10

Reprezentacja Polski w siatkówce? Top do potęgi n-tej!!

W sumie cała nasza siatkówka!

0

Jak oceniacie na razie kontrofensywę Ukrainy?

0

Fakty oczywiste.

Mbappe to przekocur.

0

@FCB_dimiC co oni tam palą? Oprócz gumy oczywiście?

2

Fakty oczywiste.

Dibu Martinez podczas mundialu był wspaniały sportowo i niezwykle charyzmatyczny.

9



Ciary!!

0

@Barca1922 widziałem jak nieosiągalny jest Messi od dawna. Maradona nie ma startu do umiejętności Messiego.

A, szaleństwo na punkcie Messiego w Argentynie zaczyna przebijać szaleństwo na punkcie Maradony.

0

@tristan87 Mourinho jest ulubieńcem wszystkich fanów piłki.

0

@tristan87 Maradona był lepszy niż Messi.

Odważnie pojechałem. A co!

0

Seria pt. "Najgłupsze żarty o piłce nożnej"

Lewandowski jest lepszy od Messiego.

Abstrakcja.

2

@hayek chciałem zrobić osobny post, w którym wyjaśniam co ja jako autor miałem na myśli we wcześniejszym poście xD.

3

Owszem liczby nie te. Dłuższe kryzysy w formie w Psg. Natomiast to jak ewoluował jako lider, który praktycznie nie popełnia błędów, mimo wielkiej presji. To jak zdobył wielką miłość argentyńczyków, kto wie czy nie większą niż do Maradony.

Obecny moment kariery Leo, jest najwspanialszy w jego karierze.
Najwspanialsze zakończenie jego wielkiej kariery.

@Don-Corleone coś dla Ciebie.

0

@RaptusS tak ale jego przywódcze umiejętności, znoszenie presji uzupełniają braki w liczbach i gorsze okresy.

0

Uważam, że obecny Messi to najwspanialsza wersja tegóż piłkarza.

Wciąż nieprawdopodobny piłkarsko. a ponadto dojrzały lider.

1

@Kazragore Peter Dury.

2

@fcbarcafan19 mnie łzy.

44

"Argentyno, Argentyno!! Co Ty robisz?!"

Szpaku jest wielki, mimo wpadek. Jest poetą dziennikarstwa sportowego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Messi jest największy, Pep jest największy i Iga jest największa!

Jest pięknie!!

2

Guardiola jest wielki jak galaktyka po wygraniu LM z City.
Dwa tryplety. O czym tu rozmawiać.

Pep>Mou.

1

@Katalończyk 99 po edycji, Twoja opinia jest wzięta pod uwagę :D

4

Pep zostanie/został największym trenerem w historii futbolu.

1

Pep jest wspaniały. A Lukaku to nieporozumienie.

1

Od Messiego trzy w bok!

0

@regatta52 dzięki majster!!

0

@Gaucho u mnie alko nie ma od maleńkości.

3

@Barwindg dopiero zaczynam!

2

@Medium jest dobrze!

65

Stuknęło mi właśnie 30 lat !

Wasze zdrowie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?