0

@Nieznajomy oj wywiad ukraiński jest pewien, że licznik ofiar jest nawet 10 razy większy.
Według ich prognoz ponad 100 tysięcy cywilów zginęło lub zostało zamordowane przez ruskich.

0

Moim zdaniem wojna w Ukrainie jest lub stanie się najstraszniejszą od czasów II wojny.

0

Fury unika Usyka moim zdaniem. Czuje, że może przegrać. Moim zdaniem jego afektywna - dwubiegunowa daje o sobie znać i pierwszy raz w życiu czuje strach/obawę o swoją pozycję w boksie.

5

19 marca 1909 r. w Toruniu urodziła się Elżbieta Zawacka, generał brygady Wojska Polskiego, kurierka i emisariuszka KG ZWZ-AK, jedyna kobieta wśród Cichociemnych.
W latach 1939-45 korzystając z fałszywych dokumentów, ponad 100 razy przekroczyła granicę III rzeszy przenosząc meldunki i informacje.

6

Wiosną 1942 roku pojawił się najsłynniejszy symbol Polski Walczącej w postaci kotwicy. Projekt graficzny wyłoniono w drodze konkursu, a jego twórczynią była harcerka - Anna Smoleńska "Hania".

Został on wybrany w konspiracyjnym konkursie ogłoszonym przez Komendę AK. Jego autorką była Anna Smoleńska - instruktorka harcerska i studentka historii sztuki na tajnym Uniwersytecie Warszawskim.

0

@PatrykBarca do tej pory zawsze był moim faworytem. Tu mam duże wątpliwości.

1

Usyk moim zdaniem wygra z Furym. Jego praca nóg, śliskość raz, że pozwolą unikać półdystansu, "uciekać", atakować z wielu kątów, i odskakiwać na czas. Dwa ta praca nóg i jego umiejętności sprawią, że bardzo ciężko będzie Furemu go wyboksować.

Oleksandr jest dużo lepszy niż ludzie zdają sobie sprawę. Jak do tej pory im większa walka, tym lepszy Usyk.

0

Incydent z udziałem amerykańskiego drona z rosyjskim bombowcem na Morzu Czarnym.

Atmosfera jest napięta jak plandeka na żuku.

0

Iga miażdży. Cały czas uważam, że ma potencjał na GOAT'A wśród kobiet.

2

Patrząc na sędziowanie w meczach Barcy, w okresie Bartomeu mogę stwierdzić, że nawet posmarować nie umiał.

0

@Pasiak podejrzewam, że odkryje się dużo masakr na ukraińskich jeńcach.

0

@Ptasior dzisiaj jest jedną nogą w grobie, a drugą na skórce od banana.

1

@adi7adi8 nie musisz dziękować :D

0

Bakhmut moim zdaniem niedługo padnie. Wschód, odrobina północy i południa miasta jest pod kontrolą rosyjską i kwestią czasu jest całkowite okrążenie obrońców.

2

Wojna na Ukrainie jeszcze potrwa. Takie mam nieodparte wrażenie. Ruscy dostają nowe zaopatrzenie od Iranu. Wydaje mi się, że niestety ci bandyci mają jeszcze kilka asów w rękawie.

0

6 lat temu Barcelona rozgromiła PSG - 6:1
Wielki moment dla naszego klubu.

1

@Sysia11 100 procent racji ;)

1

@Odcinkowy tak, ale w tym finale? Moim zdaniem obecna ekipa Argentyny zamiotła pozostałe.
To moja skromna opinia oczywiście ;)

0

@Odcinkowy pasją, zaangażowaniem, szybkością i zaciętością w grze.
Kilka przykładów z brzegu.

3

Finał mistrzostw był moim zdaniem największym występem repry Argentyny w jej historii.

5

6 marca 1942 r. w obozie w Auschwitz został rozstrzelany Roman Rybarski - wybitny polski ekonomista.

"Według psychozy socjalistycznej, państwo jest wszystkim, a podatki można nakładać bez końca"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Madryt najlepszy jest gdy panuje w nim ujemna temperatura.

Piękna zima u nich :D

2

Dani Alves stracił cały mój szacunek i całą wdzięczność za jego wkład w sukcesy Barcy.

Smutne to...

5

Fakty oczywiste:

Luis Suarez w Barcelonie był wielki, cudowny, magiczny.

0

@LukaszFan a kto nie jest w cieniu Messiego powiedz mi? :D

0

@Messiah10 obiektywistyczny!!

0

@mkord owszem, owszem mistrzu :D

3

Fakty oczywiste.

W Barcelonie Neymar był wielki, wspaniały.

30

Fakty oczywiste.
MSN to najlepsze trio w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?