15

Naprawdę wspaniałą sprawą jest to, że żyłem w czasach najlepszego piłkarza w dziejach.
Oby wszystkie, przyszłe pokolenia o nim pamiętały.
Leo GOAT!

9

@Adran360 w sumie racja. Goat to Goat!
Jest jeden i jest to Messi.

1

Na dziś dzień, Messi jest większym "bogiem" w Argentynie niż w Barcelonie.

Przebił, lub niedługo przebije Maradonę.

0

@Cataloniec94 owszem mistrzu!

3

Coś czuję, że City wygra LM.
Życzę tego Pepowi z całego serca.

1

@misteriosoVEB no polska to po prawdzie jest uboga :D

0

@Jakchcesz posłuchaj płyt - Magnum Ignotum, Dom otwartych drzwi, Latające ryby, Mowa Ciemna.

0

@BorzyKrzys liryka poza zasięgiem kogokolwiek w Polsce.

1



Gural znowu zmiata całą scenę w polsce.

1

0

Sałatka warzywna? Top!

Wesołych La Ramblo!

5

Donald Tusk jest właścicielem największej kolekcji win.

0

Taki komentarz do wczorajszego meczu. Moim zdaniem adekwatny.
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię.
W moim sercu Barca i na dobre i na złe.

0

@osa91 faktycznie nie mają. Mają czelność pisać o "polskich" obozach.
To był, jest i będzie wróg nr.1

7

Leszek Żebrowski drwi z Ochojskiej.

Pamiętacie, co niejaka Janina Ochojska mówiła o Niemcach? - "Jak zwykle Niemcy, ludzie o szlachetnych sercach, wrażliwi na cierpienie innych..." - tak, ale była to szlachetność i wrażliwość całkiem inaczej. Oto mamy przykład niemieckiego wampiryzmu z raportu Delegatury Rządu na Kraj. Tego typu dokumentów jest bardzo wiele. Może der Onet coś napisze, pokaże, skomentuje?


To chyba jedyna nacja, która podczas II w.św. ściągała krew z dzieci na terytorium okupowanym!


No i kto broni dziś naród sprawców przed polskimi, "skandalicznymi" roszczeniami w sprawie odszkodowań, wyszydzając je?

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339484999_1350308168873032_8110140658685662096_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=sMG1VDNxvXsAX8ViHrx&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AfBadD3Y1P_P_yZVleo5NAC0xspsuJWiTdPVPTzIC6Dw6A&oe=643184B0

1

@kryhaa i prawidłowo :D

0

@Nazio87 fakty oczywiste.

39

Fakty oczywiste.
Pojedynek Messiego z Mbappe w finale mistrzostw, to jeden z najwspanialszych pojedynków w historii piłki.

1

Messi na mundialu miał być może największe wsparcie kibiców w swej karierze.
Ba! Nawet w historii futbolu.

0



PB ma jeden z najpiękniejszych dopingów, wśród kibiców w Polsce.

0

@KlimO kibicowałem Barcelonie od około 1999 roku. Dzieciakiem nie jestem ;)

7

Fakty oczywiste.

Messi jest najlepszym dryblerem w historii.

0

AJ zmiażdży Franklina.

2

Gramy magicznie.

5

Messi jest po mundialu takim samym, a może i większym bogiem w Argentynie niż Maradona.

Mówię tu o uwielbieniu przez kibiców.

33

Fakt oczywisty :
Messi to najlepszy rozgrywający w historii.

3



Piękny film o mundialu w wykonaniu Messiego. Moim zdaniem jednego z najważniejszych wydarzeń w historii futbolu. Messi na mundialu był jak anioł. Nietykalny.

1

Wszystko jest stanem umysłu, imperium zmysłów
Wynik namysłu, gry logiki i mych słów
Plus wir emocji od tantiem po czubki paznokci
Podróżuję bez środków lokomocji
Jem śniadanie w Langwedocji z albigensami
Potem piję bimber z demonami, albinosami
Potem żegluję nad falami z albatrosami
A wieczorami bajam z duchami, albowiem znam ich
Wszystko jest stanem umysłu, tak po prostu
Oddycham jak samobójca na przęśle mostu
Początek postu często końcem jest karnawału
Albo na odwrót - w modzie kalendarz Majów
Rysy twarzy pamięta całun ponoć z Turynu
Wciągam w nozdrza zapach metalu jadąc z Brooklynu
Jak grot driady z Brokilonu lecę ze świstem
Zimny wzrok tak jak bryłki lodu, niosę konkwistę
To bandyta mikrofonu, głos ostatniego smoka
Chrapliwy jak w brand clubie powrót dreadlocka
Motyw proroka u źródeł wód świata w progach
Wszystko jest stanem umysłu - tak mówi droga.


Donguralesko!

2

@HighestInTheRoom nigdy w życiu. Na bank nie od Dębskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?