0

Obudzić się!

2

Bayern: Neuer, Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat, Alonso, Lahm, Thiago, Schweinsteiger, Lewandowski, Müller

Barcelona: Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Neymar

0

O ja pierdziele Suarez...

2

Haha co Messi zrobił z Boatengiem :D

0

2:0 Majstersztyk jejejejejeje goooollll

0

Gogogogogggolaaaaaaaazzoooooooo

0

Ale Szpaku ze Żewłakowem się dogadują haha :D

0

Wal Messi na co czekasz

0

Thiago aż łezka w oku się mu kręci :)

0

Ta oprawa na stadionie - normalnie cudo. :D

0

3 pkt haha dobre :D

2

Komentarz usunięty

18

La Liga to najlepsza liga na świecie, to jest pewne! :D

0


Tak to robi Don Andres :D

0

Ja również :)

8

http://fangol.pl/view/97283/reus-i-lewy-spojrzeli

Można oglądać bez przerwy :D

0

Ale Andres to zrobił!

0

No to niech Suarez coś dzisiaj ''ugryzie'' tak jak ostatnio :D

32

On lubi, a ja kocham!

0

Jak tak będziemy się przyglądać piłkarzom, że co tydzień na okładkach hiszpańskich gazet znajduje się inny zawodnik to my nikogo nie kupimy.

0

Dzięki :) Coś Ci się chyba święta pomyliły ;)

0

Dzięki :D

0

Dzięki :)

0

Bardzo dziękuje :)

7

Dziękuję Barcelonie za wczorajsze zwycięstwo. To świetny prezent na dzisiejsze urodziny. :)

30

Nie powiedziałbym, że przypomina Guardiolę. W ogóle zmieniliśmy styl i nie ma już tyle klepaniny. Lucho wprowadził wiele nowych rzeczy do gry, np. kontry czego nam brakowało.

0

OFICJALNIE: Pierwszy mecz PSG - Barcelona będzie transmitowany w TVP1!

0

Ja mam nadzieję, że ściągniemy Pogbę lub Verrattiego.

0

Żiru na równi z Neymarem!? Co to ma być?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?