0

Pepe hahahaha

0

Ale dobrze tera FALKAKAŁKO

0

FALKAKAŁKO

0

Nie moge paczac na gre Altetico na wyjazd :(

0

Perea to nie A KLASA!!

0

Guaita by to wyciagnal spokojnie ;)

0

Mial szanse na krótki slupek dostal

0

"Twardziel" Lezy

0

Bramkarz to kurwa niewiem kto

0

Ruch w Finale

0

CO Z ABIDALEM

0

TERAZ CO Z ABIDALEM

0

Wiem , ze Abi ma operacje ale jak ona przebiega

0

Co z Abidalem??

0

Neymar w brazyliskiej to Messi by tak 40 goli na polowe sezonu mial

0

TELLO

0

Nawet sie alexis nacieszyc niedali xD

0

Alexis :(

0

Abii walcz prosze :(

0

Szymek skad wiesz ;(

0

Co z Abim ;(

0

Deszczyk :(

0

JAPIERDOLE

0

Panie i Panowie macie moze jakas transmisje bo mnie sie zacielo ;/

0

Gool byl

0

KSZAWI !

0

Mi sie wydaje ze Pedro sciagnal te pilke

0

ALEXIS!

0

To co prezentuje Getafe to nie autobus to tir ;D

0

Puyol co ofensywnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?