0

A wie ktoś jaki będzie trzeci strój?

2

http://fangol.pl/view/100349/reakcja-xaviego-na-oprawe?barc
Reakcja Xaviego na oprawę na Camp Nou :)

0

Nie rób nam tego Xavi :(. Żaden Generał nie opuszcza swojej armii.

47

Jeśli mamy pożegnać Generała to tylko z sześcioma pucharami :)

3

Cules, wszyscy 6 czerwca będziemy cieszyć się z Potrójnej Korony :)

0

Każdy wie, że to nasza Kochana Blaugrana :)

3

Dla Messiego najważniejsza jest drużyna, dla Ronaldo tytuły indywidualne.

3

Oj stary, dobry Alves :D

2

Mallenco już nigdy nie chce cie widziec w meczu Barcy

0

Jak Pedro strzeli bramkę na wagę zwycięstwa to dopiero Wam kopary opadną :D

0

Po Mistrza panowie!!!
Vamos!!!

0

Po zwycięstwo w dzisiejszym meczu!
Barcelona zdobywa ligę i świętujemy :)
Vamos Barca!

1

Sadio Mane pobił legendarny rekord Robbiego Fowlera! Mane zdobył hattricka w 2 minuty i 56 sekund!

11

BBC - Bye Bye Champions League :D

1

Zaraz kur*a orgazmu dostaną tak się tym realem podniecają

0

Haha karny pozdro...

0

Ja pierdziele ten niemiec jak ja go nie lubię, to masakra

0

Ale obrona Marca wow!!!

0

Nie ma go na ławce :)

0

Bo finał jest nasz!! Bo finał do nas należy!!

2

Ale Suarez ograł Benatię :D

1

Neymar zemścił się na niemiaszkach, to teraz jeszcze czas na Messiego :D

0

Kolejny gol Neya i kolejna asysta Suareza :)

4

2:1 JEEEEEEEEEEEEEEST Finał jest nasz!!

0

Ładnie asystuje Suarez w tym sezonie :)

0

jeeeest 1:1
Baaaaarca!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?