Majcher
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepe hahahaha
0
Ale dobrze tera FALKAKAŁKO
0
FALKAKAŁKO
0
Nie moge paczac na gre Altetico na wyjazd :(
0
Perea to nie A KLASA!!
0
Guaita by to wyciagnal spokojnie ;)
0
Mial szanse na krótki slupek dostal
0
"Twardziel" Lezy
0
Bramkarz to kurwa niewiem kto
0
Ruch w Finale
0
CO Z ABIDALEM
0
TERAZ CO Z ABIDALEM
0
Wiem , ze Abi ma operacje ale jak ona przebiega
0
Co z Abidalem??
0
Neymar w brazyliskiej to Messi by tak 40 goli na polowe sezonu mial
0
TELLO
0
Nawet sie alexis nacieszyc niedali xD
0
Alexis :(
0
Abii walcz prosze :(
0
Szymek skad wiesz ;(
0
Co z Abim ;(
0
Deszczyk :(
0
JAPIERDOLE
0
Panie i Panowie macie moze jakas transmisje bo mnie sie zacielo ;/
0
Gool byl
0
KSZAWI !
0
Mi sie wydaje ze Pedro sciagnal te pilke
0
ALEXIS!
0
To co prezentuje Getafe to nie autobus to tir ;D
0
Puyol co ofensywnie :D