0

@Nazio87 a zgadza się. Ale raz w roku to nie jest jakaś zbrodnia :D

1

Według mych obliczeń i przeczuć - Jutro i pojutrze będę miał ciężej niż ktoś przygnieciony do ziemi przez młot Thora.

1

Kubacki, Żyła i trochę Stoch, wciąż pudrują trupa jakim są polskie skoki narciarskie.

3

Messi to GOAT.

No shit Sherlock.

0

@Graves w 4 rozdziale rozkręca się na dobre.

0

@Graves fabuła naprawdę się rozkręca. Wielki rollercoaster emocji Cię czeka.

10

Lojalność to dla mnie najważniejsza dobra cecha istoty ludzkiej.

2

@NeKenI co to to nie.

3

Nie idę na pasterkę bo nie dotrę.

4

Wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie świąt!

Pasji, uśmiechu i wiary w lepsze jutro.

2

@FcBarcelonaFanMSN bierz pół XD

2

Mimo wszystko - niektórzy nie doceniają jak wielkim piłkarzem jest Cristiano przez geniusz Messiego.

I to pokazuje wielkość właśnie Leo.

3

@michal26 każdemu, który ma IQ wyższe od głowonoga już zamknął.

7

@michal26 no byłoby to epickie :D

Delikatnie mówiąc :D

2

@Lionel_Messi10 kolejny wielki turniej reprezentacyjny z wygraną?

Ale na notatniku będzie i tak żółć na Messiego.

0

@GeraltzKatalonii to ma skromna opinia :)

Pewne jest to, że to była jedna z absolutnie najlepszych form Messiego.

0

Tak wspaniałego Messiego, jak ten na mundialu nie widziałem od 2015 roku.

Wielki turniej w jego wykonaniu.

0



Ale mi się klasyk przypomniał :D

10

@Mario96w a ja, żeby z wolnych. Dla samego piękna. A kto go nienawidzi zrozumie, że przez lata wylewał żółć na największego w historii.

64

Po prostu. Wierzę ,że w niedzielę odbędzie się najpiękniejszy mecz dla Leo Messiego. Udowodni, raz na zawsze, że jest największy.

3

@mekston co racja to racja.

8

Leo jest GOAT-EM niezależnie od wyniku finału.

Fakt.

6

@MESSIah16 Coś niesamowitego to jest. Naprawdę oglądałem z bananem na twarzy :)

1

Cóż poniedziałek trzeba zarezerwować jako wolny dzień :D

9

https://jbzd.com.pl/obr/2796599/straszna-choroba

Ta straszna choroba jest niestety bardzo widoczna w dzisiejszym społeczeństwie/ w Polsce.

4

@Jakchcesz cieszę się, że mogłem pomóc :D

2

Argentyna-Chorwacja to dla mnie mecz 50/50.

0

Kane do domu na piechotę!

2

Dawać Angole!!

Nie sądziłem, że kiedyś to powiem/napiszę.

0

O panie! Ale jaja!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?