MANITA123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago Silva,Gareth Bale i Robin van Persie za 25mln euro ?
Czemu nie !
0
Tores jak baba wyglada hahah haha haha !~
jaka zwala hahah
0
Pewnie wyzszy kontrakt chce i dlatego tak sie przekomaza z wszystkimi.
0
Bo real krytykowal prace sedziow tylko w 1 meczu i to z FCB !
A to co sie dzieje teraz to jest w co 2 meczu w lidze,cos na korzysc Srealu !
0
LEO manite wjebie !!!
0
0
ja wogle nie wiem po co to piszecie jak za kazdym razem sklad i tak jest zupelnie inny !
0
Obrona dala d... na calej lini za dlugo grali miedzy soba stąd tyle strat i przez to nic z przodu sie nie dzialo! 2polowa szybko do przodu grali i o niebo lepiej to wygladalo,trzeba przyspieszyc gre z obrony do pomocy !!!
0
Te mecze co zostaly (chodzi mi o ligowe)powinny posluzyc PEPOWI do eksperymentów, żeby na nastepny sezon byc dobrze przygotowany,a PUCHARY najsilniejszy sklad zawsze, żeby wszystkie zdobyć!!!
I oczywiscie na GD tez !!!
0
Zambia wygra caly turniej !
0
0
Ja bym widzial na lewej TELLO i zamiast MASCHERANO dal bym FABREGASA w srodku za MESSIM !!! Czyli bez defensywnego pomocnika !
0
Oni sie nawet z porazki z BARCA ciesza !!!
0
Gladko 9pkt zbierzemy real sie potknie na 100% w tym czasie i to ze 2x !!!