2

Jedyny co chce piłkę to de jong

0

Lewy nawet obronę ciągnie hehe

0

Jprdl strzał z 18m

1

Teraz wszyscy hejterzy cieszcie sie z gola hahaha i na co te 50baniek

1

Pewnie wina lewego hahahaha

0

@BORO_12 w 46 została przeprowadzona zmiana Cubarsi wchodzi Christensen schodzi.
Pisząc coś staraj się lepiej do tego przygotować.

0

@BORO_12 ???????????????? spr zmiany w 46 min

0

Wrzyciu takiego wstydu nie było, w lidze Mistrzów to jeszcze można przełknąć ale to co dziś się stało tragedia

0

Czemu my gramy wszystkol wolno albo do tyłu zamiast pchać grę szybko do przodu

0

Dałbym Lewandowskiemu odpocząć jeden mecz, a nie zajezdzanie go.
Po pierwsze odpocząłby mentalnie,
Po drugie i tak mu mało podają
Po trzecie w razie nie powodzenia Spadnie na kogoś innego krytyka

0

@robertocarlos76 obserwowałem Petriego 3-4 piłki powinien dostać gdzie wybiegal na wolne pole

2

Bycie kibicem Barcelony ostatnio jest ciężkie, jedyny fakt pocieszający to że MU gra jeszcze gorzej...

0

@Arnokk miał nie jechać wgl na ten mecz
Widać że potrzebuje odpoczac 1- 2 mecze , nawet w Monachium wszystkich męczy od deski do deski nie grał ...

1

Bo porostu powinniśmy przejść na 4 obrońców
Środkowi obrońcy na środek a skrzydłowi na swoje miejsce a nie kombinujemy z graczami nie na ich pozycjach

0

Przed chwilą był pokaz jak oni grają żaden nie podbiegł w stronę Araujo

0

@suszini w porównaniu do zeszlego sezonu gramy wyżej, i łatwo nas kontruja...

0

@Serducho co ty chłopie za mecz oglądasz zobacz sobie jeszcze raz z jak wpadła pierwsza bramka od początku Raphinia był po drugiej stronie boiska.....
Przy drugiej jeszcze można się do niego przyczepić ale środek dał się rozklepac jak w b klasie

2

Narzekajcie na Lewego ale jak mu juz podają to jest duże zagrozenire
Jak nie ogarniemy środka to w plecy będzie
Girona co klepie miód - jak kiedyś barca

6

Zamiast wyłożyć lewemu to wali z takiego kąta

4

Powroty do obrony mamy tragiczne i slamazarne zero zdecydowania...

1

@MarioVeB! Tarfil do nas za darmo więc i tak na plus....

0

Siema,
Kur.... Dopiero co przeczytalem info o Mane...
Jakim sposobem Bayern zapłaci za niego 32mln +9 zmiennych????
My między czasie wywalamy tyle hajsu na takich leszczy wporownaniu do niego???
Wiem ze my to FC Barcelona ale no bez przesady....

1

Oby do końca stycznia i koniec tego kabaretu ten temat już w grudniu się powinien skończyć.
Niech idzie xo innego klubu na oddział nawet za darmo już teraz tylko psuje atmosferę.
PS
BVB świetny interes ubił :D

0

Busi strzał coś nie do pomyślenia

0

No i teraz pięknie się zaczyna burde...... Transferowy, wszyscy wolni i z kończąca umowa będą grali w Barcelonie ... Masakra i tak do lutego

2

A w całej sytuacji najlepsze że patrzysz na tabele i z 2 bramkami masz drugie miejsce haha

2

Nazario Goat ....

1

Haha Roberto a co ja tu przed chwilą czytałem

0

Haha Nazario hehe

0

@remik211 Estadio 24

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?