0

@lukas10 jasna sprawa .

0

@mint Dość odważna teza z tym dorastaniem :) moim skromnym zdaniem trochę mylisz pojęcia. Nie neguję w żaden sposób tego kim jest Leo dla naszego klubu. Nie jestem rozhisteryzowanym ignorantem. Natomiast nie dajmy się zwariować. Barcelona będzie dalej grać w dzielnicy les corts kiedy Messi skończy u nas grac.

0

@Sortello lepiej późno niż wcale ;) natomiast proszę mi nie imputowć - nigdy nie mówiłem, że Messi więcej niż klub. To jest nie możliwe. :)

1

@FioletoweOczy nie ma takiego ch ... we wsi, że piłkarz będzie ponad klubem .

10

"Być może 33-latek nie byłby przychylny tego typu reorganizacji" - to są jakieś żarty ? Co on jest k... od reorganizacji klubu ? Może niech się jeszcze zajmie hodowlą jedwabników ... Ja prd ..... :/

0

@LukaszJ ale mi miód na serce wylałeś teraz :)))))

0

@Encore Lakers niekoniecznie. Co mnie boli nieco :/

1

@fcbarcafan19 ale ma felgę ... ja pierd ...... :)))

1

@Mr.MontegHej. Spokojnie sobie poradzisz ... nie stresuj się, w połowie trasy kawka na stacji :) jeszcze jak jedziecie w kilka osób to trasa minie raz dwa. Właśnie takimi podróżami nabiera się doświadczenia za kółkiem. Głowa go góry. Powodzenia. Szerokości.

0

@Maciek1983 na bułkę oczywiście

0

@MESSIah16 Za młodzieńca jechałem z tatą odwiedzić babcię. Całe 100 km ale dla dziecka to sroga wyprawa więc postrój na kanapkę nad bardzo zadbanymi bulwarami nad rzeką. Podchodzi lambadziara i mówi do ojca, żeby jej dał bułkę. Na co ojciec wyjmuje jej kanapkę z plecaka i podaje. Wtedy pierwszy raz w życiu słyszałem wszelkie wyszukane wyrazy określające genitalia męskie ..... :) nie chciała kanapki lampucera.

1

@dawo17 wiesz może, kiedy jest etap Białka - Białka ??

0

@Kajtek77 Bez urazy. Po prostu czekam na ten mecz już za długo i mnie ponosi trochę. Dlatego na resztę tego towarzystwa z CL mam wyjebkę. Pozdro.

0

@Rust_Cohle pełna zgoda ... jasne, że nie jem codziennie po centrach handlowych ale jeśli już to robię (zazwyczaj z drugą połową) to oczekuję chwili wytchnienia (niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie był z kobietą na zakupach) ;) Specjalnie taki ryj podbija, żeby Ci z butami wejść w ten posiłek. Premedytacja 100 % - "Panie prezydencie 2 zł , - ale ja nie jestem prezydentem, - ALE BĘDZIE PAN !!! Kurtyna ...

4

@Kajtek77 a po uj Ci jest to Bayern - Chelsea ?

4

@Zoker Kumple moi, którym się udało o własnych siłach wyjść mówili, że ratownik zobaczył mnie z brzegu i dał cynk przez radio tym na łodzi. Podobno bardzo szybko podpłynęli pomimo dość wysokiej fali. Dla mnie to była wieczność.

6

@Zoker nie ma żartów ... ja też byłem we Władysławowie i czerwona flaga bo były te cofki. Pamiętam byłem w ogólniaku wtedy. 5 chłopaków nad morzem. Jestem z małopolski. Też wszyscy chojraki dawaj do wody. Myślałem, że się utopię na 100 % a dobrze pływam ale przy takich warunkach to nie miało chyba zbyt dużego znaczenia. Nie wygrasz z takim żywiołem. Nigdy tego nie zapomnę - uratowało mnie dwóch ratowników na łodzi z wiosłami. Byłem w takim szoku, że podano mi leki na uspokojenie. Nie mogłem dojść do siebie. Tym bardziej szacun, że zachowałeś zimna krew, ja dostałem pamiętam takiego ataku paniki, że nie wiedziałem co się dzieje. Pozdrawiam i uważajcie na siebie zawsze.

0

@Tomek54321 To raz. Masz rację. Ale taki zjazd jaki zaliczył Rakitic to jest zgroza. A cały czas gra albo wchodzi i mi ryje beret.

0

@SeeleyBooth w Salou.

0

No nawet śmiechłem :)))))

0

@tobiasson92 odlot na Marsa przed tą misją dzisiejszą :)

0

@BarcaInfo przeżył trening ??

2

@Barcelismo to jak to morawiecki kłamał ?? Przecież mówił, że się skończyło.

0

@Foton zajebisty Quaresma był .... Dos Santos też mega dzik.

0

Pjanic w CL nie będzie grał w tym sezonie u nas ? Nie może ?

1

My nie mamy presezonu.

0

@FDJ Bardzo trafnie ....

1

@mint Przez rok to on nas jeszcze na atomy rozpierdoli ....

0

@Azi pełna zgoda z tym, że PSL u to już nie ma. Natomiast w temacie obozu rządzącego idealnie w punkt.

1

@Azi Himalaje absurdu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?