Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rosję czeka los Jugosławi.
Piękny scenariusz. Scenariusz marzenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ptasior w jej regionie to 2 gwałty, 3 kradzieże, pijaństwo i czekolady dla dzieci.
Zegarki na kolano to norma. Ale nie robili prawie nikomu krzywdy. Robili imprezę, przy czym wjeżdżali w zbiory czołgami to w tym czasie byli ok wobec nas. A to poczęstowali wódką a to tamto.
Biedota, hołota - ale z jakąś przyzwoitością.
W okolicznych miastach i wioskach tak kolorowo nie było.
0
@HighestInTheRoom rozwiniesz?
1
@Ptasior babcia twierdzi, że są gorsi niż w czasie "wyzwolenia" w 1944 roku.
0
Myślicie, że Ukraina wygra tę wojnę?
1
@Dembouz1899 ten o ogórku.
0
@Rust_Cohle owszem majster!
36
Nie dało się tego oglądać na trzeźwo. Dobrze, że byłem przygotowany.
1
Jesteśmy żałośni na ten moment. Naprawdę.
0
@mekston a co ja mam do tego? xD
3
Piwka gotowe na meczora!!
Wygrywamy dzisiaj 2:0.
1
@arni72 Chyba Dębska wygląda jak Więdłocha.
0
@MesQueUnClub_87 jest najpiękniejsza.
0
@FcBarcelonaFanMSN dużo słucham zagranicznego właśnie.
Na Polskiej na bank wymiata Dym Knf.
0
@FcBarcelonaFanMSN moim zdaniem jeden z najlepszych na świecie.
0
Dym Knf rządzi w ulicznym rapie.
A nawet nie każdy o nich słyszał.
1
@AllBundy dziękuję i Tobie również majster!
1
@AllBundy owszem. Skończyłem wczoraj mocne i skuteczne antybiotyki.
Czas walczyć :D
3
@Rust_Cohle oj zdziwiłbyś się baaardzo.
8
Smoke weed everyday!
31
Mam krztuśca połączonego z zapaleniem płuc.
Ze względu na pracę, długo ich nie leczyłem. Kaszlałem dzisiaj krwią...
La Bambo trzymaj za mnie kciuki.
2
Liverpool to teraz paralitycy nieprawdopodobni.
3
@michal26 Ich taktyka wojenna dalej opiera się na " mamy więcej żołnierzy, niż tamci amunicji."
4
Kocham amstaffy.
1
Tak nienawidzę niemców, że muszę mocno ze sobą walczyć, by nie uderzyć takiego gdy go widzę i słyszę ten język.
Geny po dziadku.
1
Wiary i nadziei na lepsze jutro życzę Wam wszystkim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Oby każdy z Was miał udany rok panie i panowie!!
Bez względu na jakiekolwiek różnice, ważna jest empatia i dobroć. Obyśmy wszyscy posiadali te cechy.
0
Do siego kibice Barcy.
Dziś musi być mocno :D