8

->



1:43 "That is world class." . . . "No, that is Messi class, that's above world class"

Komentarz jak najbardziej trafiony.

13

Top 15 bramek Messiego pokazanych z perspektywy trybun, zawsze ciekawą mnie takie ujęcia.
->

17

Perez w przebraniu :D

0

Real gra u siebie niezależnie kto będzie bronił zgarnie 3pkt.

0

Barca szuka alternatywy dla kontuzjowanych graczy i interesuje się pozyskaniem Pato... No, ale może Douglas potrzebuje wsparcia w gabinetach lekarskich.

20

Jaka strona taka tabela.

0

->



Iniestazo.

5

Pora rozkręcić troszkę la rambla, bo nuda, więc przeprowadzę kilka sond.
1. Z czego waszym zdaniem wynika taka podatności na kontuzje piłkarzy Barcy w tym sezonie?
A) Sztab medyczny ponosi winę.
B) Mecze reprezentacji, wirus FIFA.
C) Zawodnicy są podatni na kontuzje.
D) Możecie wymyślić przyczynę sami.
---
2. Kto pod nieobecność Messiego daje najwięcej Barcelonie.
A) Neymar
B) Suarez
C) Ktoś inny, podaj swoją propozycje.
---
3. Czy Barca będzie liderem la liga do końca roku?
A) Tak
B) Nie
C) Nie mam zdania.
---
4. Którego ze sprzedanych zawodników Barcy w ostatnich latach brakuje Ci najbardziej?
A) A.Sanchez.
B) Yaya Toure.
C) Pedro.
D) Inny piłkarz.
---
5. Jaka jest przyczyna dużo słabszej gry obronnej Barcelony w odniesieniu do poprzedniego sezonu?
A) Forma Pique.
B) Brak lidera obrony.
C) Kontuzje, lub bramkarz.
D) Inne czynniki.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

0

Ee, tam zawracanie głowy Lewandowski 90 min bez bramki i nikt jakoś afery nie robi :D

A tak serio to Munir nie wyszedł z poziomu juniora. Początek miał całkiem udany, ale czas pokazał, że to nie jest ten poziom.

4

A wiadomo już kto będzie od niego uzależniony? C.Ronaldo, Benzema, Bale, a może Ramos?

0

Enrique zmuszony do rotacji przez kontuzje. Moim zdaniem najważniejsze dla Barcy jest jednak to, aby sam nie był poddany rotacji po sezonie. Ten trener bez względu na wynik jaki ugra w tym sezonie zasługuje na 3 sezon w roli trenera Barcy.

1

Tutaj nie chodzi raczej o to, czy ktoś się śmieje, ale jak wygląda jego przygoda z Barceloną, bo grą tego nazwać nie można. Oczywiście to nie jest jego wina, ale tak ten internetowy świat jest ułożony trzeba patrzeć na niego z przymrużeniem oka. Warto dodać, że tak na dobrą sprawę gdyby nie te 2 mecze to naprawdę nie wiedziałbym jak on wygląda. Więc jakieś podstawy do takich zachowań kibic z poczuciem humoru ma. Nie można też bronić Douglasa nie wyszła mu przygoda z Barcą i nigdy nie będzie brany na poważnie, jako jakakolwiek siła zespołu, zawodników trzeba wspierać, zgadza się, ale gdybyś chciał napisać jakiś artykuł o grze Brazylijczyka w Barcy, to miałby on ledwie 3 fazy
*Douglas zaprezentowany.
*Douglas na L4.
*Douglas ponownie kontuzjowany.

To nie jest powód do śmiechu, ale do dumy też na pewno nie.

0

''Piłkarz doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na osiem tygodni.'' - Człowiek zobaczył go x2 i znowu przez te 2 miesiące zapomnę, jak wygląda Douglas.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Masz sporo racji, chociażby w tym, że w dwumeczu 1/8 LM w PSG się zwyczajnie skompromitował, już nie chce wymieniać okoliczności jakie mu sprzyjały, bo jak wiemy było tego sporo, chociażby niemal 90 min w przewadze po czerwonej kartce dla Zlatana. Co do Ancelottiego, to podobał mi się Real prowadzony przez Włocha i myślę, że Real dużo stracił na odejściu tego trenera. Benitez przede wszystkim dba o tyły, a z przodu ''coś wpadnie'' Hiszpan opiera się raczej na takiej filozofii futbolu, która w Madrycie nie przejdzie na dłuższą metę. Wracając do Mourinho, to jest jednak też takie coś w jego pracy, jak efekt 3-go sezonu, czyli drużyna notuje spory regres po mistrzowskim sezonie. Przykłady Chelsea z 2015/16, czy Realu z sezonu 2012/13.

4

Oczywiście Ty byłbyś w tygodniowej depresji gdyby Real zremisował z 3-ligowcem, co za naród. Karygodne zachowanie kibiców Realu, to niedopuszczalne!

3

Myślę, że podsunę ciekawy temat do dyskusji. Chodzi o Mourinho, który według wielu świetnie radzi sobie z presja. A moim zdaniem właśnie gdy ta presja jest zbyt duża w klubach jakie prowadził Chelsea, Real. Nie udało mu się osiągnąć tego po co został zatrudniony. Czyli według mnie w Chelsea pierwszy puchar ligi mistrzów dla klubu ze Stamford Bridge. Jeśli chodzi o Real celem była obsesyjna la decima. Te puchary zdobywali odpowiednio Di Matteo (Chelsea) Ancelotti (Real). Zaś gdy nie było parcia i takiej presji ze strony klubu na wygranie LM to Portugalczyk wygrywał te rozgrywki. 2010 (Inter), 2004 (Porto) Więc paradoksalnie Mourinho wcale tak dobrze nie radzi sobie z presją. Oczywiście chodzi mi o LM, bo ma kilka pucharów i mistrzostw krajowych na swoim koncie, ale teza, że Portugalczyk po mistrzowsku radzi sobie z presją jest według mnie mocno przesadzona.

3

Nie wiem dlaczego próbuje się tu usprawiedliwiać rezerwy Barcy powinny połknąć tych z Villanovense na siadanie. Nie wiem, czy fakt, że rewanż jest na Camp No to dobre pocieszenie po zremisowanym meczu z 3-ligowcem. Zakładam, że gdyby Real zremisował 0-0 z 3-ligowcem co im się zdarzało, to beka byłaby tutaj i na la rambla jednocześnie przez 3 dni, lub do kolejnego meczu. Jedyne co napawa optymistycznie w Barcy po tym meczu to fakt, że Real zdobywając puchar króla w sezonach 2010/11 i 2013/14. Także remisował 0-0 w pierwszym meczu tych rozgrywek. Ale czy to pocieszenie? No właśnie, polemizowałbym...

1



Szybkiego powrotu do zdrowia!

6

Teraz w głowie kibica Realu pojawia się taka myśl

''Nie no, trzeba przegrać listopadowe El Clasico, najlepiej bezdyskusyjnie 4-0 jak z Atletico w poprzednim sezonie. Broń Boże nie wygrać żadnego pucharu, zagrać kolejny sezon na ''sucho''


A tak serio dobrze, by było gdyby Perez odniósł się w jakimś oficjalnym oświadczeniu i przedstawił dowody obalające podejrzenia gazet. To byłoby dobre dla ligi i rywalizacji. Oczywiście Mundo przy banie transferowym dla Barcy będzie się tego chwytać i węszyć aferę przez kilka miesięcy. Trzeba poczekać na dalszy rozwój wypadków, ale dziwi fakt, że sprawę Realu zgłosił Kataloński prawnik, a informacje o problemach z transferem Neymara Madrycka pani prawnik. No to też jest dość wymowne.

1

Ciesze się, ze obaj podchodzimy do sprawy z dystansem, nie ma zbędnej spiny, pozdrawiam :)

0

Póki co widze, że Cie ponosi, bo nie mając dowodów oczerniasz klub, a to też jest karalne :D

0

Real nie zostanie zdegradowany, bo istnieje podejrzenie i jeśli nawet to prawda, to nie doszło do gwizdania pod Real, więc to inna sytuacja, niż np w przypadku Juve gdzie wszystko było ustawione.

2

Czemu się unosisz. Po prostu wole się wstrzymać z oceną, aby potem nie odszczekiwać pewnych rzeczy. Pisanie z capslokiem Ci nic nie da, więcej dystansu i luzu, pozdrawiam :)

1

Luka Modrić Cię pozdrawia :D

22

Oho, już poczytane, już Macierewicz wam się włączył...

0

Z drugiej strony Barca ma w tym sezonie multum karnych, a Real stosunkowo mało, dziwne? Sądzę, że przesadzone :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?