0

Thiago Silva,Gareth Bale i Robin van Persie za 25mln euro ?
Czemu nie !

0

Tores jak baba wyglada hahah haha haha !~
jaka zwala hahah

0

Pewnie wyzszy kontrakt chce i dlatego tak sie przekomaza z wszystkimi.

0

Bo real krytykowal prace sedziow tylko w 1 meczu i to z FCB !
A to co sie dzieje teraz to jest w co 2 meczu w lidze,cos na korzysc Srealu !

0

LEO manite wjebie !!!

0

0

ja wogle nie wiem po co to piszecie jak za kazdym razem sklad i tak jest zupelnie inny !

0

Obrona dala d... na calej lini za dlugo grali miedzy soba stąd tyle strat i przez to nic z przodu sie nie dzialo! 2polowa szybko do przodu grali i o niebo lepiej to wygladalo,trzeba przyspieszyc gre z obrony do pomocy !!!

0

Te mecze co zostaly (chodzi mi o ligowe)powinny posluzyc PEPOWI do eksperymentów, żeby na nastepny sezon byc dobrze przygotowany,a PUCHARY najsilniejszy sklad zawsze, żeby wszystkie zdobyć!!!
I oczywiscie na GD tez !!!

0

Zambia wygra caly turniej !

0

0

Ja bym widzial na lewej TELLO i zamiast MASCHERANO dal bym FABREGASA w srodku za MESSIM !!! Czyli bez defensywnego pomocnika !

0

Oni sie nawet z porazki z BARCA ciesza !!!

0

Gladko 9pkt zbierzemy real sie potknie na 100% w tym czasie i to ze 2x !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?