Maciek1983
Dołączył/a: listopad 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś już dostał na mail info na temat zwrotów za bilety na CL oraz LL ? Mam na myśli te o treści : mecze nie są jeszcze odwołane a przełożone. Oddamy ale na razie nie oddamy :/
0
@Turio Pełna zgoda. Dla mnie nie ma mowy o sprzedaży o Semedo !!!
0
@Jasieex Myślimy, że komuś się sufit na głowę spadł.
0
@paweldunajecfcb Zesrają się nie wspomogą !
0
@derlysy1979 Odważna teza. Ale raczej ciężko będzie to poprzeć jakimś racjonalnym argumentem :)
1
@Trojux Żaden piłkarz nie być ponad klubem. Żaden !
0
@dawidz4 Bo to są ryje nienażarte. Tak czytam tu różne wywody i stwierdzam, że kiedyś też takim romantykiem byłem. Wierzyłem w sprawy typu - przywiązanie do klubu, barw, tradycji. Kibiców ! to jest najemna banda, która w obliczu problemów myśli tylko o sobie. Tacy kurwa honorowi. Barcelona to są trybuny i ludzie, którzy maja w sercu ten wspaniały klub a nie trole, którzy liczą każde euro mając (jak to dobrze ująłeś) miliony na kontach.
0
@Hosh A.S. Bytom - lubi to .
2
@IronSanHybrid Mają kurwa. Na socjal :/
1
@AdrianBarca Zapewniam Cię, że nie będą na tyle odważni. Mało tego, jeśli klub będzie naciskał Ci ludzie bez skrupułów udadzą się do hiszpańskich organów piłkarskich ewentualnie państwowych. Za wszelką cenę będą egzekwować te środki. Moza kilkoma chłopakami, którzy mają Barcę w sercu reszta to najemnicy, którzy mają wyjebane na sytuacje na świecie. Hajs ma się zgadzać. Pozdro ;)
0
@MesQueUnClub_87 Rozumiem, że zostajemy w nomenklaturze geometrycznej. Dobre :))))
0
@Avada Kedavra o to, to, to :)
1
@Colon A wyścig z Messnerem ? Co tu porównywać. Tyrolczyk był opłacony, ubrany, ze sprzętem jakiego w Polsce jeszcze długo nie widzieli. Tym bardziej Kukuczka mi imponuje. Ale na fotografiach z końca lat 80 Jurek już w Rossignol, Scarpa. :)
0
@kubusnitecki Jakiś nowy klub powstał w Lublinie ?
0
@Colon Fanie, że przytoczyłeś. Legenda. Widziałem ostatnio na YT jak na Okęciu dziennikarz pyta Jurka : Czy to warto ? Tyle Pan już osiągnął ? - Skoro tak dobrze idzie to szkoda by było kończyć - odpowoada Kukuczka. Niestety to był ostatni wywiad.
6
@macio_944 Fajny serial :)
3
@cules100pro
Żona skarb :)
0
@Bykunn Otóż to Panie ....
0
@Kusy jeśli się okaże, że zagramy też ligę bez kibiców to podzwonię do Lufthansy jak to wygląda. Rezerwację mam klepniętą też na kwaterę - odwołanie na tą chwilę 100 E.
0
@SpRiNg Nie wiem ile płaciłeś ale ja mam bilety na mecz z Leganes za 167 E za sztukę. Też temat śledzę.
0
@aras17_VeB Ja też nie kupiłem biletów na mecz z Napoli głównie z powodu na cenę. Natomiast kupiłem na mecz z Leganes. Ciekawe czy będą jakieś decyzje co z ligą.
0
@halku możesz kupić bilet na oficjalnej stronie Barcelony, poszukać lotów - El Prat, Girona, rzucić okiem na booking.com i to jest opcja zdecydowanie budżetowa :) oczywiście jeśli życzysz sobie z pełną organizacją to tak jak kolega napisał są takie możliwości. CL i La Liga kilka razy widziałem na Camp Nou ;) więc jeśli mógłbym coś pomóc ewentualnie doradzić to pisz śmiało. V el B .
0
@student97r co dopiero mają powiedzieć fani Golden State ? Wiem, że to rozbiegówka ale wynik 2 : 9 jest dość ciekawy. A jutro w nocy mecz z Lakers :)
1
@Tom0VeB Bardzo przydatne rady, Będę się stosował :)
5
Witam jako świeżak na forum wszystkich Barcelonismo. Kłaniam się :)