MANITA123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni sie zapisali w histori pilki noznej a nie ta m w liczbie wystepow !
0
0
jak zwykle ostatnio brakowalo szczescia ale wygralismy.Powinno byc 5-0 ale nie bylo, za to MILAN dostanie 5-0 we wtorek !!!
0
A ja mysle ze on gupi jest niech ktos do niego napisze i mu powie ze ja tak pisalem !
0
mogli by mi dac a nie do muzeum
0
dzisiaj jeszcze ze 3 strzeli !
0
chciec a moc
0
Licze na swietny mecz. I tak zeby sie skonczyl 5-4 dla barcy !
0
wolal bym kogos w stylu Ronaldinho !
0
BARCA jest wszedzie !
0
Mam nadzieje ze wygraja z SRALEM !
0
Spokojnie wygraja z ATLETIC BILBAO i z MILANEM tez !
0
Nie ma co ukrywac ten MILAN na san siro nie istnial i powinni sie cieszyc ze barca grala słabo. Na Campo nOu bedzie ze 3 moze 4-0 dla BARCY.
0
a LM sie nie liczy do tego ?
0
szkoda tych 2 karnych. sedzia chu..... !
0
szkoda ze tego karnego nie podyktowal sedzia!
0
a BOREK komentujac ,nie wiem czy mu sie wymsknelo ale powiedzial "ale on moze wiecej" po faulu messiego ze zoltej nie dostal !
0
keita normalnie DNO ! cesc powinien wejsc za niego,zaraz po 1 polowie !
0
co to za pytanie WOGLE ?
0
mam nadzieje ze PEDRO bedzie gral w pierwszym squadzie
0
widzicie jak on klamie, ten na zdjeciu widac jak klamie !
0
milan lepszy niz wtedy, barca tez lepsz niz wtedy !
0
goooool
0
Tello.cesc.alexis w ataku zagraja i wygraja !
0
obejrzcie bramke messiego i patrzcie jak kopnal jak sie paczal czy wpadnie !
0
jak mi zaplaca ze 2mln euro to moze isc do interu !
0
szkoda ze z madrytem przegrali !
0
marzenia nic nie kosztuja !
0
ja mam nadzieje ze Tello bedzie od 1 min gral !
0
za free moze przyjsc