1

@Fenelon Ewentualnie siostrze ;)

1

@sila101 hahahaha, o Panie. tu skala absurdu właśnie mija Jowisza :)

0

@emeu hahahahahha :)))) dobre

1

@Mns21 Tylko LA. :)

0

@kamilkrycha Słowo - paranoja tutaj zamyka temat. ;)

1

@NaFazieHitman Ta scena z filmu Transporter :))))

0

@Pustelnik no to mi kawka lepiej smakuje teraz :)))

0

@Coutinho007 oraz pozycji nr. 9

0

@Bamboleo gwałt analny.

1

@Kwiatek67 Dziś polinezyjski szaman będzie łączył się z nim telepatycznie celem usprawnienia kolana.

1

@IronSanHybrid zajebisty film :)

1

@mercurial2000 mam identyczny pakiet - wszystko jest

1

@ukaszz Mam Canal + oraz dokupiłem do tego Eleven i Polsat Sport Premium (Liga Mistrzów) jest wszystko. Czego dusza zapragnie. Płaczę 147 zł ale mam też włączone HBO i pewnie dlatego cena nieco wyższa. W każdym razie taki zestaw na pewno Cię będzie satysfakcjonował.

0

@AdiKingu96 Trener obserwuje go na treningach i skoro Ansu jest pierwszym wyborem to ciężko z tym polemizować.

0

@mroofkoi4t Bekę wczoraj na tt kręcili, że United już spakował te 66 mln ojro i lecą po zbawcę.

0

Ten samolot z Manchesteru już przyleciał po Dembele ?

0

@culesjasiules liczę na niego .... tak jak tu kolega pisał, nie wiem czy będzie zbawcą naszym ale nr. 9 musimy mieć. Wczoraj to było widać. Ogólnie mecz spoko i cieszę się, że Cou strzelił.

0

Co to za indywiduum wczoraj sędziowało ? Konkretny trolcuch.

0

Messi motywuje szatnię ...... aha.

0

@Bartosz85 T mobile nigdy mnie nie zawiodło.

1

Komentarz usunięty

0

@tobiasson92 O to, to, to, ..... :)

0

@Ghotti Mierzyli Ci dziś ? ;)

1

@szkutnik91 Młode Wilki - posłuchajcie starego wilka - póki nie ma oficjalnego stanowiska klubu to wszystkie te "pytał", "słyszał", "rozmawiał", "otoczenie" - można sobie wsadzić w dupę. :)

1

@Rudi35 Tak ... Oby tak było :)

0

@justfootball hahahahahahaha :))))

3

@Unikatowy kupiliśmy ziomkowi w kilka osób "wyjątkowy prezent", Jazda po torze Lamborghini. Ale są różne ciekawe opcje tam. Warto rzucić okiem.

0

@Uukasz_93 On nie ma zielonego pojęcia o La Liga. Do tego opowiada bzdury.

2

@Quavosk Bardzo chciałbym mieć taki problem :)

0

@AduŚ07 Smalec żre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?