Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Naprawdę wspaniałą sprawą jest to, że żyłem w czasach najlepszego piłkarza w dziejach.
Oby wszystkie, przyszłe pokolenia o nim pamiętały.
Leo GOAT!
9
@Adran360 w sumie racja. Goat to Goat!
Jest jeden i jest to Messi.
1
Na dziś dzień, Messi jest większym "bogiem" w Argentynie niż w Barcelonie.
Przebił, lub niedługo przebije Maradonę.
0
@Cataloniec94 owszem mistrzu!
3
Coś czuję, że City wygra LM.
Życzę tego Pepowi z całego serca.
1
@misteriosoVEB no polska to po prawdzie jest uboga :D
0
@Jakchcesz posłuchaj płyt - Magnum Ignotum, Dom otwartych drzwi, Latające ryby, Mowa Ciemna.
0
@BorzyKrzys liryka poza zasięgiem kogokolwiek w Polsce.
1
Gural znowu zmiata całą scenę w polsce.
1
https://jbzd.com.pl/obr/2996322/mem-wielkanocny
Polska wersja Judasza ;)
0
Sałatka warzywna? Top!
Wesołych La Ramblo!
24
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340128234_991820895509839_2874797242956841217_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=U1Vdvka8lQQAX8JYuJI&_nc_oc=AQlWp85DL2Q9LN0rOYXWxu9UGTrIdPy7kshrKYtp76PhoUXrKAfVwEJDYsZRLT7w-RA&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AfDNSBlKhGbvCZEBDSbP9QpIJyRxj0BHemao7VrVNH3wlQ&oe=6435BF45
Tak było.
5
Donald Tusk jest właścicielem największej kolekcji win.
0
Taki komentarz do wczorajszego meczu. Moim zdaniem adekwatny.
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię.
W moim sercu Barca i na dobre i na złe.
0
@osa91 faktycznie nie mają. Mają czelność pisać o "polskich" obozach.
To był, jest i będzie wróg nr.1
7
Leszek Żebrowski drwi z Ochojskiej.
Pamiętacie, co niejaka Janina Ochojska mówiła o Niemcach? - "Jak zwykle Niemcy, ludzie o szlachetnych sercach, wrażliwi na cierpienie innych..." - tak, ale była to szlachetność i wrażliwość całkiem inaczej. Oto mamy przykład niemieckiego wampiryzmu z raportu Delegatury Rządu na Kraj. Tego typu dokumentów jest bardzo wiele. Może der Onet coś napisze, pokaże, skomentuje?
To chyba jedyna nacja, która podczas II w.św. ściągała krew z dzieci na terytorium okupowanym!
No i kto broni dziś naród sprawców przed polskimi, "skandalicznymi" roszczeniami w sprawie odszkodowań, wyszydzając je?
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339484999_1350308168873032_8110140658685662096_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=sMG1VDNxvXsAX8ViHrx&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AfBadD3Y1P_P_yZVleo5NAC0xspsuJWiTdPVPTzIC6Dw6A&oe=643184B0
1
@kryhaa i prawidłowo :D
0
@Nazio87 fakty oczywiste.
39
Fakty oczywiste.
Pojedynek Messiego z Mbappe w finale mistrzostw, to jeden z najwspanialszych pojedynków w historii piłki.
1
Messi na mundialu miał być może największe wsparcie kibiców w swej karierze.
Ba! Nawet w historii futbolu.
0
PB ma jeden z najpiękniejszych dopingów, wśród kibiców w Polsce.
0
@KlimO kibicowałem Barcelonie od około 1999 roku. Dzieciakiem nie jestem ;)
7
Fakty oczywiste.
Messi jest najlepszym dryblerem w historii.
0
AJ zmiażdży Franklina.
2
Gramy magicznie.
5
Messi jest po mundialu takim samym, a może i większym bogiem w Argentynie niż Maradona.
Mówię tu o uwielbieniu przez kibiców.
33
Fakt oczywisty :
Messi to najlepszy rozgrywający w historii.
3
Piękny film o mundialu w wykonaniu Messiego. Moim zdaniem jednego z najważniejszych wydarzeń w historii futbolu. Messi na mundialu był jak anioł. Nietykalny.
1
Wszystko jest stanem umysłu, imperium zmysłów
Wynik namysłu, gry logiki i mych słów
Plus wir emocji od tantiem po czubki paznokci
Podróżuję bez środków lokomocji
Jem śniadanie w Langwedocji z albigensami
Potem piję bimber z demonami, albinosami
Potem żegluję nad falami z albatrosami
A wieczorami bajam z duchami, albowiem znam ich
Wszystko jest stanem umysłu, tak po prostu
Oddycham jak samobójca na przęśle mostu
Początek postu często końcem jest karnawału
Albo na odwrót - w modzie kalendarz Majów
Rysy twarzy pamięta całun ponoć z Turynu
Wciągam w nozdrza zapach metalu jadąc z Brooklynu
Jak grot driady z Brokilonu lecę ze świstem
Zimny wzrok tak jak bryłki lodu, niosę konkwistę
To bandyta mikrofonu, głos ostatniego smoka
Chrapliwy jak w brand clubie powrót dreadlocka
Motyw proroka u źródeł wód świata w progach
Wszystko jest stanem umysłu - tak mówi droga.
Donguralesko!
2
@HighestInTheRoom nigdy w życiu. Na bank nie od Dębskiej.