M.a.t.i26651
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pruszcz Gdański
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z plackami w listopadzie nie szło ale z duzymi markami jada jak z dzieciakami
0
Dzis odwrotna kolej
Yamal, Lewandowski, Raphinia
1
Ogolnie ogladam od 60 min gra Realu slabiutko, a Makebe szkoda nawet komentowac....
0
@kibic1899zobacz powtorke jeszcze raz ta sytuacje, tam byl pierw faul dla bialych a potem reka i wydaje sie ze poszedl przywilej korzysci....
0
@RinooniR u mnie nawet się nie odzywa haha
0
@Chriss9933 nie no Cassado daje tego co potrzebowaliśmy....
0
@Chriss9933 pisalem w zeszłym sezonie że wystarczy tylko podawać do lepiej ustawionego gracza
1
Uh uh uh uh uh uh uh
0
A jak tam hejterzy lewego? Ile tam już na liczniku ? Dziadek leci z dzieciakami ;D
0
Hahaha kibice Realu obsrany dziś, mam znajomego to nawet nie odzywa się hahahaha
1
Lewy nie chciał zabić meczu
0
Dzisiaj cały zespół dobrze gra.
Flanki dobrze zabezpieczyć i jestem spokojny o wynik.
Tamale co gra ło panie - luz jak na orlik
Lewy dawno nie widziałem go tak presujacego
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@lntrowertyk bo kosisz gościa w 90+ minucie, bo nie zawalasz 2 bramek .... Barcelona sama sobie strzeliła gole
0
@Gosciuu baran to Cb wychował
0
Lewy żółtko by dostał
0
Haaha taki stadion a kamery nie ma ????????????
0
Goooooool powinien byc
1
A var sprawdzał to?
0
@Rewolucja123 nie no Marc to lepsze zawody zagrał, bardziej chodzi o zespołowa grę w obronie, Łunin jak dla mnie nic spektakularnego nie robi
5
Tak miała bronić Barcelona jak dziś Real
2
Wczoraj Lewy za to Żółtko dostał
0
Chłopaki z un toć de la Rambla
Grają na przekur wam hihi
0
Kto zmieniał fermina?
0
@LatajacyHolender cieszą się jaki jest zajebisty
12
Gratuluję panu co przewidział kartkę przed przerwa dla Xaviego
7
Kto tam jęczał przed meczem ze Lewy gówno robi ?
0
Najlepsze możliwe losowanie, ale dla nas i tak za silne jak Mbappe będzie miał dzień to sam wygra mecz...
0
Cancelo słabo....
0
@MesQueUnClub96 żeby hejterzy pisali że nie potrafi przyjąć