M.a.t.i26651
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pruszcz Gdański
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@endriuuu2 taka prawda i też przez to mamy takie długi a real z każdego soki wyciskal do końca ....
0
Chwila refleksji i stwierdzam jednak że barca powinna się uczyć od Péreza
Tylu piłkarzy ile ostatnio poszło za bescen to masakra ...
Patrząc na mecz z Juve patrzę Ronaldo i Pérez niedość że tyle osiągnęli i zarobili dzięki nie mu to jeszcze 100 baniek na koniec zarobili na nim ....
Wiem myślenie słabe w tym momencie ale kto się czuję lepiej finansowo???
4
Roberto jaki spuchnięty, :D
0
@tomczkin ja nie , lubię graczy którzy walczą na boisku , szkoda tylko że w ataku mu lepiej nie wychodzi ( dziś naprawdę sztos brameczka )
1
Jeszcze miesiąc temu wszyscy go sprzedawali haha żenada
0
@robsons23 zawszę wierzę
Fart przy 2 -giej bramce, real nastawiony na obronę oraz kontry i to wychodzi. Barca musi się spiąć
2
Śmiesza mnie hejterzy :D jak odrobimy to bedzie buzi dupci jak to jest zajebicie
Ludzie idźcie gdzie indziej
4
Ale komentator to wyśmiał haha
0
Macie leszcze .... Dembele gol
Niestety to nie jest typowy St tylko skrzydłowy
0
@yoli od 60 min na lini czekali Moriba i Araujo
0
Macie co chcecie ... Zmiany
0
@M.a.t.i26651 i tu dopiero 56 min
1
Tu się szykuje manita
5
Nie no Busquets też się popisał zagraniem przy drugiej bramce szok
0
Jest dobrze forma drużyny na wysokim poziomie
0
@FutbolToMagia niestety best of the best lewych obrońców R. Carlos no i Wawrzyniak hahaha
0
Grizman ???????? haha
2
Jak mnie wkur.... Alba tymi pretensjami .dobry jest ale wiecznie jęczy nigdy go za tonie lubiłem... A jak sam fauluje to zdziwiony ????
0
Bez sensu ... Pomocników jest nadmiar
Potrzebny typowy NŚ
Inne pozycje ofensywne mają alternatywy
0
@sylweste.r myślę że pozycja środkowego obrońcy w FCB lepsza niż bok
2
@FutbolToMagia gościu oglądałeś mecz???
Firpo został wprowadzony gdyż 2wóch śo mieli żółte kartki i było ryzyko czerwieni( Firpo w obronie zagrał to co miał zagrać)
0
@Patryk966 podeslij proszę linka
0
@Qaz123 to z tego grona Xaviego wykreslasz (wielu tu go chce ) ????????????
0
Haha śmieszni ludzie tu są... Pierw dno żenada a teraz radość a najlepsze w dodatku jak narzekaliście na Grizmana a od początku roku się odblokował....
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
zobaczymy jak na wyjezdzie ....
mecze domowe zawsze byly lepsze
0
@Kedzia940 dzieki
0
gdzie mozna obejrzec mecz ( oprócz c+) ?
0
o co tu wgl chodzi ...????
6
nie wiem jak wy ale Langlet mistrz stałych fragmentów gry .....
Semedo .... lubie jak gra na prawej obronie....
Tylko przykro patrząc mi że w następnej fazie odpadniemy
bo kazdy wiedział ze rewanż u nas wygramy
ale po za Camp Nou jest slabo....
Kocham Barce ale jest jak jest
ps karny dla nas to jest do dyskusji z pynktu obroncy nie powinno byc
VeB ????????