Maciek1983
Dołączył/a: listopad 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fenelon Ewentualnie siostrze ;)
1
@sila101 hahahaha, o Panie. tu skala absurdu właśnie mija Jowisza :)
0
@emeu hahahahahha :)))) dobre
1
@Mns21 Tylko LA. :)
0
@kamilkrycha Słowo - paranoja tutaj zamyka temat. ;)
1
@NaFazieHitman Ta scena z filmu Transporter :))))
0
@Pustelnik no to mi kawka lepiej smakuje teraz :)))
0
@Coutinho007 oraz pozycji nr. 9
0
@Bamboleo gwałt analny.
1
@Kwiatek67 Dziś polinezyjski szaman będzie łączył się z nim telepatycznie celem usprawnienia kolana.
1
@IronSanHybrid zajebisty film :)
1
@mercurial2000 mam identyczny pakiet - wszystko jest
1
@ukaszz Mam Canal + oraz dokupiłem do tego Eleven i Polsat Sport Premium (Liga Mistrzów) jest wszystko. Czego dusza zapragnie. Płaczę 147 zł ale mam też włączone HBO i pewnie dlatego cena nieco wyższa. W każdym razie taki zestaw na pewno Cię będzie satysfakcjonował.
0
@AdiKingu96 Trener obserwuje go na treningach i skoro Ansu jest pierwszym wyborem to ciężko z tym polemizować.
0
@mroofkoi4t Bekę wczoraj na tt kręcili, że United już spakował te 66 mln ojro i lecą po zbawcę.
0
Ten samolot z Manchesteru już przyleciał po Dembele ?
0
@culesjasiules liczę na niego .... tak jak tu kolega pisał, nie wiem czy będzie zbawcą naszym ale nr. 9 musimy mieć. Wczoraj to było widać. Ogólnie mecz spoko i cieszę się, że Cou strzelił.
0
Co to za indywiduum wczoraj sędziowało ? Konkretny trolcuch.
0
Messi motywuje szatnię ...... aha.
0
@Bartosz85 T mobile nigdy mnie nie zawiodło.
1
Komentarz usunięty
0
@tobiasson92 O to, to, to, ..... :)
0
@Ghotti Mierzyli Ci dziś ? ;)
1
@szkutnik91 Młode Wilki - posłuchajcie starego wilka - póki nie ma oficjalnego stanowiska klubu to wszystkie te "pytał", "słyszał", "rozmawiał", "otoczenie" - można sobie wsadzić w dupę. :)
1
@Rudi35 Tak ... Oby tak było :)
0
@justfootball hahahahahahaha :))))
3
@Unikatowy kupiliśmy ziomkowi w kilka osób "wyjątkowy prezent", Jazda po torze Lamborghini. Ale są różne ciekawe opcje tam. Warto rzucić okiem.
0
@Uukasz_93 On nie ma zielonego pojęcia o La Liga. Do tego opowiada bzdury.
2
@Quavosk Bardzo chciałbym mieć taki problem :)
0
@AduŚ07 Smalec żre.