0

Zróbcie Barcelonie dobrze zabrzmiało trochę dziwnie :D

0

Jeśli nie będzie w pełnej dyspozycji to z Irlandią będziemy mieli ciężko.

0

Dokładnie nie wiadomo, ale nie wyglądało to dobrze. Prawdopodobnie to uraz mięśniowy.

0

No i kolejna kontuzja reprezentanta Polski. To zła wiadomość dla Adama Nawałki. Wcześniej kontuzji nabawili się Jędrzejczyk, Piszczek, a teraz Milik. ;/

0

Fajny mecz Chelsea z Tottenhamem, czy nie warto oglądać?

1

Brawo Live, piękny mecz. Teraz czas na Arsenal-Everton

1

Świetny jest Coutinho, może należy się nad nim zastanowić i sprowadzić go do naszego zespołu.

0

Coutinho i 2-1

0

Ale wsadził bramę masakra

0

Dzisiaj świetne mecze się szykują:
Liverpool-City
Arsenal-Everton
Chelsea-Tottenham
Sevilla-Atletico
PSV-Ajax
Monaco-PSG
Będzie co oglądać. :)

2

Golazoooooooooo

2

http://sportwsieci.pl/?page_id=2 proszę macie transmisje meczu po polsku. Miłego oglądania życzę. :) I po zwycięstwo

0

pozdrawiam :)

1

Marcelo na ŚO i Suarez na skrzydle, kto to układał? Gdzie jest Pique, który rozegrał świetne zawody w Manchesterze oraz Aguero?

4

Pogba z pewnością wybierze Arsenal haha Wenger o czym ty śnisz.

0

Już awans Monaco prawie pewny

0

;/

1

Pedro ustrzeli coś

0

Czerwona i jedziemy z nimi!!!

0

Busi ja jebe...

2

Zaraz będzie nasza odpowiedź.

0

Witam. Poda ktoś link do transmisji meczu z City?

0

Podobno w Kanadzie utworzono kierunek studiów "Cristiano Ronaldo".

Haha pewnie bedą ich uczyć jak nurkować :)

0

Jeżeli utrzymamy taką formę, jaką prezentujemy teraz to jestem spokojny o ten sezon i jego zakończenie pod względem zdobytych pucharów. :)

0

Lucho cały czas zmienia rozgrywająych, a według mnie podstawowym duetem jak na ten czas powinni być Rafa oraz Rakitić. Vamos! Po zwycięstwo i 3 ważne punkty!

4

Messi pobił rekordy pod względem zdobytych bramek, teraz czas na asysty.

0

Musimy wygrać ten mecz! Vamos!

4

-Na czym skaleczyli się Hiszpanie?
-Na Szybie.

0

Widzę redaktor przeniósł się w czasie. U mnie 19:55, a artykuł dodany o 19:57, szacun. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?