M.a.t.i26651
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pruszcz Gdański
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedyny co chce piłkę to de jong
0
Lewy nawet obronę ciągnie hehe
0
Jprdl strzał z 18m
1
Teraz wszyscy hejterzy cieszcie sie z gola hahaha i na co te 50baniek
1
Pewnie wina lewego hahahaha
0
@BORO_12 w 46 została przeprowadzona zmiana Cubarsi wchodzi Christensen schodzi.
Pisząc coś staraj się lepiej do tego przygotować.
0
@BORO_12 ???????????????? spr zmiany w 46 min
0
Wrzyciu takiego wstydu nie było, w lidze Mistrzów to jeszcze można przełknąć ale to co dziś się stało tragedia
0
Czemu my gramy wszystkol wolno albo do tyłu zamiast pchać grę szybko do przodu
0
Dałbym Lewandowskiemu odpocząć jeden mecz, a nie zajezdzanie go.
Po pierwsze odpocząłby mentalnie,
Po drugie i tak mu mało podają
Po trzecie w razie nie powodzenia Spadnie na kogoś innego krytyka
0
@robertocarlos76 obserwowałem Petriego 3-4 piłki powinien dostać gdzie wybiegal na wolne pole
2
Bycie kibicem Barcelony ostatnio jest ciężkie, jedyny fakt pocieszający to że MU gra jeszcze gorzej...
0
@Arnokk miał nie jechać wgl na ten mecz
Widać że potrzebuje odpoczac 1- 2 mecze , nawet w Monachium wszystkich męczy od deski do deski nie grał ...
1
Bo porostu powinniśmy przejść na 4 obrońców
Środkowi obrońcy na środek a skrzydłowi na swoje miejsce a nie kombinujemy z graczami nie na ich pozycjach
0
Przed chwilą był pokaz jak oni grają żaden nie podbiegł w stronę Araujo
0
@suszini w porównaniu do zeszlego sezonu gramy wyżej, i łatwo nas kontruja...
0
@Serducho co ty chłopie za mecz oglądasz zobacz sobie jeszcze raz z jak wpadła pierwsza bramka od początku Raphinia był po drugiej stronie boiska.....
Przy drugiej jeszcze można się do niego przyczepić ale środek dał się rozklepac jak w b klasie
2
Narzekajcie na Lewego ale jak mu juz podają to jest duże zagrozenire
Jak nie ogarniemy środka to w plecy będzie
Girona co klepie miód - jak kiedyś barca
6
Zamiast wyłożyć lewemu to wali z takiego kąta
4
Powroty do obrony mamy tragiczne i slamazarne zero zdecydowania...
1
@MarioVeB! Tarfil do nas za darmo więc i tak na plus....
0
Siema,
Kur.... Dopiero co przeczytalem info o Mane...
Jakim sposobem Bayern zapłaci za niego 32mln +9 zmiennych????
My między czasie wywalamy tyle hajsu na takich leszczy wporownaniu do niego???
Wiem ze my to FC Barcelona ale no bez przesady....
1
Oby do końca stycznia i koniec tego kabaretu ten temat już w grudniu się powinien skończyć.
Niech idzie xo innego klubu na oddział nawet za darmo już teraz tylko psuje atmosferę.
PS
BVB świetny interes ubił :D
0
Busi strzał coś nie do pomyślenia
0
No i teraz pięknie się zaczyna burde...... Transferowy, wszyscy wolni i z kończąca umowa będą grali w Barcelonie ... Masakra i tak do lutego
2
A w całej sytuacji najlepsze że patrzysz na tabele i z 2 bramkami masz drugie miejsce haha
2
Nazario Goat ....
1
Haha Roberto a co ja tu przed chwilą czytałem
0
Haha Nazario hehe
0
@remik211 Estadio 24