Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rayo to najbardziej wygodny dla Barcelony zespół w la liga, bo gra odważne, a dla Barcelony w meczu z średniej klasy zespołem to woda na młyn.
2
->
Who is the best!?
Nowe video o Messim, myślę, że komentarz odnosi się do tematu dyskusji, bo padło pytanie do Luisa Enrique o Argentyńczyka.
0
Roberto Carlos najlepszy lewy obrońca w historii futbolu, więc rzucanie go na ławkę to nieporozumienie. Nie patrz na to, że grał w Realu :D
2
Trener Tomasz Hajto! :D
3
Iker to najlepszy bramkarz w historii futbolu według mnie, gdzie Beckenbauer? Obaj wygrali tyle, że Neuer może im buty czyścić. Zlatan? Ronaldo?
14
Będzie 9-0 dla Barcy, a bramki na 10-0 sędzia nie uzna
Strzelcy
Messi x3 (o kulach)
Suarez x2
Neymar x1
I Douglas dobije Real hattrickiem w końcu pozna go cały świat!
1
PSG vs Real
Według mnie dużo zależy od dyspozycji Navasa, bo jest ona ostatnio coby nie mówić genialna. Druga sprawa, kto się ''wykuruje'' na PSG po stronie Realu. Jeśli zagra James, który pamiętamy jak zaczął sezon, mecz z Betisem i dwie genialne bramki. Widoczny będzie brak Modrica, ale trzeba też pamiętać, że Real w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach stracił 2 gole, tylko 2 gole.
Arsenal-Bayern
Wiem, wiem to nudne, ale mając w takiej dyspozycji Lewandowskiego Bayern spokojnie może ograć Kanonierów, mają dwa mecze z Bayernem i nie widze szans na wyjście z grupy dla Arsenalu, co wcale nie powinno dziwić, ostatnio często Angielskie kluby kończą przygodę z LM już na fazie grupowej.
2011/12 - Man.Utd.
2012/13. - Chelsea, Man.City.
2014/15 - Liverpool.
Ot cała ''potęga'' Angielskich klubów w europie.
0
Trzeba powiedzieć jasno złota piłka 2015 dla Roberta to abstrakcja. Więc nie wiem po co cytujecie tutaj poszczególnych ludzi. Boniek to gość, którego dobrze się słucha i to, że ''broni swojego'' nie ma w tym nic dziwnego, a czy w to wierzy to już inna para kaloszy. Messi zgarnie złotą piłkę i nie ma dyskusji, więc zaproponuje o wiele ciekawszą.
Liga Mistrzów 3 kolejka.
*PSG-Real
*Arsenal-Bayern
Wasze typy?
0
Sprawa dla reportera leci w tvp1
3
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12118808_897442427000033_4586676523048298180_n.jpg?oh=799c10c6153ea2c991c76666cfb6e831&oe=5689B7DB
Foto dnia! :D
2
Niesamowity filmik gość zrobił, wręcz apeluje o like i subskrypcje, bo chłopak robi genialną robote!
->
0
Ulga, że niedziela i godzina 12:00 :D
9
Jedna z legend nie tylko Hiszpańskiej, ale i europejskiej piłki nożnej kończy karierę
Piłkarz, który nigdy nie miał problemu z tym, by przyznać, że w Barcelonie gra najlepszy piłkarz globu. 23 bramki dla Realu. Dla mnie to Hiszpan zawsze będzie największą ''7'' Realu Madryt!
Szacunek Raul!
1
Reakcja Lewandowskiego na 4 go złotego buta Ronaldo.
-> http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31048/lewandowski_4gole_650.jpeg
25
*Messi najlepiej opłacanym piłkarzem w Barcelonie.
*Messi najlepszym strzelcem Barcelony.
*Messi najlepszym strzelcem w roku kalendarzowym.
*Messi najlepszym zawodnikiem w 2015r
*Messi najlepszym piłkarzem w historii futbolu.
Taka tam wymyślona na poczekaniu manita Messiego.
0
Suarez mimo ''hejtów'' idealnie wpasował się do Barcelony, tak samo, jak w moim odczuciu Barcelonie przydałby się Isco, który idealnie pasowałby do Barcy mimo, że gra w Madrycie.
2
Ale Lechowi nie strzelił, a to dla Suareza niezły policzek :D
0
Chciałeś napisać 4? I plan Wengera na sezon, jakby nie było zostanie wykonany.
1
Jak oceniacie szanse Arsenalu na wyjście z grupy LM? Biorąc pod uwagę, że mają całe 0 pkt i teraz czekaja ich dwa mecze z Bayernem w 3 i 4 kol? Dla mnie nie ma szans na wyjście z grupy, co będzie porażką dla trenera Wengera.
3
''Nie wyobrażam sobie Euro 2016 beze mnie'' - chyba nie muszę dodawać. że powiedział to Zlatan? :D
0
Przesada w latach 2007-2011 genialny zawodnik i najlepsza ''9'' na świecie, ale ulegajmy plotkom.
0
Niedługo Ty będziesz musiała grać stad ten planowany wyjazd do Barcelony na przełomie roku :D
0
Cieszy Cie to, że Chorwat wypada na 3 tygodnie? Jeśli tak to Cię nie rozumiem, ale widocznie mam inne spojrzenie na piłkę.
0
Komentarz usunięty
9
Taka ciekawostka
-> https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12096109_700098026787843_7066921498989245654_n.jpg?oh=ea05006309657fe4eaff7b119459e9df&oe=5694EDE7
0
Co to za durne porównania siatkarzy mistrzów świata z piłkarzami, którzy wywalczyli dopiero awans na euro? Porównanie równie mocno z czapy jak emocji golfowych do emocji piłkarskich.
7
Bo rankingiem FIFA zajmuje się Sławek Peszko pod wpływem Finlandii.
2
Boże chroń LA RAMBLA przed takimi komentarzami. Rozumiem, że masz problem z tym, że Ronaldo dostał dziś nagrodę złotego buta i tym bezsensownym komentarzem chcesz odreagować. To jak wychowuje syna jest wyłącznie tylko jego sprawą. Tak jak kolega niżej napisał.
0
Przecież umiem czytać ze zrozumieniem, jednak mimo to wielu po nim jedzie, a to do końca nie jest sprawiedliwe, Watsonie.
0
Van Persie najlepsza ''9'' na świecie w latach 2010-2013, tylko, że pamięć kibica bywa zawodna, ulotna i wybiórcza.