Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Somsiady poza turniejem. Cudownie!!!!
0
Tata na kalkulatorze, młody na palcach xDD
1
Oby szwaby odpadły!
1
Dawać Japońce :D
1
Lukaku został "persona non grata" w Belgii.
31
José Mourinho o Pepie Guardioli:
„Są takie chwile w życiu, których się nie zapomina. Kiedy zmarł mój ojciec i wiedział, jak ważny jest dla mnie, zadzwonił do mnie. Kiedy zmarła jego matka, zareagowałem w ten sam sposób. To są rzeczy, których ludzie nie chcą widzeć.”
3
La manita! Uniesione ręce!
Ach pamiętam jakby to było wczoraj.
0
Dobranoc La Ramblo!!!
3
Krystyna ma taki mental, że wymyśla nowe sposoby na strzelenie bramki.
Z włosów.
Geniusz.
2
Trzask tyłka ronaldo jest porównywalnie mocny do Wielkiego Wybuchu.
Siuuu.
0
Obetną mu głowę pewnie.
0
Carvajal najgorszy na boisku.
2
https://jbzd.com.pl/obr/2769654/ehhh
Nie trzeba nic dodawać.
1
Mandala - motyw artystyczny występujący głównie w sztuce buddyzmu tantrycznego, gdzie jego tworzenie, a następnie niszczenie – jako droga transformacji praktykującego, jest uważane za rodzaj medytacji i ma duże znaczenie religijne.
Mandala buddyjska to harmonijne połączenie koła i kwadratu, gdzie koło jest symbolem nieba, transcendencji, zewnętrzności i nieskończoności, natomiast kwadrat przedstawia sferę wewnętrzności, tego co jest związane z człowiekiem i ziemią. Obie figury łączy punkt centralny, który jest zarówno początkiem, jak i końcem całego układu. Istnieją różne rodzaje mandali. Są mandale oczyszczające, występują też mandale wzmacniające określone cechy lub poszczególne obszary ludzkiego życia. W najszerszym znaczeniu mandale są diagramami, które ukazują w jaki sposób chaos przybiera harmonijną formę.
42
Oby jutro Hiszpania odesłała niemców do domu.
0
@osa91 heheheh herbata Ci stygnie :D
0
Przybyłem z niczym i z niczym stąd odejdę.
Po drodze wejdę do baru, walnę kolejkę.
1
Karny z kapelusza by Cristiano nie był smutny.
0
https://kwejk.pl/obrazek/3940172/dudel.html
Dudeł niezawodny.
4
Andrzej Dudu!!
Wodzu prowadź!
0
https://jbzd.com.pl/obr/2748307/zemsta-zemsta-na-wroga
Złoto.
4
@Kgorecki2500 bez problemu. Andrzej to giga chad.
1
@yoodash podążaj za pociągiem. Proste.
0
@Bartula to była rada i prośba jednocześnie.
Po raz kolejny ironia, na poziomie 10 latka.
14
@czółkovsky za Państwo bardziej. Państwo Polskie jako instytucja jest od bardzo długiego czasu, nieudolne i niesprawiedliwe.
Ojczyzna, rodzina, dom to inna sprawa.
20
@LeoKing10 tak. Nie poszedłem dobrowolnie, bo wojsko to nie moje klimaty.
W przypadku wojny i konieczności obrony ojczyzny? Pójdę.
0
@Kapitan hawk że ląduje w Choroszczy.
0
@michal26 moim zdaniem o tchórzostwie, braku organizacji - tych rzeczach, które widzimy u rosjan od początku wojny.
2
@Awtameok_Klana mafie, służby i loże Panie Grzegorzu ;)
4
@Bruttal ale ruscy nie są ludźmi o zdrowych zmysłach.