z nimi w polemikę, bo po coś ich tu cytujesz. Niepotrzebne, zbędne i po prostu głupie, sorry.
9
A ja pozwolę sobie porównać Barcelone Pepa Guardioli z tą Luisa Enrique. Obaj w pierwszym sezonie pracy wywalczyli dla klubu historyczne tryplety, więc i porównanie jest według mnie zasadne.
Barca Pepa Guardioli - To według mnie perfekcja, doskonałość i pełna dominacja. Do tego dążyła Barca prowadzona przez Pepa. Bo tak na dobrą sprawę, jeśli Barcelona Guardioli zagrała dobry mecz to drugą połowę boiska można było zaorać, lub przeprowadzić jakieś jakieś tam prace nasienne. I to czyniło wielką Barce Guardioli, że przeciwnik nie mógł się nawet zbliżyć do poziomu prezentowanego przez Barce Pepa. Bywało tak, że drużyna z którą grała Barca nie powąchała piłki przez minute, czy dwie. Guardiola to perfekcjonista i to była Barca, która była nie do przeskoczenia w sezonach 2008/09, czy nawet 2010/11.
Barca Luisa Enrique - To moim zdaniem Barca grająca bardziej bezpośrednio. Ostatnio czytałem, cytuje ''Barce Luisa Enrique może ograć każdy'' - Ja powiem inaczej. Barcelonę Lucho może zaskoczyć każdy i Barca Enrique może zaskoczyć każdego. Pokazują to stałe fragmenty gry i zagrożenie, które płynie z kontrataków. Barca Pepa tego nie miała, bo w końcówce trenerki Guardioli zatraciła się w ataku pozycyjnym. W piłce potrzebny jest też element zaskoczenia.
Podsumowując Barca Guardioli wygrywała perfekcja w każdym calu. Zaś Barca prowadzona przez Lucho zaskakuje przeciwnika i wygrywa tym właśnie elementem zaskoczenia. Jeden kibic woli, gdy piłka go podnieca, czyli woli element zaskoczenia Barcy Lucho, drugi woli perfekcje jaką zaszczepił Barcy Pep. Według mojej oceny Barca Pepa Guardioli w szczytowej formie to najlepsza Barcelona w historii.
0
Benítez: Modrić zagra z PSG
– Kontuzjowani? Modrić zagra w meczu z PSG. Jeśli Sergio będzie musiał zagrać z blokadą, zagra. To nie jest problem.
To co Modric nie zagra na 90%? Wyszło na moje panie kolego :)
2
Na realmadrid.pl redakcja odpowiedziałaby Ci mniej, więcej tak na zadane pytanie ''O co jej ku**wa chodzi, o czym Ty do mnie rozmawiasz!?'':D
0
->
1:40, zgasił go jak peta :D
1
To już taki atak na zasadzie, chcesz uderzyć w Ronaldo kij zawsze znajdzie sie.
8
Bendtner, Balotelli, Hajto.
2
Odpowiem Ci w swoim stylu, czyli na poziomie. Wrogów należy przestraszyć swoją inteligencja.
21
Może w styczniu warto sprzedać Leo, bo po kontuzji nie będzie, aż tak dobry? Pomysł równie mocno głupi, jak ten o wypożyczeniu Rakitica.
4
Uważasz, że lepiej umyć ręce zagłosować bez swojego zdania i własnej opinii? Czyli umyć ręce od tego całego syfu, aby kąpać się w tym syfie ponownie przez najbliższe 5 lat? Tak rozumiem logikę ludzi, którzy boją się dyskusji o polityce.
1
Z Lechem Granada wygrałaby w 7 ke :D
5
W pysk to Cię mogę palnąć słowem, ale zwyczajnie nie chce wchodzić z Tobą w polemikę, bo z kim tu deliberować? Z kimś kto używa określeń ''ból dupy''? No właśnie...
1
Naszła mnie taka refleksja po przeczytaniu cytatu
''Nie przynoście mi kwiatów, gdy umrę, jeśli mnie lubicie przynoście mi je za życia'' ~ Brian Clough
Myślę, że ten cytat doskonale oddaje mentalność wielu ludzi dziś, którzy przypominają sobie o kimś dopiero po śmierci. Może i smutne, ale chyba prawdziwe.
10
Kto normalny cieszył się z kontuzji Messiego? Chociaż uważam patrząc na Twój jeżyk, że cieszyłbyś się z kontuzji Ronaldo.
0
Skoro Ty tak mówisz, to już niemal pewne, że Luka nie zagra z PSG...
3
Tytuł i cytat z Lucho idealnie oddaje poprzedni sezon.
0
Cieżko, aby Benitez był tak głupi i wystawiał na ''wygrany'' mecz Modrica, ale bredzisz. Przeczytaj, a potem pisz, bo już jest aktualizacja odnośnie kontuzji Bale.