Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modric wrócił do normalnych treningów z drużyną, więc nie upraszczaj i nie dorabiaj Realowi problemów dla zasady, kolego :)
Aktualizacja: MARCA podała, że w sobotę Bale był gotowy do gry w drugiej połowie starcia z Levante, ale Benítez dostrzegł u niego zmęczenie i dokonał zmiany. Był to dobry ruch, bo kiedy łydka ostygła, Walijczyk zaczął odczuwać ból. Nie pomogły także wczorajsze zabiegi z fizjoterapeutami. Dzisiejsze badania wykazały uraz, ale być może dzięki przeczuciu trenera czas przerwy będzie krótszy.
4
Do zwolenników partii Korwina
Mówicie, teraz tylko Korwin, a on potem Ci strzeli w łeb, bo zle się na niego popatrzysz. Korwin dobrze ''masakruje'' innych, przykład.
Pani Psycholog : Przepraszam, ale ja nie godzę się na rozmowę przymiotnikami
Korwin : Faszysta to jest rzeczownik.
Prawda jest taka, że Krowin tym wam imponuje, ale jest zbyt kontrowersyjny, aby móc dobrze rządzić Polską.
0
->
Dziś byłby jak balsam na problemy defensywne Barcy.
0
Jest tak jak napisałem wyżej, co za dużo to niezdrowo :D
2
Podobno wykorzystał limit komentarzy na najbliższe 6-7 miesięcy.
0
->
To tak jakby ktoś miał wątpliwości, czy Douglas jest w rytmie meczowym, lub przegapił mecz z Rayo i dalej nie wie jak Brazylijczyk wygląda, służę wyjaśnieniem :D
0
Z Pique w obronie stawiam na 3-1, bo na bank Barca coś straci z takim ''szefem'' obrony.
0
Szkoda, że nie Navas...
0
Jak myślicie Barca zagra jutro na 0 z tyłu, kto ma bronić Ter Stegen, czy C.Bravo?
3
Komentarze typu
''Tylko Barca, kto nie poleca ten za Realem'' - Jak dla mnie niszą system! :D
18
Na fcbarca.com ciągle jakieś zmiany, ulepszenia, poprawki, a rm.pl dalej w internetowej komunie. Zakładam, że gdyby nie decima, to dalej byłby Dudek w tle na realmadrid.pl.
0
Niby taki inteligentny, a nie łapie ironii i szydery z Hajty :D
24
3-ka pewniaków do złotej piłki 2015 według Tomasza Hajty.
1. Lewandowski (Bayern)
2. Nikolić (Legia)
3. Schjonberg (Kaiserslautern)
5
Neymar szuka kolegów, chyba Messiego, bo na Suareza się czesto wypina na boisku. Znasz jeszcze jakieś równie dobre dowcipy? Ja nadal mimo spektakularnego występu Neymara z Rayo wyżej cenie sobie Suareza, który też wczoraj skończył przecież mecz z trafieniem.
1
Wczorajszy mecz pokazał, jaki potencjał ma Neymar, ale teraz ważnym w jego rozwoju jest to, aby nie zachłysnął się tym 4 bramkami. Bo najgorsze co teraz może zrobić to uwierzyć, zbyt wcześnie w swoją wielkość, co w mentalności Brazylijczyków jest wysoce prawdopodobne. Bo nikt mi nie powie, że Neymar nie czuje się gwiazdą drugiej wielkości w Barcelonie. Te 4 bramki z wczoraj może podziałać w dwie strony, czyli albo dodać mu pewności siebie i tylko go napędzać pozytywnie, albo spowodować, że Brazylijczyk, zbyt szybko uwierzy w swoją wielkość, co byłoby ze szkodą dla drużyny. Wiem może zaraz się rzuca na mnie obrońcy Neymara, ale trzeba się przygotować na skok jakościowy Neymara, lub też na tą gorszą opcje, jaką będzie przesadna gra dla siebie, a nie dla zespołu.
15
Zmienili trenera, teraz pora na piłkarzy ze światowego topu :D
-> https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12109330_1508361766124498_5254039444481256004_n.jpg?oh=4813db39368efabba58c1d980b165a29&oe=5694B202
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/12079069_524301181069681_2187535526678031916_n.png?oh=13a3d73e6757c1b3cfa7116741ff8b62&oe=56C32A83
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12074905_1508209986139676_7709627436510539513_n.png?oh=98a7c30a5985478409e1137d624b787d&oe=568CB2EE
1
Karne słuszne, ale hipokryzji co poniektórych nie ma końca, daje sobie rękę obciąć, że znalazłyby się takie osoby, które za podobne 11-tki odgwizdane w stronę Realu obrzucaliby Ronaldo i sędziego obelgami. Najwyżej nie będę miał ręki, ale myślę, że lekka nuta hipokryzji w tym jest.
11
Wnioski po meczu :
Neymar zagrał świetny mecz x4 bramki ✓
W końcu wiem jak wygląda Douglas ✓
11 bramek straconych w 8 meczach ligowych x
2
''Świetny występ Neymara!!!
Od razu widać, że potrzebny był mu odpoczynek, dzięki przerwie na mecze reprezentacyjnej poprawił swoją formę i skuteczność. Super wziął na swoje barki ciężar gry Barcelony. Świetnie zastępuje Messiego. To Neymar powinien zdobyć Złotą Piłkę i Pichichi. Koniec ery Messi-Ronaldo''
Nie wiem co Ty bierzesz, ale bierz po pół. Barca grała z Rayo u siebie...
0
Ironia, czy głupota!?
1
http://blaugrana.pl/uploads/news/0_500/549fd911eb998.JPG
Piłkarz meczu!
4
4 bramki Neymara?
Dla mnie to jest wydarzenie meczu
-> https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12140562_542913679217489_4412785408418115609_n.jpg?oh=56486a47f93757c9969bf7bb7a742f3e&oe=5696F498
0
To akurat wcale takie trudne nie jest.
1
*Ja piernicze*
*Obrona dno*
*Ta obrona to masakra*
Komentarze, jakby Barca dostawała 4-1 przynajmniej...
(Rayo strzela na 5-2)
0
Odczułem ulgę, gdy Douglas wchodził na boisko, ulgę, że to nie ten Douglas z Lecha Poznań.
0
Kto to kurde wchodzi na boisko, jakiś kibic Barcy?
0
1. Neymar - 8 bramek
2. Benzema - 6 bramek
3. C.Ronaldo - 6 bramek
0
Neymarowi się Lewandowski włączył, 4 i 8 w tym sezonie ligowym, szacunek!
1
Mi się wydaje, że gdyby Real dostawał karne takie jak teraz dostaje Barca, to znalazłbyś tutaj hipokrytów, którzy mieliby pretensje do ''Penaldo'', lub sędziego. Takie jest moje zdanie, bez zbędnej spiny.