No i kolejna kontuzja reprezentanta Polski. To zła wiadomość dla Adama Nawałki. Wcześniej kontuzji nabawili się Jędrzejczyk, Piszczek, a teraz Milik. ;/
Lucho cały czas zmienia rozgrywająych, a według mnie podstawowym duetem jak na ten czas powinni być Rafa oraz Rakitić. Vamos! Po zwycięstwo i 3 ważne punkty!
0
Zróbcie Barcelonie dobrze zabrzmiało trochę dziwnie :D
0
Jeśli nie będzie w pełnej dyspozycji to z Irlandią będziemy mieli ciężko.
0
Dokładnie nie wiadomo, ale nie wyglądało to dobrze. Prawdopodobnie to uraz mięśniowy.
0
No i kolejna kontuzja reprezentanta Polski. To zła wiadomość dla Adama Nawałki. Wcześniej kontuzji nabawili się Jędrzejczyk, Piszczek, a teraz Milik. ;/
0
Fajny mecz Chelsea z Tottenhamem, czy nie warto oglądać?
1
Brawo Live, piękny mecz. Teraz czas na Arsenal-Everton
1
Świetny jest Coutinho, może należy się nad nim zastanowić i sprowadzić go do naszego zespołu.
0
Coutinho i 2-1
0
Ale wsadził bramę masakra
0
Dzisiaj świetne mecze się szykują:
Liverpool-City
Arsenal-Everton
Chelsea-Tottenham
Sevilla-Atletico
PSV-Ajax
Monaco-PSG
Będzie co oglądać. :)
2
Golazoooooooooo
0
http://sportwsieci.pl/?page_id=2
2
http://sportwsieci.pl/?page_id=2 proszę macie transmisje meczu po polsku. Miłego oglądania życzę. :) I po zwycięstwo
0
1
Marcelo na ŚO i Suarez na skrzydle, kto to układał? Gdzie jest Pique, który rozegrał świetne zawody w Manchesterze oraz Aguero?
4
Pogba z pewnością wybierze Arsenal haha Wenger o czym ty śnisz.
0
Już awans Monaco prawie pewny
0
;/
1
Pedro ustrzeli coś
0
Czerwona i jedziemy z nimi!!!
0
Busi ja jebe...
2
Zaraz będzie nasza odpowiedź.
0
Witam. Poda ktoś link do transmisji meczu z City?
0
Podobno w Kanadzie utworzono kierunek studiów "Cristiano Ronaldo".
Haha pewnie bedą ich uczyć jak nurkować :)
0
Jeżeli utrzymamy taką formę, jaką prezentujemy teraz to jestem spokojny o ten sezon i jego zakończenie pod względem zdobytych pucharów. :)
0
Lucho cały czas zmienia rozgrywająych, a według mnie podstawowym duetem jak na ten czas powinni być Rafa oraz Rakitić. Vamos! Po zwycięstwo i 3 ważne punkty!
4
Messi pobił rekordy pod względem zdobytych bramek, teraz czas na asysty.
0
Musimy wygrać ten mecz! Vamos!
4
-Na czym skaleczyli się Hiszpanie?
-Na Szybie.
0
Widzę redaktor przeniósł się w czasie. U mnie 19:55, a artykuł dodany o 19:57, szacun. :D