Majcher
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tera sie zacznie :)
0
Valdes
Alves Pique Mascherano Puyol
Busket
Xavi Iniesta
Sanchez Messi Pedro
0
Tak im zalezalo gowno widac tera :)
0
Jojente[Lorente] Na 2-2 :D
0
Milan , znow wystawi autobus
0
Ta murawa to jakies jaja, Gwiazdy tancza na lodzie...
0
Opps przepraszam Kszawiego niema to wejdzie Thiago :D
0
Pierwsza polowa meczenie Milanu klepka , Druga polowa Fabs i "Kszawi" wchodzi i pompa :D DO BOJU PO ZWYCIESTWO!
0
Mascherano , forma taka jak z Malorca i obrona ;) Atak Messi i Xavi , Iniesta Pocisna tych wloszków :P
0
Pinto , Co soda :P
0
Przepraszam , ale dopiero przyszlem moze ktos powiedziec jaki wynik i jak graja?
0
Świetny gest :)
0
JEST KURWA !
0
Bedzie groznie
0
Jadymy .
0
Ludzie , nie wyzywac pilkarzy jak strzela bramke to wielcy fani
0
"Mam takie wrażenie że , nawet Granada usypia swoją grą Barcelonę "
0
No wlasnie xD
0
Cuenca gra swietne , taki niechciany w skladzie .
0
Po przerwie , chcę zobaczyć Iniestę :P
0
http://www.meczenazywo.tv/mecze_na_zywo_10 Wyborna Transmisja