0

@endriuuu2 taka prawda i też przez to mamy takie długi a real z każdego soki wyciskal do końca ....

0

Chwila refleksji i stwierdzam jednak że barca powinna się uczyć od Péreza
Tylu piłkarzy ile ostatnio poszło za bescen to masakra ...
Patrząc na mecz z Juve patrzę Ronaldo i Pérez niedość że tyle osiągnęli i zarobili dzięki nie mu to jeszcze 100 baniek na koniec zarobili na nim ....
Wiem myślenie słabe w tym momencie ale kto się czuję lepiej finansowo???

4

Roberto jaki spuchnięty, :D

0

@tomczkin ja nie , lubię graczy którzy walczą na boisku , szkoda tylko że w ataku mu lepiej nie wychodzi ( dziś naprawdę sztos brameczka )

1

Jeszcze miesiąc temu wszyscy go sprzedawali haha żenada

0

@robsons23 zawszę wierzę
Fart przy 2 -giej bramce, real nastawiony na obronę oraz kontry i to wychodzi. Barca musi się spiąć

2

Śmiesza mnie hejterzy :D jak odrobimy to bedzie buzi dupci jak to jest zajebicie
Ludzie idźcie gdzie indziej

4

Ale komentator to wyśmiał haha

0

Macie leszcze .... Dembele gol
Niestety to nie jest typowy St tylko skrzydłowy

0

@yoli od 60 min na lini czekali Moriba i Araujo

0

Macie co chcecie ... Zmiany

0

@M.a.t.i26651 i tu dopiero 56 min

1

Tu się szykuje manita

5

Nie no Busquets też się popisał zagraniem przy drugiej bramce szok

0

Jest dobrze forma drużyny na wysokim poziomie

0

@FutbolToMagia niestety best of the best lewych obrońców R. Carlos no i Wawrzyniak hahaha

0

Grizman ???????? haha

2

Jak mnie wkur.... Alba tymi pretensjami .dobry jest ale wiecznie jęczy nigdy go za tonie lubiłem... A jak sam fauluje to zdziwiony ????

0

Bez sensu ... Pomocników jest nadmiar
Potrzebny typowy NŚ
Inne pozycje ofensywne mają alternatywy

0

@sylweste.r myślę że pozycja środkowego obrońcy w FCB lepsza niż bok

2

@FutbolToMagia gościu oglądałeś mecz???
Firpo został wprowadzony gdyż 2wóch śo mieli żółte kartki i było ryzyko czerwieni( Firpo w obronie zagrał to co miał zagrać)

0

@Patryk966 podeslij proszę linka

0

@Qaz123 to z tego grona Xaviego wykreslasz (wielu tu go chce ) ????????????

0

Haha śmieszni ludzie tu są... Pierw dno żenada a teraz radość a najlepsze w dodatku jak narzekaliście na Grizmana a od początku roku się odblokował....

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

zobaczymy jak na wyjezdzie ....
mecze domowe zawsze byly lepsze

0

@Kedzia940 dzieki

0

gdzie mozna obejrzec mecz ( oprócz c+) ?

0

o co tu wgl chodzi ...????

6

nie wiem jak wy ale Langlet mistrz stałych fragmentów gry .....
Semedo .... lubie jak gra na prawej obronie....
Tylko przykro patrząc mi że w następnej fazie odpadniemy
bo kazdy wiedział ze rewanż u nas wygramy
ale po za Camp Nou jest slabo....
Kocham Barce ale jest jak jest
ps karny dla nas to jest do dyskusji z pynktu obroncy nie powinno byc
VeB ????????


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?