4

Z plackami w listopadzie nie szło ale z duzymi markami jada jak z dzieciakami

0

Dzis odwrotna kolej
Yamal, Lewandowski, Raphinia

1

Ogolnie ogladam od 60 min gra Realu slabiutko, a Makebe szkoda nawet komentowac....

0

@kibic1899zobacz powtorke jeszcze raz ta sytuacje, tam byl pierw faul dla bialych a potem reka i wydaje sie ze poszedl przywilej korzysci....

0

@RinooniR u mnie nawet się nie odzywa haha

0

@Chriss9933 nie no Cassado daje tego co potrzebowaliśmy....

0

@Chriss9933 pisalem w zeszłym sezonie że wystarczy tylko podawać do lepiej ustawionego gracza

1

Uh uh uh uh uh uh uh

0

A jak tam hejterzy lewego? Ile tam już na liczniku ? Dziadek leci z dzieciakami ;D

0

Hahaha kibice Realu obsrany dziś, mam znajomego to nawet nie odzywa się hahahaha

1

Lewy nie chciał zabić meczu

0

Dzisiaj cały zespół dobrze gra.
Flanki dobrze zabezpieczyć i jestem spokojny o wynik.
Tamale co gra ło panie - luz jak na orlik
Lewy dawno nie widziałem go tak presujacego

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@lntrowertyk bo kosisz gościa w 90+ minucie, bo nie zawalasz 2 bramek .... Barcelona sama sobie strzeliła gole

0

@Gosciuu baran to Cb wychował

0

Lewy żółtko by dostał

0

Haaha taki stadion a kamery nie ma ????????????

0

Goooooool powinien byc

1

A var sprawdzał to?

0

@Rewolucja123 nie no Marc to lepsze zawody zagrał, bardziej chodzi o zespołowa grę w obronie, Łunin jak dla mnie nic spektakularnego nie robi

5

Tak miała bronić Barcelona jak dziś Real

2

Wczoraj Lewy za to Żółtko dostał

0

Chłopaki z un toć de la Rambla
Grają na przekur wam hihi

0

Kto zmieniał fermina?

0

@LatajacyHolender cieszą się jaki jest zajebisty

12

Gratuluję panu co przewidział kartkę przed przerwa dla Xaviego

7

Kto tam jęczał przed meczem ze Lewy gówno robi ?

0

Najlepsze możliwe losowanie, ale dla nas i tak za silne jak Mbappe będzie miał dzień to sam wygra mecz...

0

Cancelo słabo....

0

@MesQueUnClub96 żeby hejterzy pisali że nie potrafi przyjąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?