1

Rosję czeka los Jugosławi.

Piękny scenariusz. Scenariusz marzenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ptasior w jej regionie to 2 gwałty, 3 kradzieże, pijaństwo i czekolady dla dzieci.

Zegarki na kolano to norma. Ale nie robili prawie nikomu krzywdy. Robili imprezę, przy czym wjeżdżali w zbiory czołgami to w tym czasie byli ok wobec nas. A to poczęstowali wódką a to tamto.

Biedota, hołota - ale z jakąś przyzwoitością.

W okolicznych miastach i wioskach tak kolorowo nie było.

0

@HighestInTheRoom rozwiniesz?

1

@Ptasior babcia twierdzi, że są gorsi niż w czasie "wyzwolenia" w 1944 roku.

0

Myślicie, że Ukraina wygra tę wojnę?

1

@Dembouz1899 ten o ogórku.

0

@Rust_Cohle owszem majster!

36

Nie dało się tego oglądać na trzeźwo. Dobrze, że byłem przygotowany.

1

Jesteśmy żałośni na ten moment. Naprawdę.

0

@mekston a co ja mam do tego? xD

3

Piwka gotowe na meczora!!

Wygrywamy dzisiaj 2:0.

1

@arni72 Chyba Dębska wygląda jak Więdłocha.

0

@MesQueUnClub_87 jest najpiękniejsza.

0

@FcBarcelonaFanMSN dużo słucham zagranicznego właśnie.
Na Polskiej na bank wymiata Dym Knf.

0

@FcBarcelonaFanMSN moim zdaniem jeden z najlepszych na świecie.

0

Dym Knf rządzi w ulicznym rapie.

A nawet nie każdy o nich słyszał.

1

@AllBundy dziękuję i Tobie również majster!

1

@AllBundy owszem. Skończyłem wczoraj mocne i skuteczne antybiotyki.

Czas walczyć :D

3

@Rust_Cohle oj zdziwiłbyś się baaardzo.

8

Smoke weed everyday!

31

Mam krztuśca połączonego z zapaleniem płuc.
Ze względu na pracę, długo ich nie leczyłem. Kaszlałem dzisiaj krwią...
La Bambo trzymaj za mnie kciuki.

2

Liverpool to teraz paralitycy nieprawdopodobni.

3

@michal26 Ich taktyka wojenna dalej opiera się na " mamy więcej żołnierzy, niż tamci amunicji."

4

Kocham amstaffy.

1

Tak nienawidzę niemców, że muszę mocno ze sobą walczyć, by nie uderzyć takiego gdy go widzę i słyszę ten język.

Geny po dziadku.

1

Wiary i nadziei na lepsze jutro życzę Wam wszystkim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Oby każdy z Was miał udany rok panie i panowie!!

Bez względu na jakiekolwiek różnice, ważna jest empatia i dobroć. Obyśmy wszyscy posiadali te cechy.

0

Do siego kibice Barcy.

Dziś musi być mocno :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?