Maciek1983
Dołączył/a: listopad 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 O tym samym pomyślałem. Na bank to ogarną ;)))))))
0
@gontex Odczuwa się ulgę, że są zdejmowane :)
0
@pinasmeister To dobre jest :)))
0
@Sysia11 Zwracam honor.
0
@skakun95 Coś Ty. Z pensji rocznej jak zejdziemy to i tak chyba spoko. A z całym szacunkiem ale z Suarezem na 9 to my dupy nie urwiemy.
1
@Rivaldinho11 Bartomeu przestań mi Suareza przesladować ....
0
@camson29 Ja pierd ....... kurtyna :)))))
0
@inFamous Się, zgadza się .
0
@BarcaInfo zajebiście miło z ich strony ... ciekawe jak idą badania.
0
@barteq nic mnie już nie zdziwi - nic :))
1
@RomanHoffer Ogólniak to był najlepszy czas .... teraz się wrócę chętnie :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Jest dużo racji w tym co napisałeś.
0
@Marco87 Tam wieko trumny już jest dawno otwarte. Czeka na przyjęcie tego nieudacznika.
2
@fcbarcafan19 Spokojnie. Josep Maria panuje nad sytuacją.
0
@Ghotti Mam coraz większe obawy, że zrobi się z tego cyrk obwoźny :/
2
@GIGAKOKS Nie pytaj ją o Pabla. To podobno temat tabu,, który ich boli. Przynajmniej tak mi mówiła dziewczyna z Kolumbii rok temu na wakacjach ;)
2
@Kubsoleon Generalnie. Obecnie też.
4
@Prezes_sycylijczyk czyli o 305 za długo.
2
@Blantozaur Jeśli chodzi o ten hajs to miej na to totalnie wy ..... tegowane. :) mogą się kąpać nawet w tej kasie, nigdy nie będą mieć startu do nas. Naszej tożsamości. Tego kim jesteśmy jako klub i społeczność.
0
@Triv44 Unia Europejska.
1
@norbi77 Jeszcze nikomu przykręcenie śrubki nie zaszkodziło. Zawodowcy. Od snucia się po boisku. Tej hańby z CL nie zapomnę. Oj nie !
1
@norbi77 Bardzo dobrze, że Coutinho wraca do nas.
1
@Rewolucja123 Wątpisz w to ?? Ile razy Braithwaie mówił, że w Leganes na treningu to było zasuwanie pełną parą a tu jest sztywniutko .... pyk, pyk i pod prysznic. Zresztą pokazali nie raz jak oni fizycznie są przygotowani. Jazda na dupie Vidala tego nie zmieni.
0
@foczkyyyhg Wyda Ci oświadczenie. Chyba w Bravo Sport.
0
@RadekACCA Ja naprawdę rozumiem 500 lat kolonizowania Afryki. Ja naprawdę rozumiem, co "biali" najpierw z Europy a potem z nowego świata tam wyprawiali. Ale ludzie kochani to co się w tym momencie dzieje to już jest chore.
2
@arcziFCB Jak widać na naszym przykładzie łaska kibica na pstrym koniu jedzie. Też jestem rozżalony takim obrotem sprawy ale potrafię uszanować jego decyzję. Nie było przez te lata nikogo na tej planecie kto na boisku dał mi tyle radości.
13
Komentarz usunięty
0
@ja8215 Trudne pytanie.
1
@(L)iBarca Wielokrotnie widziałem czy to rozpędzonego Dembele, czy to Griezmanna, czy to właśnie wpomnianego Coutinho. Nagle 20 - 25 metr i paraliż !!! Gdzie jest Messi ? Muszę mu podać. Tak było. Co oczywiście nie zmienia faktu, że serce mi pęka, że już go nie zobaczę w koszulce Barcelony. Ale tak jak kolega wyżej napisał - uszy do góry. Panta rhei.