1

Somsiady poza turniejem. Cudownie!!!!

0

Tata na kalkulatorze, młody na palcach xDD

1

Oby szwaby odpadły!

1

Dawać Japońce :D

1

Lukaku został "persona non grata" w Belgii.

31

José Mourinho o Pepie Guardioli:



„Są takie chwile w życiu, których się nie zapomina. Kiedy zmarł mój ojciec i wiedział, jak ważny jest dla mnie, zadzwonił do mnie. Kiedy zmarła jego matka, zareagowałem w ten sam sposób. To są rzeczy, których ludzie nie chcą widzeć.”

3

La manita! Uniesione ręce!

Ach pamiętam jakby to było wczoraj.

0

Dobranoc La Ramblo!!!

3

Krystyna ma taki mental, że wymyśla nowe sposoby na strzelenie bramki.

Z włosów.

Geniusz.

2

Trzask tyłka ronaldo jest porównywalnie mocny do Wielkiego Wybuchu.

Siuuu.

0

Obetną mu głowę pewnie.

0

Carvajal najgorszy na boisku.

2

https://jbzd.com.pl/obr/2769654/ehhh

Nie trzeba nic dodawać.

1

Mandala - motyw artystyczny występujący głównie w sztuce buddyzmu tantrycznego, gdzie jego tworzenie, a następnie niszczenie – jako droga transformacji praktykującego, jest uważane za rodzaj medytacji i ma duże znaczenie religijne.


Mandala buddyjska to harmonijne połączenie koła i kwadratu, gdzie koło jest symbolem nieba, transcendencji, zewnętrzności i nieskończoności, natomiast kwadrat przedstawia sferę wewnętrzności, tego co jest związane z człowiekiem i ziemią. Obie figury łączy punkt centralny, który jest zarówno początkiem, jak i końcem całego układu. Istnieją różne rodzaje mandali. Są mandale oczyszczające, występują też mandale wzmacniające określone cechy lub poszczególne obszary ludzkiego życia. W najszerszym znaczeniu mandale są diagramami, które ukazują w jaki sposób chaos przybiera harmonijną formę.

42

Oby jutro Hiszpania odesłała niemców do domu.

0

@osa91 heheheh herbata Ci stygnie :D

0

Przybyłem z niczym i z niczym stąd odejdę.

Po drodze wejdę do baru, walnę kolejkę.

1

Karny z kapelusza by Cristiano nie był smutny.

0

4

Andrzej Dudu!!

Wodzu prowadź!

4

@Kgorecki2500 bez problemu. Andrzej to giga chad.

1

@yoodash podążaj za pociągiem. Proste.

0

@Bartula to była rada i prośba jednocześnie.

Po raz kolejny ironia, na poziomie 10 latka.

14

@czółkovsky za Państwo bardziej. Państwo Polskie jako instytucja jest od bardzo długiego czasu, nieudolne i niesprawiedliwe.

Ojczyzna, rodzina, dom to inna sprawa.

20

@LeoKing10 tak. Nie poszedłem dobrowolnie, bo wojsko to nie moje klimaty.

W przypadku wojny i konieczności obrony ojczyzny? Pójdę.

0

@Kapitan hawk że ląduje w Choroszczy.

0

@michal26 moim zdaniem o tchórzostwie, braku organizacji - tych rzeczach, które widzimy u rosjan od początku wojny.

2

@Awtameok_Klana mafie, służby i loże Panie Grzegorzu ;)

4

@Bruttal ale ruscy nie są ludźmi o zdrowych zmysłach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?