Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nieznajomy oj wywiad ukraiński jest pewien, że licznik ofiar jest nawet 10 razy większy.
Według ich prognoz ponad 100 tysięcy cywilów zginęło lub zostało zamordowane przez ruskich.
0
Moim zdaniem wojna w Ukrainie jest lub stanie się najstraszniejszą od czasów II wojny.
0
Fury unika Usyka moim zdaniem. Czuje, że może przegrać. Moim zdaniem jego afektywna - dwubiegunowa daje o sobie znać i pierwszy raz w życiu czuje strach/obawę o swoją pozycję w boksie.
5
19 marca 1909 r. w Toruniu urodziła się Elżbieta Zawacka, generał brygady Wojska Polskiego, kurierka i emisariuszka KG ZWZ-AK, jedyna kobieta wśród Cichociemnych.
W latach 1939-45 korzystając z fałszywych dokumentów, ponad 100 razy przekroczyła granicę III rzeszy przenosząc meldunki i informacje.
6
Wiosną 1942 roku pojawił się najsłynniejszy symbol Polski Walczącej w postaci kotwicy. Projekt graficzny wyłoniono w drodze konkursu, a jego twórczynią była harcerka - Anna Smoleńska "Hania".
Został on wybrany w konspiracyjnym konkursie ogłoszonym przez Komendę AK. Jego autorką była Anna Smoleńska - instruktorka harcerska i studentka historii sztuki na tajnym Uniwersytecie Warszawskim.
0
@PatrykBarca do tej pory zawsze był moim faworytem. Tu mam duże wątpliwości.
1
Usyk moim zdaniem wygra z Furym. Jego praca nóg, śliskość raz, że pozwolą unikać półdystansu, "uciekać", atakować z wielu kątów, i odskakiwać na czas. Dwa ta praca nóg i jego umiejętności sprawią, że bardzo ciężko będzie Furemu go wyboksować.
Oleksandr jest dużo lepszy niż ludzie zdają sobie sprawę. Jak do tej pory im większa walka, tym lepszy Usyk.
0
Incydent z udziałem amerykańskiego drona z rosyjskim bombowcem na Morzu Czarnym.
Atmosfera jest napięta jak plandeka na żuku.
0
Iga miażdży. Cały czas uważam, że ma potencjał na GOAT'A wśród kobiet.
2
Patrząc na sędziowanie w meczach Barcy, w okresie Bartomeu mogę stwierdzić, że nawet posmarować nie umiał.
0
@Pasiak podejrzewam, że odkryje się dużo masakr na ukraińskich jeńcach.
0
@Ptasior dzisiaj jest jedną nogą w grobie, a drugą na skórce od banana.
1
@adi7adi8 nie musisz dziękować :D
0
Bakhmut moim zdaniem niedługo padnie. Wschód, odrobina północy i południa miasta jest pod kontrolą rosyjską i kwestią czasu jest całkowite okrążenie obrońców.
2
Wojna na Ukrainie jeszcze potrwa. Takie mam nieodparte wrażenie. Ruscy dostają nowe zaopatrzenie od Iranu. Wydaje mi się, że niestety ci bandyci mają jeszcze kilka asów w rękawie.
0
6 lat temu Barcelona rozgromiła PSG - 6:1
Wielki moment dla naszego klubu.
1
@Sysia11 100 procent racji ;)
1
@Odcinkowy tak, ale w tym finale? Moim zdaniem obecna ekipa Argentyny zamiotła pozostałe.
To moja skromna opinia oczywiście ;)
0
@Odcinkowy pasją, zaangażowaniem, szybkością i zaciętością w grze.
Kilka przykładów z brzegu.
3
Finał mistrzostw był moim zdaniem największym występem repry Argentyny w jej historii.
5
6 marca 1942 r. w obozie w Auschwitz został rozstrzelany Roman Rybarski - wybitny polski ekonomista.
"Według psychozy socjalistycznej, państwo jest wszystkim, a podatki można nakładać bez końca"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Madryt najlepszy jest gdy panuje w nim ujemna temperatura.
Piękna zima u nich :D
2
Dani Alves stracił cały mój szacunek i całą wdzięczność za jego wkład w sukcesy Barcy.
Smutne to...
5
Fakty oczywiste:
Luis Suarez w Barcelonie był wielki, cudowny, magiczny.
0
@LukaszFan a kto nie jest w cieniu Messiego powiedz mi? :D
0
@Messiah10 obiektywistyczny!!
0
@mkord owszem, owszem mistrzu :D
3
Fakty oczywiste.
W Barcelonie Neymar był wielki, wspaniały.
30
Fakty oczywiste.
MSN to najlepsze trio w historii.