Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wpadłbym na to gdybyś nie napisał :D
0
Ronaldo 16 miejsce w tabeli strzelców eliminacji na euro :D (dziś odebrał złotego buta za zeszły sezon) Słaby timing na taki komentarzyk...
7
Czepiacie się Holandii, a oni mają jednak powtarzalność
MŚ 2010 RPA - (srebrny medal)
ME 2012 Polska&Ukraina - (faza grupowa)
MŚ 2014 Brazylia - (brązowy medal)
ME 2016 Francja - (brak awansu)
Na logikę strefa medalowa na mundialu w Rosji pewna!
0
Mi nie pamiętaj, że z wyspiarzami zawsze się ciężko gra :D
0
Wiem :)
0
Wiemy już dużo Euro 2016 na pewno nie wygra
*Holandia,Kazachstan, Łotwa
*Izrael, Cypr, Andora
*Luksemburg, Macedonia, Białoruś
*Szkocja, Gruzja, Gibraltar
*San Marino, Litwa, Estonia
*Finlandia, Grecja, Wyspy Owcze
*Liechtenstein, Mołdawia, Czarnogóra
*Azerbejdżan, Bułgaria, Malta
*Serbia, Armenia
Zaskoczeni?
1
http://www.flashscore.pl/tabela/GKIiqWpN/dUrwfoKI/#live
Sytuacja po 45 min w grupach eliminacyjnych, każdy może sobie zerknąć :)
1
Osobiście tęsknie za piłką z lat 1990-2003
*Barcelona Johana Cruijffa
*Real w latach 1997-2003
*Bayern Ottmara Hitzfelda
*Juventus x3 z rzędu grający w finale LM
*Man.Utd z sezonu 1999 z potrójną koroną niesamowity finał LM na Camp No.
*Milan też wielki w latach 1900-1994
*Valencia grająca fajny futbol x2 finały LM z rzędu 2000-2001
*Deportivo i słynne ''Eurodepor''
Wiem, że w dużej mierze słabość innych powodowała wielkość drugich, ale człowiek miał jakieś inne zdrowsze spojrzenie na piłkę i mam sentyment do tych czasów.
1
19,90 [15 znaków] ...
0
Pamperap! Jak nie wiesz kto :D
1
Nudzą mnie już takie pytania :)
1
Jest związany z Realem, jest Francuzem, to co miał powiedzieć, że Lech jest najlepszym klubem Starego Kontynentu?
8
Powtarzalność w piłce jest ważna
-> https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12115770_699344116863234_6985804931105965842_n.jpg?oh=856abfe4bde04a4d4ded876beaef1e19&oe=5685A425
7
Karol Linetty po meczu z Irlandią
-> https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12108065_908887779178418_3555275817095322447_n.jpg?oh=83d013b286c265ca2792a723b4a187d7&oe=56D2038A
4
Polsat Sport i LA RAMBLAtv
1
Navas może się czuć zwycięzcą :)
1
Najlepsza Hiszpania do oglądania to ta z euro 2008. Jak ja to lubie nazywać wtedy grali ''sexy futbol'' :)
1
2006/07 3-3 pobierz koniecznie! :)
4
Masz racje, mój błąd grał w młodzieżowych zespołach Polski. Ale przynajmniej umiem się przyznać do błedu, co użytkownikom na tej stronie nie przychodzi łatwo. To też trzeba umieć, pozdrawiam :)
1
Chodzi mi o to, że miał wybór Francja , Polska i wybrał grę dla Polski. I na tyle Obraniaka, Polańskigo wykazuje się profesjonalizmem. Tamci wolą obrażać się na selekcjonerów.
0
Nie wiem, czy się zgodzicie, ale G.Krychowiak to najbardziej profesjonalny ''farbowany list'' reprezentacji Polski. Obraniak, Polański strzelający fochy powinni się uczyć od Krychowiaka jak sie wykorzystuje szanse dana od losu. Grzechu oddaje serce dla tej reprezentacji. Mi osobiście impnuje profesjonalizm Grześka.
0
Patrząc na bramki to możesz równie dobrze podać liczby C.Ronaldo, który przypadkowo zdobył złotego buta. Oczywistym jest, że to wynik, który budzi uznanie, ale od miesiąca Lewy gra na poziomie Messiego i C.Ronaldo, poziomie strzeleckim obu wymienionych piłkarzy będących w optymalnej formie. Tutaj jest ta różnica.
12
Strzeli hattricka z przewrotki w okno, z 45m w okno i 3 bramkę po ziemi w okno.
0
Odniosę się do ewentualnej złotej piłki dla Roberta Lewandowskiego. Dlaczego mnie takie dywagacje śmieszą. Bo złota piłka to nagroda przyznawana za sezon 2014/15. W którym Messi wygrał wszystko. Według mnie wybór powinien paść na Leo Messiego, który zgasił wszystkich w sezonie 2014/15, jak Mathieu pety. Lewandowski strzela? To się zgadza, ale ma genialny miesiąc, miesiąc, a nie rok. I tutaj jest klucz do rzekomej złotej piłki. Na ktora Robert ma szanse za rok w sezonie 2015/16. Jeśli Bayern wygra LM, Robert utrzyma ten poziom i doprowadzi rep. Polski do 1/4-1/2 ME we Francji. W tym roku Messi jest absolutnie poza zasięgiem rywali mimo tak poważnej kontuzji. Co mówi o nim wiele. Rozumiem, że włącza nam się patriotyzm, ale nie zakłamujmy rzeczywistości. I oto proszę wszystkich huraoptymistów.
4
Sławek Peszko też ma swojego złotego buta
-> https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/12118745_1029086873808892_3806327354259394076_n.jpg?oh=ad0e7e745c5d89267275558f08bd716b&oe=5696315F&__gda__=1452140902_ac32b7cf4823a9b33fe9e6291f0dfaba
0
Messi, Ronaldo, Suarez.
12
To tak na dobrą sprawę 2 awans na euro, bo F.Smuda miał go za free. I w końcu Wypada więc podsumować i powiedzieć sobie kilka rzeczy.
2009–2012 Kadra Smudy
- Mamy Euro u siebie
-Mamy całkiem niezłych zawodników (Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Szczęsny)
- Mamy najłatwiejszą grupę na euro 2012.
Wszysko niby się dobrze zapowiada i układa koniec końców ułożyło się tak jak Smuda układa zdania złożone.
2012–2013 Kadra Fornalika. Facet, który przekonał się, że jest różnica pomiędzy pracą w klubie, a praca z reprezentacja. Działał na zasadzie
Polska - Urugwaj 1-4 ''Przegraliśmy wszystko idzie w dobrym kierunku'' bezpłciowy trener bez charyzmy.
2013– Kadra Nawałki
Trzeba powiedzieć sobie jasno, że trener wymyślił duet Lewandowski - Milk i nie ma grania ''Piła na Lewandowskiego i niech się dzieje wola nieba'' Do tego mamy naprawdę filar reprezentacji Glik, Krychowiak, Lewandowski, to trójca, która prezentuje światowy poziom. Do tego mamy Milika, Fabiańskiego, czy Błszczykowskiego solidnych piłkarzy. Nawałka ma pomysł na zespół i widać, że chłopaki w końcu nie odstawiają nogi. Aż żal po takich eliminacjach byłoby odpaść .Cieszy awans. Teraz jest czas na to by zrobić progres podczas euro, a takim byłoby wyjście z grupy. Taki cel (realny) trzeba sobie postawić i do niego dążyć. Widać, że Nawałka ma charyzmę i pomysł na prowadzenie ten reprezentacji miesiąc po miesiącu. Tak naprawdę Nawałka spowodował, że znowu jest ''moda na reprezentacje''
Gratulacje dla Pana Adama i Polaków zasłużyli na awans!
5
''Chce, aby więcej osob przeczytało'' - I like mi dało :D
0
11 października 2006 - Polska 2-1 Portugalia
11 października 2008 - Polska 2-1 Czechy
11 października 2014 - Polska 2-0 Niemcy
11 października 2015 - Polska ?-? Irlandia
To chyba logiczne, że wygramy dziś 2-0 :D
15
Jeśli odpukać sędzia niesłusznie nie uzna nam dziś bramki i odgwiżdżę spalonego.
->