0

NEGREDO to taka zmylka byA, teraz torres, pozniej pedro !

0

KOMENTATOR STRONNICZY !!!! MOWIL ZE ZAGLOSUJE NA RONALDO A TO DOPIERO POLOWA ROKU ! SEDZIA STRONNICZY DLA PORTUGALII GWIZDA !!!

0

Widzialem gdzies naglowek RONALDO vs HISZPANIA ! hahahaah
RONALDO

0

czemu tu cesc jest jak negredo w 1 squadzie ?

0

TELLO > AFELLAY

0

Jak im szkoda kasy to moge im pożyczyc na 0 % za 3 lata oddadza !

0

a tito za co dostau kare ?

0

ZP dla CASIJASA bedzie jak wygra EURO i koniec KROPKA chyba ze Włochy wygraja to dostanie BUFFON !

0

A Messi juz wie ze dostanie Zlota PIlke.Wiec sobie odpoczywa. A Żelozaur mysli ze cos jeszcze zwojuje. Mogl by mu ktos powiedziec ze juz nie ma po co sie do kamery usmiechac bo i tak Messi ma ZP !

0

Dawno dawno temu, za siedmioma gorami ,za siedmioma lasami zyl sobie CR7............Dalej niech wam opowie TIBIJCZYK !

0

A ŻELOZAUR i tak dostanie ZP. Bo teraz beda dwie ZP żeby HAŁA nie PUAKAŁA.

0

Przeciesz ZP nalezy sie PIRLO bo on najlepiej na swiecie wykonal 11 ! hahaha ahahah ahahahah

0

!!!!RONALDO!!!!+LA LIGA=PIŁKA Z BIEDRONKI
!!!MESSI!!!+PICHICHI+KROL SZCZELCOW LM+PUCHAR KRÓLA+KLUBOWE MŚ+PÓŁFINAL LM+39 ASYST= ZŁOTA PIŁKA !!!

0

tibijczyk=HAŁA jaka HAŁA, HAŁA MADŁYT !

0

MESSI+PICHICHI+KROL SZCZELCOW LM+PUCHAR KRÓLA+KLUBOWE MŚ+PÓŁFINAL LM+39 ASYST= ZŁOTA PIŁKA !!!

0

0

BRAMKI RONALDO http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zNJF4_T0jZ0 BRAMKI MESSI

0

Sorka ale na tym foto to sa kandydaci co najwyzej do SREBRNEJ PIŁKI !!!

0

Swietny pilkarz na pewno dostanie SREBRNA PIŁKE !!!

0

Takim squadem powinni wyjsc Casijas arbeloa piqe ramos alba busqets alonso xavi iniesta pedro fabregas!!!

0

Ja tez chce w Miami odpoczywac!

0

aj tam aj tam !

0

ja bym go sprzedal i to siano dal na yaya toure !

0

klubowe ms , puchar krola zaraz bedzie to jest nic ?

0

adriano,sanchez,keita,affelay do sprzedania a kupic trzeba thiago silve,beala i van Persiego !

0

Najwazniejsze ze 2-1 wygralismy.

0

Nie maja co plakac, jak nie dano we wczesniejszym meczu karnego na iniescie. To nikt nie protestowal bo wygralismy 4-0.A teraz podyktowal sedzia tak ze myla sie nie tylko na nasza kozysc !

0

Ale mi jak zwykle nie dal pograc ani minutki ;(

0

Podobno Saragossa sie cieszyla ze to Messi im strzelil 2 bramki. ;)

0

Nawet jak real zdobedzie mistrza to juz o tym zapomnialem ,a jak mi ktos przypomni to mu powiem ze sedziowie wygrali to za nich i pojdzie im w piety !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?