Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 a zgadza się. Ale raz w roku to nie jest jakaś zbrodnia :D
1
Według mych obliczeń i przeczuć - Jutro i pojutrze będę miał ciężej niż ktoś przygnieciony do ziemi przez młot Thora.
1
Kubacki, Żyła i trochę Stoch, wciąż pudrują trupa jakim są polskie skoki narciarskie.
3
Messi to GOAT.
No shit Sherlock.
0
@Graves w 4 rozdziale rozkręca się na dobre.
0
@Graves fabuła naprawdę się rozkręca. Wielki rollercoaster emocji Cię czeka.
10
Lojalność to dla mnie najważniejsza dobra cecha istoty ludzkiej.
2
@NeKenI co to to nie.
3
Nie idę na pasterkę bo nie dotrę.
4
Wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie świąt!
Pasji, uśmiechu i wiary w lepsze jutro.
2
@FcBarcelonaFanMSN bierz pół XD
2
Mimo wszystko - niektórzy nie doceniają jak wielkim piłkarzem jest Cristiano przez geniusz Messiego.
I to pokazuje wielkość właśnie Leo.
3
@michal26 każdemu, który ma IQ wyższe od głowonoga już zamknął.
7
@michal26 no byłoby to epickie :D
Delikatnie mówiąc :D
2
@Lionel_Messi10 kolejny wielki turniej reprezentacyjny z wygraną?
Ale na notatniku będzie i tak żółć na Messiego.
0
@GeraltzKatalonii to ma skromna opinia :)
Pewne jest to, że to była jedna z absolutnie najlepszych form Messiego.
0
Tak wspaniałego Messiego, jak ten na mundialu nie widziałem od 2015 roku.
Wielki turniej w jego wykonaniu.
0
Ale mi się klasyk przypomniał :D
10
@Mario96w a ja, żeby z wolnych. Dla samego piękna. A kto go nienawidzi zrozumie, że przez lata wylewał żółć na największego w historii.
64
Po prostu. Wierzę ,że w niedzielę odbędzie się najpiękniejszy mecz dla Leo Messiego. Udowodni, raz na zawsze, że jest największy.
3
@mekston co racja to racja.
8
Leo jest GOAT-EM niezależnie od wyniku finału.
Fakt.
6
@MESSIah16 Coś niesamowitego to jest. Naprawdę oglądałem z bananem na twarzy :)
1
Cóż poniedziałek trzeba zarezerwować jako wolny dzień :D
9
https://jbzd.com.pl/obr/2796599/straszna-choroba
Ta straszna choroba jest niestety bardzo widoczna w dzisiejszym społeczeństwie/ w Polsce.
4
@Jakchcesz cieszę się, że mogłem pomóc :D
2
Argentyna-Chorwacja to dla mnie mecz 50/50.
0
Kane do domu na piechotę!
2
Dawać Angole!!
Nie sądziłem, że kiedyś to powiem/napiszę.
0
O panie! Ale jaja!