0

Oni sie zapisali w histori pilki noznej a nie ta m w liczbie wystepow !

0

0

jak zwykle ostatnio brakowalo szczescia ale wygralismy.Powinno byc 5-0 ale nie bylo, za to MILAN dostanie 5-0 we wtorek !!!

0

A ja mysle ze on gupi jest niech ktos do niego napisze i mu powie ze ja tak pisalem !

0

mogli by mi dac a nie do muzeum

0

dzisiaj jeszcze ze 3 strzeli !

0

chciec a moc

0

Licze na swietny mecz. I tak zeby sie skonczyl 5-4 dla barcy !

0

wolal bym kogos w stylu Ronaldinho !

0

BARCA jest wszedzie !

0

Mam nadzieje ze wygraja z SRALEM !

0

Spokojnie wygraja z ATLETIC BILBAO i z MILANEM tez !

0

Nie ma co ukrywac ten MILAN na san siro nie istnial i powinni sie cieszyc ze barca grala słabo. Na Campo nOu bedzie ze 3 moze 4-0 dla BARCY.

0

a LM sie nie liczy do tego ?

0

szkoda tych 2 karnych. sedzia chu..... !

0

szkoda ze tego karnego nie podyktowal sedzia!

0

a BOREK komentujac ,nie wiem czy mu sie wymsknelo ale powiedzial "ale on moze wiecej" po faulu messiego ze zoltej nie dostal !

0

keita normalnie DNO ! cesc powinien wejsc za niego,zaraz po 1 polowie !

0

co to za pytanie WOGLE ?

0

mam nadzieje ze PEDRO bedzie gral w pierwszym squadzie

0

widzicie jak on klamie, ten na zdjeciu widac jak klamie !

0

milan lepszy niz wtedy, barca tez lepsz niz wtedy !

0

goooool

0

Tello.cesc.alexis w ataku zagraja i wygraja !

0

obejrzcie bramke messiego i patrzcie jak kopnal jak sie paczal czy wpadnie !

0

jak mi zaplaca ze 2mln euro to moze isc do interu !

0

szkoda ze z madrytem przegrali !

0

marzenia nic nie kosztuja !

0

ja mam nadzieje ze Tello bedzie od 1 min gral !

0

za free moze przyjsc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?