30 maja 2015, 20:59
21
https://www.facebook.com/134081569962776/photos/a.142031622501104.15144.134081569962776/861117570592502/?type=1&theater Fryzura Daniego :D
24 maja 2015, 11:27
0
A wie ktoś jaki będzie trzeci strój?
23 maja 2015, 20:29
2
http://fangol.pl/view/100349/reakcja-xaviego-na-oprawe?barc Reakcja Xaviego na oprawę na Camp Nou :)
19 maja 2015, 11:18
Nie rób nam tego Xavi :(. Żaden Generał nie opuszcza swojej armii.
18 maja 2015, 21:20
47
Jeśli mamy pożegnać Generała to tylko z sześcioma pucharami :)
17 maja 2015, 21:53
3
Cules, wszyscy 6 czerwca będziemy cieszyć się z Potrójnej Korony :)
17 maja 2015, 21:38
Każdy wie, że to nasza Kochana Blaugrana :)
17 maja 2015, 20:46
Dla Messiego najważniejsza jest drużyna, dla Ronaldo tytuły indywidualne.
17 maja 2015, 19:45
Oj stary, dobry Alves :D
17 maja 2015, 19:32
Mallenco już nigdy nie chce cie widziec w meczu Barcy
17 maja 2015, 18:20
Jak Pedro strzeli bramkę na wagę zwycięstwa to dopiero Wam kopary opadną :D
17 maja 2015, 18:06
Po Mistrza panowie!!! Vamos!!!
17 maja 2015, 08:47
Po zwycięstwo w dzisiejszym meczu! Barcelona zdobywa ligę i świętujemy :) Vamos Barca!
16 maja 2015, 18:51
1
https://www.facebook.com/polishtrolls/photos/a.297131857080508.68079.296731610453866/687581294702227/?type=1&theater Haha :D
16 maja 2015, 16:53
Sadio Mane pobił legendarny rekord Robbiego Fowlera! Mane zdobył hattricka w 2 minuty i 56 sekund!
14 maja 2015, 19:38
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=684050075032271&set=gm.888016204593359&type=1&theater Ustawienie Realu na finał LM :D
13 maja 2015, 23:06
11
BBC - Bye Bye Champions League :D
13 maja 2015, 21:10
Zaraz kur*a orgazmu dostaną tak się tym realem podniecają
13 maja 2015, 21:08
Haha karny pozdro...
12 maja 2015, 22:18
Ja pierdziele ten niemiec jak ja go nie lubię, to masakra
12 maja 2015, 21:25
Ale obrona Marca wow!!!
12 maja 2015, 21:23
https://www.facebook.com/1116404218385050/videos/vb.1116404218385050/1139903286035143/?type=2&theater
12 maja 2015, 21:21
Nie ma go na ławce :)
12 maja 2015, 21:19
Bo finał jest nasz!! Bo finał do nas należy!!
12 maja 2015, 21:18
Ale Suarez ograł Benatię :D
12 maja 2015, 21:17
Neymar zemścił się na niemiaszkach, to teraz jeszcze czas na Messiego :D
12 maja 2015, 21:16
Kolejny gol Neya i kolejna asysta Suareza :)
12 maja 2015, 21:15
4
2:1 JEEEEEEEEEEEEEEST Finał jest nasz!!
12 maja 2015, 21:02
Ładnie asystuje Suarez w tym sezonie :)
12 maja 2015, 21:00
jeeeest 1:1 Baaaaarca!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
21
https://www.facebook.com/134081569962776/photos/a.142031622501104.15144.134081569962776/861117570592502/?type=1&theater
Fryzura Daniego :D
0
A wie ktoś jaki będzie trzeci strój?
2
http://fangol.pl/view/100349/reakcja-xaviego-na-oprawe?barc
Reakcja Xaviego na oprawę na Camp Nou :)
0
Nie rób nam tego Xavi :(. Żaden Generał nie opuszcza swojej armii.
47
Jeśli mamy pożegnać Generała to tylko z sześcioma pucharami :)
3
Cules, wszyscy 6 czerwca będziemy cieszyć się z Potrójnej Korony :)
0
Każdy wie, że to nasza Kochana Blaugrana :)
3
Dla Messiego najważniejsza jest drużyna, dla Ronaldo tytuły indywidualne.
3
Oj stary, dobry Alves :D
2
Mallenco już nigdy nie chce cie widziec w meczu Barcy
0
Jak Pedro strzeli bramkę na wagę zwycięstwa to dopiero Wam kopary opadną :D
0
Po Mistrza panowie!!!
Vamos!!!
0
Po zwycięstwo w dzisiejszym meczu!
Barcelona zdobywa ligę i świętujemy :)
Vamos Barca!
1
https://www.facebook.com/polishtrolls/photos/a.297131857080508.68079.296731610453866/687581294702227/?type=1&theater
Haha :D
1
Sadio Mane pobił legendarny rekord Robbiego Fowlera! Mane zdobył hattricka w 2 minuty i 56 sekund!
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=684050075032271&set=gm.888016204593359&type=1&theater
Ustawienie Realu na finał LM :D
11
BBC - Bye Bye Champions League :D
1
Zaraz kur*a orgazmu dostaną tak się tym realem podniecają
0
Haha karny pozdro...
0
Ja pierdziele ten niemiec jak ja go nie lubię, to masakra
0
Ale obrona Marca wow!!!
0
https://www.facebook.com/1116404218385050/videos/vb.1116404218385050/1139903286035143/?type=2&theater
0
Nie ma go na ławce :)
0
Bo finał jest nasz!! Bo finał do nas należy!!
2
Ale Suarez ograł Benatię :D
1
Neymar zemścił się na niemiaszkach, to teraz jeszcze czas na Messiego :D
0
Kolejny gol Neya i kolejna asysta Suareza :)
4
2:1 JEEEEEEEEEEEEEEST Finał jest nasz!!
0
Ładnie asystuje Suarez w tym sezonie :)
0
jeeeest 1:1
Baaaaarca!!