M.a.t.i26651
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pruszcz Gdański
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale poszedł gracz rayo
0
Z 2miejsca z jakimi miejscami potencjalnie mozemy grac?
1
@Alan_fcbfan wbarcelonie tez mial przeblyski dzban jeden
0
Yamal niech prawa pocwiczy
0
Garcia pewny w obronie
4
Aurajo zamiast grac to stoi i reka wgore .
Dzis gra slabo
2
Pedri najlepszy mega duzy wklad w gre mimo liczb
0
@Mofiszjak skonczymy w takim ukladzie jak teraz to np z liverpoolem zagramy dopiero final
3
@fotohobby np. Kompleksy, ludzie przegrani w zyciu, nic sami nie osiagneli itp
0
Chyba jedziemy na rekord komentarzy ????
0
@Barcatroll wiesz nie o to chodzi , zaraz analiza na canal plus zobacze co powiedza.
Ale balem sie ze bedzie zaraz zmiana wyniku
1
Pytanie ostatniej minuty , czy tak karnego nie bylo? Beda kontrowersje ? Bo slaba powtorka byla
1
Lamusy co szczekaly w przerwie, tak gra nasza kochana barcelona el clasico to bylo slabe w porownaniu do tego meczu najlepszy
4
Realizator mistrz swiata
0
@hubertbro17 zawsze mozesz powiedziec ze to malo wazny puchar " Jak kibice realu maja to w zwyczaju XD"
0
W sumie taki slowny ten szczesny
0
@KrwawiaceoczyVEB nie
0
Poczatek zbierania pucharow zaczety
0
@Xxxbarca4ever tacy kibice realu jak Real wygrywa to jak maly piesek szczeka a jak duzy pies szczeknie to za miotla sie kryje hahahha
0
@gaq taki sam wniosek
0
Tak, na chlodno to Wojtula zrobil to specjlnie.
Myslal zeby ulatwic Realowi i zwiekszyc emocje ale Real nie chce nawet strzelac goli.
Szkoda tak by ich wydymali mocniej
0
Kur zeby nic powaznego
0
@Seledynowy jak dozyje to tylko w za rok w pucharze nie zagra
0
Madre granie najwazniejsze
2
A Vini juz z zotlkiem a tu takie skrobanie
0
La Ramblo nic sie nie stalo trzeba jechac dalej duza przewaga zdarzaja sie bledy ( nie potrzebny ale dobry wynik mamy)
0
Nareszcie , zaraz bedzie czerwo :D
0
Uuuuuuuuuuuui pociag jedzie
0
A czlowiek jednak bał sie o wynik a tu pierwsza polowa wyszla wysmienicie , czekam na druga ogien VeB
0
Teraz wytrzymac druga polowe.... Nie chce przezyc pamietnego finalu liverpool milan