0

Song fajno zagrał . ;d

0

Ulalala, jaka siateczka . ;D

0

2 RAZ !

0

Gra Songa coraz bardziej mi się podoba . ;)

0

Song ładnie jak narazie .

0

Ja chce MVP ;

0

I w tym momencie płacze .

0

Płacze jak dziecko :(

0

W połowie Tito ich tak opierdoli ze im zachce sie grac .

0

Panowie o co chodzi Alves niby w składzie a go nie ma . :(

0

Kocham ten klub bardzo , i myśle ze nam sie uda .

0

@Dinio Modrićia nie ma w Realu .

0

HAHAHAA

0

0

Bramkarz sie kurwa nadaje do ulicy sprzatania

0

0

Tera ich równo z trawa

0

Takie gówno ma wygrac pipie hahaha

0

HAHAH XD

0

Lopesz

0

Od dzis jestem fanem ... Khediry i Arbeloi

0

Zara kurwa sluzby medyczne , karetki przyjada bo Sonsralo se nos polamal

0

Pepe Aka Symulant

0

Bramkarz Atletico Aka Kurwa Dudek -,- Bronia jak 12 latek

0

Ronaldo Aka Stanąl Mu

0

Co Niigga ?:D

0

Arbeloa Aka Rasiak

0

Benzema Aka Rasiak

0

FALKAKAŁKO JESZCZE JEDNA DAWAJ ;D

0

Kuentrału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?