12 maja 2015, 20:59
0
Obudzić się!
12 maja 2015, 20:19
2
Bayern: Neuer, Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat, Alonso, Lahm, Thiago, Schweinsteiger, Lewandowski, Müller Barcelona: Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Neymar
6 maja 2015, 22:26
O ja pierdziele Suarez...
6 maja 2015, 22:24
Haha co Messi zrobił z Boatengiem :D
6 maja 2015, 22:22
2:0 Majstersztyk jejejejejeje goooollll
6 maja 2015, 22:19
Gogogogogggolaaaaaaaazzoooooooo
6 maja 2015, 22:15
Ale Szpaku ze Żewłakowem się dogadują haha :D
6 maja 2015, 21:59
Wal Messi na co czekasz
6 maja 2015, 20:43
Thiago aż łezka w oku się mu kręci :)
6 maja 2015, 20:41
Ta oprawa na stadionie - normalnie cudo. :D
6 maja 2015, 20:20
3 pkt haha dobre :D
6 maja 2015, 20:19
Komentarz usunięty
5 maja 2015, 11:25
18
La Liga to najlepsza liga na świecie, to jest pewne! :D
3 maja 2015, 13:43
1 maja 2015, 12:33
Ja również :)
1 maja 2015, 12:25
8
http://fangol.pl/view/97283/reus-i-lewy-spojrzeliMożna oglądać bez przerwy :D
21 kwietnia 2015, 20:59
Ale Andres to zrobił!
21 kwietnia 2015, 20:15
No to niech Suarez coś dzisiaj ''ugryzie'' tak jak ostatnio :D
19 kwietnia 2015, 19:28
32
On lubi, a ja kocham!
18 kwietnia 2015, 08:54
Jak tak będziemy się przyglądać piłkarzom, że co tydzień na okładkach hiszpańskich gazet znajduje się inny zawodnik to my nikogo nie kupimy.
16 kwietnia 2015, 21:20
Dzięki :) Coś Ci się chyba święta pomyliły ;)
16 kwietnia 2015, 21:15
Dzięki :D
16 kwietnia 2015, 20:24
Dzięki :)
16 kwietnia 2015, 20:23
Bardzo dziękuje :)
16 kwietnia 2015, 20:09
7
Dziękuję Barcelonie za wczorajsze zwycięstwo. To świetny prezent na dzisiejsze urodziny. :)
14 kwietnia 2015, 19:27
37
https://www.facebook.com/video.php?v=827228677369578&set=vb.346244375468013&type=2&theater Niezły ubaw :D
10 kwietnia 2015, 21:24
30
Nie powiedziałbym, że przypomina Guardiolę. W ogóle zmieniliśmy styl i nie ma już tyle klepaniny. Lucho wprowadził wiele nowych rzeczy do gry, np. kontry czego nam brakowało.
5 kwietnia 2015, 19:54
OFICJALNIE: Pierwszy mecz PSG - Barcelona będzie transmitowany w TVP1!
2 kwietnia 2015, 08:58
Ja mam nadzieję, że ściągniemy Pogbę lub Verrattiego.
31 marca 2015, 20:20
Żiru na równi z Neymarem!? Co to ma być?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Obudzić się!
2
Bayern: Neuer, Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat, Alonso, Lahm, Thiago, Schweinsteiger, Lewandowski, Müller
Barcelona: Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Neymar
0
O ja pierdziele Suarez...
2
Haha co Messi zrobił z Boatengiem :D
0
2:0 Majstersztyk jejejejejeje goooollll
0
Gogogogogggolaaaaaaaazzoooooooo
0
Ale Szpaku ze Żewłakowem się dogadują haha :D
0
Wal Messi na co czekasz
0
Thiago aż łezka w oku się mu kręci :)
0
Ta oprawa na stadionie - normalnie cudo. :D
0
3 pkt haha dobre :D
2
Komentarz usunięty
18
La Liga to najlepsza liga na świecie, to jest pewne! :D
0
Tak to robi Don Andres :D
0
Ja również :)
8
http://fangol.pl/view/97283/reus-i-lewy-spojrzeli
Można oglądać bez przerwy :D
0
Ale Andres to zrobił!
0
No to niech Suarez coś dzisiaj ''ugryzie'' tak jak ostatnio :D
32
On lubi, a ja kocham!
0
Jak tak będziemy się przyglądać piłkarzom, że co tydzień na okładkach hiszpańskich gazet znajduje się inny zawodnik to my nikogo nie kupimy.
0
Dzięki :) Coś Ci się chyba święta pomyliły ;)
0
Dzięki :D
0
Dzięki :)
0
Bardzo dziękuje :)
7
Dziękuję Barcelonie za wczorajsze zwycięstwo. To świetny prezent na dzisiejsze urodziny. :)
37
https://www.facebook.com/video.php?v=827228677369578&set=vb.346244375468013&type=2&theater
Niezły ubaw :D
30
Nie powiedziałbym, że przypomina Guardiolę. W ogóle zmieniliśmy styl i nie ma już tyle klepaniny. Lucho wprowadził wiele nowych rzeczy do gry, np. kontry czego nam brakowało.
0
OFICJALNIE: Pierwszy mecz PSG - Barcelona będzie transmitowany w TVP1!
0
Ja mam nadzieję, że ściągniemy Pogbę lub Verrattiego.
0
Żiru na równi z Neymarem!? Co to ma być?