MANITA123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NEGREDO to taka zmylka byA, teraz torres, pozniej pedro !
0
KOMENTATOR STRONNICZY !!!! MOWIL ZE ZAGLOSUJE NA RONALDO A TO DOPIERO POLOWA ROKU ! SEDZIA STRONNICZY DLA PORTUGALII GWIZDA !!!
0
Widzialem gdzies naglowek RONALDO vs HISZPANIA ! hahahaah
RONALDO
0
czemu tu cesc jest jak negredo w 1 squadzie ?
0
TELLO > AFELLAY
0
Jak im szkoda kasy to moge im pożyczyc na 0 % za 3 lata oddadza !
0
a tito za co dostau kare ?
0
ZP dla CASIJASA bedzie jak wygra EURO i koniec KROPKA chyba ze Włochy wygraja to dostanie BUFFON !
0
A Messi juz wie ze dostanie Zlota PIlke.Wiec sobie odpoczywa. A Żelozaur mysli ze cos jeszcze zwojuje. Mogl by mu ktos powiedziec ze juz nie ma po co sie do kamery usmiechac bo i tak Messi ma ZP !
0
Dawno dawno temu, za siedmioma gorami ,za siedmioma lasami zyl sobie CR7............Dalej niech wam opowie TIBIJCZYK !
0
A ŻELOZAUR i tak dostanie ZP. Bo teraz beda dwie ZP żeby HAŁA nie PUAKAŁA.
0
Przeciesz ZP nalezy sie PIRLO bo on najlepiej na swiecie wykonal 11 ! hahaha ahahah ahahahah
0
!!!!RONALDO!!!!+LA LIGA=PIŁKA Z BIEDRONKI
!!!MESSI!!!+PICHICHI+KROL SZCZELCOW LM+PUCHAR KRÓLA+KLUBOWE MŚ+PÓŁFINAL LM+39 ASYST= ZŁOTA PIŁKA !!!
0
tibijczyk=HAŁA jaka HAŁA, HAŁA MADŁYT !
0
MESSI+PICHICHI+KROL SZCZELCOW LM+PUCHAR KRÓLA+KLUBOWE MŚ+PÓŁFINAL LM+39 ASYST= ZŁOTA PIŁKA !!!
0
0
BRAMKI RONALDO http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zNJF4_T0jZ0 BRAMKI MESSI
0
Sorka ale na tym foto to sa kandydaci co najwyzej do SREBRNEJ PIŁKI !!!
0
Swietny pilkarz na pewno dostanie SREBRNA PIŁKE !!!
0
Takim squadem powinni wyjsc Casijas arbeloa piqe ramos alba busqets alonso xavi iniesta pedro fabregas!!!
0
Ja tez chce w Miami odpoczywac!
0
aj tam aj tam !
0
ja bym go sprzedal i to siano dal na yaya toure !
0
klubowe ms , puchar krola zaraz bedzie to jest nic ?
0
adriano,sanchez,keita,affelay do sprzedania a kupic trzeba thiago silve,beala i van Persiego !
0
Najwazniejsze ze 2-1 wygralismy.
0
Nie maja co plakac, jak nie dano we wczesniejszym meczu karnego na iniescie. To nikt nie protestowal bo wygralismy 4-0.A teraz podyktowal sedzia tak ze myla sie nie tylko na nasza kozysc !
0
Ale mi jak zwykle nie dal pograc ani minutki ;(
0
Podobno Saragossa sie cieszyla ze to Messi im strzelil 2 bramki. ;)
0
Nawet jak real zdobedzie mistrza to juz o tym zapomnialem ,a jak mi ktos przypomni to mu powiem ze sedziowie wygrali to za nich i pojdzie im w piety !