Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
30 kwietnia 1940 roku w boju z niemieckimi siłami pod Anielinem koło Opoczna poległ mjr Henryk Dobrzański "Hubal". Nie zdjął munduru po klęsce kampanii wrześniowej. Przedostał się z podkomendnymi na Kielecczyznę i rozpoczął działania bojowe. Brawura majora spowodowała, że Niemcy nazywali go "szalonym majorem", usiłując dopaść go w kolejnych zasadzkach i obławach. Był odznaczony m.in. czterokrotnie Krzyżem Walecznych oraz Krzyżem Virtuti Militari.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/07/Hubal-portretowe-big.jpg
1
@Volk ma przed sobą jeszcze długą trenerską karierę. Nie bój żaby ;)
2
Pep Guardiola z czasem zostanie uznany GOAT-EM wśród trenerów.
Według mnie obecne City to ewolucja jego filozofii. Drobna, ale zawsze.
Jest młody, ten sezon może być najwybitniejszym sezonem w jego karierze.
1
Jakże cudowna orka realu dzisiaj :)
Pięknie się na to patrzyło.
3
Ależ pięknie ich Girona jedzie. Cudowny jest widok tak bezradnych śmietankowych.
1
Szacun dla Różańskiego za dzisiejszą demolkę!
1
@DonCarletto a możliwe, możliwe :D
12
Ulubiona piosenka Anny Lewandowskiej:
Lady Gaga - Alejandro.
0
Nie trać czasu z ekranikiem.
Cały świat jest do odkrycia.
6
Bardzo bym się cieszył, gdyby Espanyol i Getafe spadły.
7
Robert zamiast Złotej Piłki, dostanie tylko złoty róg.
5
Visca el pierogui!!
2
@Kessie keep Robert's wife name out of Your goddamn mouth!
3
Niech Robert bierze się za Igę.
Revenge is revenge.
1
@Kondziubarca Valverde.
0
Jak Ania nazwie swoje dziecko, zakładając że to będzie syn?
Ernesto.
6
Polskie pierogi są najlepsze.
Fakt :D
16
@bartas97 są podejrzenia, że "erazmusuje" na wakacjach.
9
https://jbzd.com.pl/obr/3016360/pieklo-kobiet
Ała.
2
Ania nie jest taka jak inne.
0
Rosyjscy terroryści są brutalniejsi niż kiedykolwiek.
8
https://jbzd.com.pl/obr/3013831/przepraszam-ktoredy-na-plaze
Złoto :D
1
Kibice Bayernu? Wieś.
20
Czuję, że to czas na LM dla Pepa. Trzeci raz!
Należy mu się.
0
Ta historia jest dowodem na to, że 2pac nie wiedział kiedy się zamknąć. I w dużej mierze to było powodem zabicia go.
5
Murem za Laportą!
15
Naprawdę wspaniałą sprawą jest to, że żyłem w czasach najlepszego piłkarza w dziejach.
Oby wszystkie, przyszłe pokolenia o nim pamiętały.
Leo GOAT!
9
@Adran360 w sumie racja. Goat to Goat!
Jest jeden i jest to Messi.
1
Na dziś dzień, Messi jest większym "bogiem" w Argentynie niż w Barcelonie.
Przebił, lub niedługo przebije Maradonę.
0
@Cataloniec94 owszem mistrzu!