Lukita
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brak argumentów i stajesz się strażnikiem Teksasu, który mi dyktuje co i gdzie mam robić, pisać, słabe, słabe..
3
Ty już mówiłeś, cytuje PSG, dziś obnaży defensywę Realu, bo to kolos na glinianych nogach'' - Co się okazało Real zagrał kolejny mecz na 0 z tyłu, wiec z kolejnymi osądami się wstrzymaj.
0
Tak to można wszystko wytłumaczyć, jakiś określeń używasz taki masz też rozum, ale co ja tam wiem pewnie niewiele...
0
Już nie przesadzaj, poczekaj na fakty i nie oceniaj na zapas, bo jeśli to nieprawda jesteś w stanie przeprosić, chyba nie. Chociaż Ciebie akurat lubie czytać, to piszesz bzdury w tym przypadku.
0
''pszyrke'' Po P piszemy ''rz'', ale to tylko pokazuje jakiego kalibru człowiekiem jesteś.
0
Biorąc pod uwagę Twój pusty śmiech w środku zdania, zakładam, że jutro rano musisz wstać do gimnazjum, dobranoc :)
0
0
Widziałem go miał 2 okazje na strzelenie bramki :)
6
Mam wrażenie, że Realowi o to chodziło zachowane status quo w grupie. Jeśli ktoś rozczarował to PSG. Remis w Paryżu to dobry wynik dla Realu.
0
Real gra genialnie taktycznie ten mecz Kroos i Casemiro wymiatacze w środku pola.
0
Jedziesz po Realu, który póki co zjada PSG taktycznie na śniadanie.
0
PSG miało obnażyć defensywę Realu, a po 1 połowie można powiedzieć, że obrona Realu obnaża ofensywę PSG. Kapitalna 1 połowa i organizacja gry Realu.
0
nie ma za co łap transmisje po PL
-> http://www.meczerealu.eu/news.php
0
LM
1. Real M 2 6-0 6pkt
2. PSG 2 5-0 6pkt
---
3. Malmo 2 0-4 0pkt
4. Szachtar 2 0-7 0 pkt
Gdyby dziś było 0-0 w obu meczach to będzie można powiedzeć , że grupa jest bardzo wyrównana :D
0
Canal+, NC+ ma LM na wyłączność :)
0
''Słów kilka o niby dobrej grze obronnej Realu: dla mnie to gigant na glinianych nogach. Tracą mało to prawda, ale czemu? Mają wiele szczęścia i ratuje ich Navas.'' - Przestałem czytać, bo Navas jest właśnie od tego by bronić, a po drugie jest on częścia obrony Realu. Więc średnio wyszła Ci ta pogadanka.
2
To najwyżej będzie walkower dla Celticu.
15
Na mecz z Eibar Lucho sam siebie wprowadzi z ławki.
4
Finały LM z ostatniej dwudziestolecia polecam, świetnie się do tego wraca.
->
4
To mnie ciągle rozkłada na łopatki :D
3
Lewandowskiemu już liczą minuty bez gola (180 min) Jeszcze w jednym meczu ligowym będzie bez trafienia, to będą go sadzać na ławkę i domagać się Robbena w pierwszym składzie. Wczoraj złota, piłka za tydzień ławka w Bayernie, niezła droga.
0
Parada
->
Babol
->
0
Gdybym był złośliwy to powiedziałbym, że mecz Juve- Borussia był w 1/8 LM w poprzedniej edycji, stawiaj na Juve :)
1
Chcesz parade, czy babola przy golu na 1-0?:D
0
Nie dalej jak wczoraj -> http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4038777.html
Jestem dumny ze swojej riposty po meczu z Bate.
26
''BAYERN był niczym gwiazda porno, która miała problem z zakończeniem w ostatniej scenie :D
a ARSENAL po prostu spuścił się nam na twarz''
źródło bayern.munchen.pl.
Jest moc!
1
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1623288_899320656812210_537743451252109105_n.jpg?oh=c1409d9ca2b7d6c7ded3b575b3d2353c&oe=56C1F46C
1
To tak na rozluźnienie i poprawę humoru przed meczem
->
1
Myślę, że Arsenal Ci spierd**oli kupon, krótko i na temat!
0
Posłużę się cytatem z Ciebie
''a czy ja gdzieś napisałem, że w tym roku nagroda nie należy się Messiemu?'' Po co w takim razie podważasz jej wartość skoro wygrywa rok w rok najlepszy?
2013/14 - Ronaldo LM z Realem, złoty but, 17 bramek w LM strzelecki rekord tych rozgrywek.
2014/15 - Messi wygrywa tryplet z Barcą i mimo kontuzji jest poza zasięgiem całej reszty.
Dalej uważasz, że ZP jest mało prestiżowa i przyznawana za nazwisko?